Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy kolor, może kogoś zainteresuje taki komplet

ALLEGRO.PL

 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 24.10.2021 o 11:47, Dev napisał:

nie ma dostepnosci

dziwne...bo mogę to jeszcze spokojnie zamówić

Opublikowano
47 minut temu, _małyTM_ napisał:

dziwne...bo mogę to jeszcze spokojnie zamówić

Mały wyczarowuje rzeczy,  których nie ma ogólnie dostępnych.?

Opublikowano
54 minuty temu, _małyTM_ napisał:

dziwne...bo mogę to jeszcze spokojnie zamówić

Tak z czystej ciekawości to ile kosztuje?

Opublikowano
6 godzin temu, george napisał:

Mały wyczarowuje rzeczy,  których nie ma ogólnie dostępnych.?

jahaaa, w garażu podziemnym sami strugamy co tylko się da:wink:

 

6 godzin temu, pelonek1 napisał:

Tak z czystej ciekawości to ile kosztuje?

trzeba położyć prawie 2600zł za gołą skorupę

Opublikowano

Siema. Potrzebuję sprawdzić auto vcds koło Wielunia, czy dysponuje ktoś czasem i mógłby pomóc? 

Opublikowano

Witam pytanko w tej pozycji na foto CLH jest włączone czy wyłączone. 

 

Pozdrawiam 

IMG_20211203_202011.jpg

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, bartekzks napisał:

Witam pytanko w tej pozycji na foto CLH jest włączone czy wyłączone. 

 

Pozdrawiam 

IMG_20211203_202011.jpg

Włączone

Opublikowano

Włączone.

Opublikowano

To pytanie na serio zadane czy żart jakiś?:facepalm::decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

To pytanie na serio zadane czy żart jakiś?:facepalm::decayed:

 

Takie czasy, trzeba być tolerancyjnym :grin: 

Opublikowano
2 minuty temu, H4mm3R napisał:

Takie czasy, trzeba być tolerancyjnym :grin: 

Moja tolerancja jest bezgraniczna ale chciałem się upewnić:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:dziura:

Opublikowano

Może ktoś powie jak czy podlinkuje mi w jaki sposób zmienić częstotliwość wyświetlania się serwisu i inspekcji olejowej. Coś się zrypalo i pokazuje mi serwis co 1000km

Opublikowano

VCDS i zmieniasz w adaptacjach licznika.

Opublikowano
1 minutę temu, Langista napisał:

VCDS i zmieniasz w adaptacjach licznika.

Okej, vcds mam. Pytałem bardziej o poradnik dla totalnej zielonki w temacie, krok po kroku

Opublikowano
Teraz, Bambr97 napisał:

Okej, vcds mam. Pytałem bardziej o poradnik dla totalnej zielonki w temacie, krok po kroku

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzień dobry. Wszystkim miłośnikom motoryzacji dzisiaj może w całkiem innej kwestii pisze do was o prośbę o pomoc. Mam nadzieje ze jak zawsze staniecie na wysokości zadania i udowodnicie ze siła jest w sercu miłośników motoryzacji.  
Nazywamy się Łukasz i Karol Pażontka Lipinski jestem zawodowymi strażakami w KP PSP w Bytowie 20 stycznia 2022 r. Tego dnia wraz ze swoim bratem pełniliśmy służbę. Jeden z nas na stanowisku kierowania a drugi w JRG Bytow, która czynnie brała udział w gaszeniu pożaru. Niestety tego dni musieliśmy ratować dom rodzinny mojej mamy. Podczas służby na stanowisku kierowania przyjąłem zgłoszenie o pożarze dachu w budynku dwurodzinnym ( typu bliźniak ) w miejscowości Miedzygorze 2. Jedna z części była domem rodzinnym mojej mamy (obecnie zamieszkanym przez moja ciocie i jej męża). Pożar w jednej chwili zniszczył domy dwóch rodzin. Obecnie sytuacja tych rodzin jest ciężka niewiadomo czy odbudowa domów jest możliwa oraz czy nakład pieniążków w budynek  jest opłacalny i czy nie warto jest budować wszystkiego od nowa. Dlatego tez prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie pieniężne dwóch rzutek dla rodzin. Pozwólmy niech ta jedna złotówka pozwoli wrócić im do normalnego życia w tej trudnej sytuacji.  Pokażmy ze Pasja motoryzacji potrafi wspierać rodziny w trudnych sytuacjach.

1. https://zrzutka.pl/yz3jsu
2. https://zrzutka.pl/puwfhc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuję kilku listew wewn jasnych od tapicerki sufitki. Może komuś coś zostało po zmianie na sufit s-line i chciałby odsprzedać? Jak coś to /pw
Pzd :)

Edytowane przez M@rcin

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W tych B7 w avancie coś jest nie tak z tymi klapami tylnymi czy trafiłem na słabych blacharzy lakierników. 2 razy robili i dalej wychodzą bomble. Coś jest nie tak ze spasowaniem od momentu gdy kupiłem auto gdyż dolny rant klapy ociera o zderzak. Zmienić lakierników czy po prostu kupić druga zdrową klapę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.