Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

kowi no w życiu bym nie powiedział że popertalasz na takim sprzęcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi, sam ogarniales IC ?

Jak Ci'sie udalo ominac spryski w zderzaku ?

tak sam robiłem(tzn u znajomego na warsztacie), jeden sprysk miał delikatnie mocowanie szurnięte, ale to daltego że obudowa dyszy obcierała o stelaż IC, w tamtym roku po małej przygodzie i wymianie zderzaka poprawiłem samo mocowanie coolera do odboi, dzieki temu wszystko spasowało sie idealnie

Fotek niestety mam bardzo mało

79373240.jpg

94353290.jpg

93576388.jpg

41113356.jpg

Wskazówka, jak bedziesz podcinał belke (o ile bedziesz musiał) nie zostawiaj w niej takich ostrych kątów jak u mnie na fotce, w tamtym roku przez to miałem uszkodzony cooler :disgust:

kowi no w życiu bym nie powiedział że popertalasz na takim sprzęcie :naughty:

stare czasy, audi wyparło te sporty :decayed:

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:51_________________________________________________Ogólnie spryski zacierały o kawałek stelaża widocznego na fotce 1 i 2. Ich mocowanie było zrobione po złej stronie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde strasznie tam jest ciasno

na razie zapodałem lewe nadkole od S4-ki, temperatura przy 150km/h spadła o 10 stopni :mysli: :mysli: :mysli:

jak bedzie za duża bede rzezbił IC-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde strasznie tam jest ciasno

na razie zapodałem lewe nadkole od S4-ki, temperatura przy 150km/h spadła o 10 stopni :mysli: :mysli: :mysli:

jak bedzie za duża bede rzezbił IC-ka

miałem takie nadkole i w sumie duzej róznicy w jezdzie nie było, po załozeniu FMIC kopcenie zmniejszyło sie, ale w benzynie ten problem nie wystepuje

Co do ciasnosci nie jest źle spokojnie zmieścisz, stelaz dla coolera trzeba tylko dobrze przemysleć czyli mocowania przyspawujesz do odboi od strony coolera, nie tak jak ja od strony lamp złapałem, albo mocujesz jakos do pasa przedniego, jeśli to ogarniesz podetniesz belke to zderzak powinien podejsc bez wiekszego problemu

Znalazłem jeszcze taka fotke w trakcie składania

fmicy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde strasznie tam jest ciasno

na razie zapodałem lewe nadkole od S4-ki, temperatura przy 150km/h spadła o 10 stopni :mysli: :mysli: :mysli:

jak bedzie za duża bede rzezbił IC-ka

To dużo Ci spadła temperatura, u mnie ten mod mam już 4 lata i powiem, że o wiele bardziej brudzi się komora silnikowa.

Dlatego sam zastanawiam się jednak nad centralnym ic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle wygląda ten IC , kto Ci dorabiał te rury z kwasiaka ?

Spawa się kolanka z kwasówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle wygląda ten IC , kto Ci dorabiał te rury z kwasiaka ?

Spawa się kolanka z kwasówki :)

No to wiem , chodziło mi o to czy gdzieś kupiłeś już pospawane orurowanie czy ktoś znajomy ci to spawał , co by nie było sporo zabawy jest z takim pasowaniem żeby wszystko pasowało . Gdzieś na allegro widziałem nowy cały zestaw np do A3 1.8 T pełne orurowanie z IC mocowanie i złączki silikonowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle wygląda ten IC , kto Ci dorabiał te rury z kwasiaka ?

Spawa się kolanka z kwasówki :)

No to wiem , chodziło mi o to czy gdzieś kupiłeś już pospawane orurowanie czy ktoś znajomy ci to spawał , co by nie było sporo zabawy jest z takim pasowaniem żeby wszystko pasowało . Gdzieś na allegro widziałem nowy cały zestaw np do A3 1.8 T pełne orurowanie z IC mocowanie i złączki silikonowe

U znajomego na garażu robiliśmy przyjechałem z pudełkiem gratów i po 12h wyjechałem z załozonym, wszystko spawane, co do zestawów kupowanych to są fajne latwe w montażu ale swoje kosztują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wogule zakładać taki FMIC jeśli nie ma sie programu ? Myślałem żeby troszke podnieś moc ale z tym musze troche poczekać , ciekawi mnie czy daje coś ten IC w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wogule zakładać taki FMIC jeśli nie ma sie programu ? Myślałem żeby troszke podnieś moc ale z tym musze troche poczekać , ciekawi mnie czy daje coś ten IC w serii

jak bez programu założysz to będzie jeszcze gorzej niż jest bo z dołu będzie ciezko zanim turbina napompuje tego potwora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wogule zakładać taki FMIC jeśli nie ma sie programu ? Myślałem żeby troszke podnieś moc ale z tym musze troche poczekać , ciekawi mnie czy daje coś ten IC w serii

W serii nawet wiekszy SMIC i nadkole z S4 duzo daja szczegolnie w lecie, mniej czuć wtedy spadek mocy spowodowany wysokimi temperaturami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny cooler i nadkole S4 przy mocach 150km znacząco nie wpływaja na poprawe, miałem taki setup 2 lata temu przez cale gorące wakacje :naughty: spadek mocy odczuwalny dosc bardzo, dymienie zwiększone :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

wyszło nieco drożej niz na początku gdzies tam sie chwaliłem, a mianowicie 120zł za te dwa plastiki :wink4:

to sporo. ja miałem oferte wszystkich dekorów z drzwi itp za 150 zł

gdzie tak miałes :mysli: ja pisałem do

www.hydrografika.pl

www.carbondesign.com.pl

to za ten plastik wkoło biegów mieli ceny od 100zł :wallbash:

kolega do którego dorzuciłem sie ze swoimi zrobił to w www.hydrotransfer.pl

odgrzeje kotleta z 68 strony :D

www.hydrografika.slask.pl

www.roscar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zrobiłes te dekory za taka sumke :mysli: bo jelsi tak to swoje tam wyśle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zrobiłes te dekory za taka sumke :mysli: bo jelsi tak to swoje tam wyśle :kox:

narazie nie :D bo nie mialem czaasu, potem kasy, inne wydatki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny cooler i nadkole S4 przy mocach 150km znacząco nie wpływaja na poprawe, miałem taki setup 2 lata temu przez cale gorące wakacje :naughty: spadek mocy odczuwalny dosc bardzo, dymienie zwiększone :gwizdanie:

Hm nie wiem jak z seryjnym coolerem przy mocy 150KM ja na seryjnych 115KM poczulem mniejszy spadek mocy w lecie odkad mam nadkole S4 i SMICa z Alfy a laga na turbo nie mialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, to Twoje murzynskie radio nawet daje rade :decayed:

Zmieniasz u siebie :mysli:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...