Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Na to nie mamy niestety wpływu, co 'mondre' głowy zarządzą tak reszta musi się dostosować, 500+ samo się nie załata.?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pracuję ma małej prywatnej stacji paliw.

My w hurcie kupujemy paliwa za tyle, co orlen ma dla klienta brutto na stacjach.

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Szok.

U mnie PB o ON jest po 6.10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Fido napisał:

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Może taki mają cel :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20211106-WA0066.jpg

Kościerzyna przed chwilą

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dev napisał:

Kościerzyna przed chwilą

Tyle to jeszcze nie widziałem. W Olsztynie jeszcze 95 i ON poniżej 6 zł.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taczki i do lasu z nimi bo za chwile beda ludzie wspominac ze po 6zł to było tanio jak barszcz..

za gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 15:23, Fido napisał:

Pracuję ma małej prywatnej stacji paliw.

My w hurcie kupujemy paliwa za tyle, co orlen ma dla klienta brutto na stacjach.

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Szok.

U mnie PB o ON jest po 6.10 zł.

Niestety, rząd pisiorów nas wszystkich chce powoli wykończyć. Paliwa skoczyły by jeszcze bardziej i do rekordowej ceny hurtowej ale pisiory nie chcą do tego dopuścić dlatego żeby nie było drożej jak za pana Donalda. Największa męda to ten siusiumajtek Obmajtek. Raz że Orlen. Dwa idź do kiosku ruchu i sobie coś kup, wyrwie Cię z butów. Nawozy dla rolników cenami szokują i większości na nie nie stać. Wszystkim rządzi Orlen i ten obsraniec Obmajtek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież mamy najtansze paliwo w unii więc na co narzekacie, a to że tam zarabiają 3x więcej niż w tym pisdowym kraju to nieważne :grin: Będzie tylko lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Glapiński podnosząc stopy procentowe powiedział, że w PL jest eldorado dlatego jest taka inflacja. Ja się zastanawiam co będzie dalej jak ma być lepiej, bo eldorado już teraz jest przecież. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pelonek1 napisał:

Ja się zastanawiam co będzie dalej jak ma być lepiej, bo eldorado już teraz jest przecież.

Tylko sugerował że nasz poziom życia jest bardzo wysoki w porównaniu do plemion stepowych,i trzeba go zrównać ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldorado to będzie, jak się na konie ludzie przeniosą, bo taniej wyjdzie konia utrzymać jak auto :grin: W tedy to dopiero Vateusz otworzy sobie nowe drzwi do podatków od wody i trawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Langista napisał:

Vateusz otworzy sobie nowe drzwi do podatków od wody i trawy :D

Nie ma co się dziwić że on tak na kasę leci...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dno jest znacznie grubsze z tą pseudo władzą niż pokazują ale to nie ten dział , w kazdym razie  głupie ,podzielone stado nie myśli i pójdzie pod nóż bo daje przyzwolenie na to co każdy ''Myślący'' widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, patrzycie tylko na te grosze w paliwie, a fakt jest taki, że to nie cena paliwa na stacjach zaboli najbardziej, a cena wszystkich produktów potrzebnych do codziennego życia. 

Póki co wszystko idzie zgodnie z planem "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliw na stacjach rosną, węgiel cena chyba z kosmosu, cena prądu zaporowa. Domu węglem nie ogrzejesz bo nie możesz, albo Cię nie stać, prąd drogi i za dużo Polska go nie produkuje domu nie ogrzejesz, agregatu prądotwórczego nie odpalisz bo paliwo... Brak tylko ostrej zimy, a będzie taki recykling w piecach, jaki się najstarszym filozofom nie śnił.

Zima tuż tuż, będzie ciemno zimno i do wiosny daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nadal dobry moment aby w kanistry zalać te kilkadziesiąt litrów benzyny/diesla póki jeszcze można. Może być to nieocenione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za PRL można było wszystko załatwić za flache, tak powoli załatwisz wszystko za 5l beny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fido zrobiłem dzisiaj fotkę jak byłem u klienta (mała prywatna stacja). Jak widać ceny rozsądne jak na dzień dzisiejszy i nie wydaje mi się, żeby dokładał do interesu. Dla porównania jak mocno nas ..bią rządzący to 3,49 zł za litr LPG przy S7, tutaj akurat nie robiłem zdjęcia. Obie ceny z dzisiaj, na PISowej stacji 35 gr na litrze drożej, ponad 10% różnicy, chore ... .

IMG_20211110_094753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...