Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

ameryka Panie! teraz coś wyślij na wiadomego maila w wiadomym celu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Otototo :jerk: tylko teraz znaleźć garaz cieply

Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach?

znowu bedzie malowal tera pojdzie calak :kwasny: on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie :decayed: kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj

Czyli tak jakbys sie za kobiete pierwszy raz bral. Delikatnie i z czuciem, odpowiednio rozgrzej bo jak nachalnie zrobisz to popeka i bedzie d*pa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal miał et25 i mu paliło lakier, jak sobie dobierałem dystans to myslałem że bardziej wyjdą, a teraz widze że dystans 25 moze i 30 zrobił by robote, tylko by lakier paliło, a to też nie dobrze bo ja jednak czesto jeżdze załadowany:whistling: wczoraj auto przeszło testy z pasażerami i gwint daje rade, prawie nic sie nie ugina:banan:
palilo lakier bo opona schowala sie w nadkole CALA gdyz auto przez 70 kmow robilo za przeprowadzkowoz :decayed:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

i bedzie d*pa :decayed:

Perwer :bag::decayed:

by Note 2

aaa Tyyy koniu podnieciles siem :grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosnik niskoprofilowy wszedł:banan:

ff_zpsd4fa9da1.jpg

w miedzy czasie trwaja prace nad

1655771_615013878568453_1712057345_o.jpg

w tym celu zamówiłem takie cóś do malowania:decayed:

i-bosch-pfs-65.jpg

mam zamiar tym pomalować nadkola od wewnatrz farbą antykorozyjną, dekory i konsole środkową w czarny połysk i pewnie pół domu:grin:

tak pozatym szukam turbo, myślałem o gtb17, na alegro interesuje mnie taka

TURBO GTB1756VK GTB2260 TUNING 1.9 TDI (4071793638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale biore jeszcze pod uwage BRD z większym wirnikiem, są dostepne w ofercie toptune, ale jest to oferta olek_wroc i google dobrze nie wspomina, miał ktos do czynienia z czymś takim?

HYBRYDOWA STAGE I BILLET WHEEL BRD BVA 03G145702H DO MOCY 200-230KM bądź jakims AWXem hybrydowym?

Mam obecnie hybryde AWX/ARL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ode mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakies logi tej twojej turbinki, jaka ma to wydajnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie na Rykach ostatnio, fela robi swoje

A no witam kolege:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta dmuchawka Bosha nie nada się do plastidipa? :decayed:

:facepalm: ON JA DO SILNIKA CHCE WPAKOWAC :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem w temacie, ale Kowi do czego będą służyć te dodatkowe przyciski w dekorze? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mysle

napewno przycisk św mgłowych bedzie jako dzienne

FUNK - moze sobie obrysy zrobie

ten środkowy służy do chwilowej funkcji, jakaś czasowa ponieważ nie ma diody sygnalizujacej, narazie nie mam pomysłu, no ale można by cbradio, spryski, tylną klape jak w usa... niewiem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na czymś takim podłączone osobno spryski reflektorów. Do tego zapiąłem przekaźnik czasowy i działa dla mnie lepiej jak ori, bo sam je kontroluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na czymś takim podłączone osobno spryski reflektorów. Do tego zapiąłem przekaźnik czasowy i działa dla mnie lepiej jak ori, bo sam je kontroluję.

o toto, tylko teraz przydał by sie jakiś elektryk co by mi to do porzadku doprowadził, jak dokałdałem spryski to mechanik podpiał sie do instalacji na szybe i właczaja sie z szybą:facepalm:

a co do turbo moze ktos z tych korzystał?

Naprawa i regeneracja turbosprężarek,serwis turbin Warszawa, mazowieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowi, rozumiem, że ten środkowy to monostabilny, czyli robisz na dwa sposoby:

1. Tak jak długo trzymasz przycisk, tak długo działa np. sprysk.

2. Krótkie naciśnięcie wysterowuje przekaźnik czasowy (uniwersalny), który następnie podtrzymuje napięcie na wyjściu przez określony czas i urządzenie działa tylko przez ten czas.

ASE :: przekaźnik czasowy wydłużający: 3SRP30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowi, rozumiem, że ten środkowy to monostabilny, czyli robisz na dwa sposoby:

1. Tak jak długo trzymasz przycisk, tak długo działa np. sprysk.

2. Krótkie naciśnięcie wysterowuje przekaźnik czasowy (uniwersalny), który następnie podtrzymuje napięcie na wyjściu przez określony czas i urządzenie działa tylko przez ten czas.

ASE :: przekaźnik czasowy wydłużający: 3SRP30

Nie no zdecydowanie ta druga opcja, tylko teraz trzeba będzie sie doszukać kabelkologii w aucie, najprawdopodbniej mam pompke sprysków na krótko podłaczona pod pompke do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uruchomiłem sprysk na krótko, zmierzyłem czas jaki jest potrzebny na takie średnie przemycie i ustawiłem to na przekaźniku. Jeśli wiem, ze lampy za***ane, to trzymam najpierw chwilę przycisk i po puszczeniu one wciąż pracują przez ten zaprogramowany czas, albo naciska drugi raz i mam mycie podwójne. :wink:

System absolutnie niezależny od włączenia lub nie świateł oraz od sprysków szyby. Wadą jest to, że wymaga dodatkowego, wolnego przycisku monostabilnego. Ja wykorzystałem ASR w przedlifcie.

Jak będzie ci to robił elektryk, to sobie poradzi Jakbyś chciał sam rzeźbić, to daj PW, rzucę ci schematem na podstawie tego konkretnego przekaźnika z linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...