Opublikowano 25 Czerwca 20179 l 38 minut temu, michałswd napisał: siada tarcza z a6 330 tylko zostaje spory rant i wyglada to .... Jak z d..y Edytowane 25 Czerwca 20179 l przez Dev
Opublikowano 26 Czerwca 20179 l Sorry że off top, leżą mi pod łóżkiem używane tarcze z S4B8, zdjęcia dla chętnych. Zaciski już gdzieś jeżdżą, zostały tarcze, ktoś ma ochotę kombinować, toczyć, robić zegary czy zbiera złom itp? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 26 Czerwca 20178 l Z tyłu na te blaszki złote co klocek w nich się porusza to nie dawać smaru? Zaciski i jarzmo z a4 2.0tfsi 288mm Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 26 Czerwca 20178 l 10 godzin temu, RumJanek napisał: Sorry że off top, leżą mi pod łóżkiem używane tarcze z S4B8, zdjęcia dla chętnych. Zaciski już gdzieś jeżdżą, zostały tarcze, ktoś ma ochotę kombinować, toczyć, robić zegary czy zbiera złom itp? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka tyl? Przydalyby sie do przymiarek;p
Opublikowano 27 Czerwca 20178 l Czy ktoś z Białegostoku lub okolic mógłby podjąć się lub polecić kogoś kto podfrezowałby przednie zaciski 320mm ?
Opublikowano 27 Czerwca 20178 l 6 minut temu, Miras95 napisał: Witam.Tarcze hamulcowe 320 z a6 c5 podejdą do b6 ? trzeba sprawdzić po wysokosci
Opublikowano 28 Czerwca 20178 l Czy pod zacisk a6 c6 tył wejdzie tarcza 330mm? Bo w sumie sam nie wiem czy zacisk jest od s4 b7 czy a6 c6. Aktualnie siedzi 300 mmWysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Czerwca 20178 l W a6 c6 jest elektryczny ręczny, nie nada się ten zacisk, ale jarzmo z C6-tki pod tarczę wentylowaną 330mm będzie Ci potrzebne jeśli chcesz przejść na 330mm. Edytowane 28 Czerwca 20178 l przez staniek
Opublikowano 28 Czerwca 20178 l Rozejrze się za zaciskiem od S4 B7 a z tego co wyczytałem tam tarcza 330mm wchodzi spokojnie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 1 Lipca 20178 l Dnia 27.06.2017 o 22:10, Dev napisał: Dev masz moze jakis zestaw pod 330mm na tył do B7 ???
Opublikowano 2 Lipca 20178 l 13 godzin temu, Mizur138 napisał: Dev masz moze jakis zestaw pod 330mm na tył do B7 ??? Nie ma czegoś takiego
Opublikowano 2 Lipca 20178 l 3 minuty temu, Dev napisał: Nie ma czegoś takiego A co bys proponowal na tyl wsadzic wiekszego? bo aktualnie mam zacisk a6 c6 i tarcza 300mm .
Opublikowano 2 Lipca 20178 l Godzinę temu, Mizur138 napisał: A co bys proponowal na tyl wsadzic wiekszego? bo aktualnie mam zacisk a6 c6 i tarcza 300mm . Wisiało niedawno ogłoszenie z gotowymi zestawami 324mm. Poszukaj dobrze w dziale sprzedam części B6/B7.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto