Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

to nie dogadalismy sie, chodzi mi o te dwie czerwone diody co oswietlaja okolice biegow i sa w opcji pakietu ŚWIATŁO. ;)

:doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w a6 jest prawie tak samo otwierasz z pilota czy z boku drzwi i git ale by zamknąć to trzeba nacisnąć już w klapie guziczek tak czy siak na jedno wychodzi z tymi mocniejszymi silownikami:0

a gdzie dostane takie silowniki wie ktoś może?

ale pytanie jak z zamykaniem:kox:

Kolego firma Kufatec już poradziła sobie z zamykaniem klapy w A6 i A4-B8 z kluczyka :wink:

Zresztą nie tylko z Audi bo Skoda i VW też na tym skorzystało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale B7 to nie B8 czy A6, tam jest więcej miejsca na zamontowanie "tego mechanizmu" do zamykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem H4mm3r, oczywiście chodzi tutaj o wersje które mają już "te mechanizmy" zamontowane seryjnie lub da się dołożyć takowe. Kufatec zrobił tylko moduł który pozwala na sterowanie pilotem/kluczykiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem H4mm3r, oczywiście chodzi tutaj o wersje które mają już "te mechanizmy" zamontowane seryjnie lub da się dołożyć takowe. Kufatec zrobił tylko moduł który pozwala na sterowanie pilotem/kluczykiem :wink:

Doczytałem to na ich stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie przygarnę taką obudowę pod szyber z ledami...gdyby byla do sprzedania.

ja wsadzilem żarówki ledowe i jest git:decayed:

i dziurki wywierciles tak na zywca???

ja wierciłem.jak wypniesz lampkę sufitową to od środka masz widoczne miejsca gdzie powinny być dziurki.bierzesz ostre! wiertło trochę mniejszej średnicy niż wytłoczenia na obudowie i delikatnie wiercisz od wewnątrz do momentu aż na zewnętrznej stronie będzie się robiło lekkie wypiętrzenie.wtedy trzeba delikatnie wiertłem przewiercić od zewnątrz i jest gites.wszystko powoli i bez użycia wiertarki oczywiście,tylko ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to to :) to jest cena za sztuke?? czy za kpl.

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/234554_x800.jpg

Kerczi znalazłem na włoskiej stronie TERMINALI SCARICO NERI LUCIDI AUDI A4 A5 Q5 ORIGINALI - Accessori - Negozio Online - Salvia Auto Snc

98 euro za dwie nakładki, napisałem do gościa pytanie o średnice, bo umnie trzeba uciąć i spawać, obie rury mam w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to to :) to jest cena za sztuke?? czy za kpl.

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/234554_x800.jpg

Kerczi znalazłem na włoskiej stronie TERMINALI SCARICO NERI LUCIDI AUDI A4 A5 Q5 ORIGINALI - Accessori - Negozio Online - Salvia Auto Snc

98 euro za dwie nakładki, napisałem do gościa pytanie o średnice, bo umnie trzeba uciąć i spawać, obie rury mam w dół

to ja się przyłączam do MODa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to to :) to jest cena za sztuke?? czy za kpl.

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/234554_x800.jpg

Kerczi znalazłem na włoskiej stronie TERMINALI SCARICO NERI LUCIDI AUDI A4 A5 Q5 ORIGINALI - Accessori - Negozio Online - Salvia Auto Snc

98 euro za dwie nakładki, napisałem do gościa pytanie o średnice, bo umnie trzeba uciąć i spawać, obie rury mam w dół

to ja się przyłączam do MODa :)

z tego co pamiętam to u mnie są takie tylko w chromie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jakie siłowniki czy co tam jeszcze zastosować żeby ta klapa w avancie się otwierała jak na filmiku co wkleił turzol??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jakie siłowniki czy co tam jeszcze zastosować żeby ta klapa w avancie się otwierała jak na filmiku co wkleił turzol??

Trzeba 2 siłowników o sile ok 650Nm oraz takich sprężyn

2x Federelement SZ 8010.20 x 032 32 automatisch Heckklappe BMW und andere TOP | eBay

Tak to wygląda zamontowane w B7 na gotowo

WU14DiMl.jpg

Dla sprechających poniżej jest cały temat na A4-freunde.com gdzie omawiany jest ten mod

8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się pisał brać te sprężyny z ebay to też bym się podpiąłem pod przesyłkę. Swoją drogą. Można ładnie sobie zęby wybić : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chetnie kupie takie sprężyny, wtedy tylko siłowniki wraz z tymi sprężyną i środkowym otwieram? Czy jeszcze cos potrzebne, ciekawe jak będzie się otwierał normalnie z klamki.... Będzie walka :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chetnie kupie takie sprężyny, wtedy tylko siłowniki wraz z tymi sprężyną i środkowym otwieram? Czy jeszcze cos potrzebne, ciekawe jak będzie się otwierał normalnie z klamki.... Będzie walka :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Dodatkowo jakies oringi i pierdolki. Ja nie jestem az tak mocny w germanskim zeby ten temat ogarnac w 100%

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chetnie kupie takie sprężyny, wtedy tylko siłowniki wraz z tymi sprężyną i środkowym otwieram? Czy jeszcze cos potrzebne, ciekawe jak będzie się otwierał normalnie z klamki.... Będzie walka :-)

ciekawi mnie z jaką siłą po tym modzie trzeba potem ciągnąć tą klapę żeby się zamknęła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

mam mały problem, wywaliło mi spaloną żarówkę w podświetleniu tablicy rej.

wcześniej miałem coś takiego, wymieniłęm lampkę (w drugiej mam kamerkę) ale powiedziano mi, że to nie kwestia lapmki co popalonych kabli w (chyba) blendzie, tak to wtedy zrozumiałem, ktoś tam coś podłubał i tymczasowo zrobił.

ale znowu teraz się błąd pojawił, chociaż lampka świeci.

postanowiłem kupić blendę nową czyli ten wkład, ale jak patrze na allegro na te blendy, to się zastanawiam - tam są w ogóle jakieś kable? czy to napewno to mam wyminić czy coś głebiej w klapie?

bo ta blenda poza lampka to wydaje mi si.ę tylko kawałkiem plasitku.

nie bardzo mam jak rozkręcić teraz to wszystko bo nie mam gdzie, ale może ktoś z Was się tym bawił i chociaż podpowie czy w blendzie faktycznie jakieś kabelki są? - wiem, że nikt mi nie wywróży, czy to blenda czy nie, ale chodzi mi o same kable czy tam jakieś są, czy to jednak coś głębiej - nie chce kupić niepotrzebnie nowej blendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma kabli tylko takie "płytki" wtopione, a to raczej się nie przepali. Ewentualnie miejsce styku lampki do tej płytki, ale skoro lamki świecą to nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, dzięki za info, więc podjadę to warsztatu niech sprawdzą i powiedzą co konkretnie zamówić, wcześniej mówili o problemie z kablami i byłem pewny, że to blednę trzeba wymienić, ale już mam jasność i na miejscu dopytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś fotkę porównawczą jaśka kierownicy 3 a 4 ramiennej? Nie potrafie tego odróżnić wzrokowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 4ramienna, różni się tymi wycięciami na ramiona kierownicy:

1f6231a2c11a.jpg

A tu trójramienna:

8e9cb96be264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...