Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w lewej ściance schowka żeby pociągnąć kabel i zamontować urządzonko na dwustronnym żepie niestety skończyło się na połamaniu noża do tapet. Czym wycinaliśce otwór w tym tworzywie bo wydaje mi się że be wiertary to się chyba nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w lewej ściance schowka żeby pociągnąć kabel i zamontować urządzonko na dwustronnym żepie niestety skończyło się na połamaniu noża do tapet. Czym wycinaliśce otwór w tym tworzywie bo wydaje mi się że be wiertary to się chyba nie obejdzie.

przy lampce schowka nozykiem spokojnie dotniesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem o tym rozwiązaniu ale patrzyłem dzisiaj w otwór po radiu a z drugiej strony tzn w schowku świeciłem w otwór po tej lampce latarką i nie widziałem światła od strony radia więc zwątpiłem czy tamtędy przejdzie kabel. Tak jakby było jeszcze czymś zabudowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdzie kabel, troche ciezko sie tam z rękami dostać ale da rade, od strony schowka przeciskasz wtyczke i szukasz druga ręka w wnęce radia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kolega miał racje :wink4:

- w B6 też kabel się prześlizgnął trochę ręce podrapane i niemal wyłamany kciuk w stawie ale warto było :>

Xcarlink śmiga aż miło jakość dźwięku rewelka a po podregulowaniu equalizerków łupie basem aż miło :gwizdanie:

ps nie wiedziałem że jest taka możliwość regulacji pod podpiętym Xcarlinkiem a tu proszę miła niespodzianka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w lewej ściance schowka żeby pociągnąć kabel i zamontować urządzonko na dwustronnym żepie niestety skończyło się na połamaniu noża do tapet. Czym wycinaliśce otwór w tym tworzywie bo wydaje mi się że be wiertary to się chyba nie obejdzie.

ja tam wyciąłem kawałek szczypcami do kabli i drutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko teraz zauważyłem ze po zamknięciu auta świeci mi trójkąt od awaryjnych :shocked: o co chodzi ?

-sprostowanie:

Trójkąt świeci się przez max minutę, nie wiem czy tego wcześniej nie zauważyłem, po prostu gasi się trochę później niż podświetlenie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu ja mam tego ostatniego/najdrozszego i u mnie juz chyba z 2-3lata siedzi i niemoge zlego slowa powiedziec, mialem podlaczone z chorusem2 a teraz z concertem1 ok roku, nie mam zadnych problemow, ale pare osob narzekalo na niego,ja niemialem zadnego problemu z masa, z zawieszaniem, z otwarzaniem dlugich kawalkow... ogolnie cena odstrasza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmigam na tym http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-super-prezent-i1451569724.html

czasem złapie jakąś zwieche przy przełączniu ale nie wiem czy to nie wina jednej z mp3 ktora wgrałem musze ją usunąć i wtedy potestować. Ale ogólnie oceniam go bardzo dobrze :good:

teraz już wiem ze to była wina mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy te zmieniarki chodzą z radiem Audi Delta CC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy te zmieniarki chodzą z radiem Audi Delta CC ?

jeżeli nie posiadasz sterowania zmieniarką cd, to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zakupić ta zmieniarkę

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380177269865

Wiem że kilku kolegów ja posiada i nawet od tego sprzedającego , Czy dobrze działa ten sprzęcik? czy po zakupie na tej aukcji trzeba dokupić jakieś kabel jeszcze do concerta w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza zmieniarkami USB, ktore na radiu zamiast nazwy utworu pokaza "CD 36 Track 76" warto pomyslec o lepszym zestawie glosnomowiacym z fcja playera MP3 z USB - w przypadku radia na ISO to wpina sie to pomiedzy kostki i dodatkowo "line out" z zestawu podlacza sie jako "line in/cdcharger" w radiu (inaczej sterowanie glosnoscia bedzie w zestawei glosnomowiacym ale pozatym jezeli w radiu jest aktywny tyl to by nie gral) - wtedy na jakims wyswietlaczu zestawu gl bedzie nazwa utworu, zmiana utworow mp3 takze na "pilocie od zestawu" natomiast sterowanie glosnoscia przez radio. Po podpieciu "adpatera CAN" w przypadku niektorych zestawow gl bedzie nazwa utworu MP3 na FISie + sterowanie z multikiery

Ja kupowalem motorole TK30 za 340pln??? ale nie polecam bo motoroli serwis to dowcip a soft niedopracowany (parrot i chyba tez nokia maja podobne produkty ale troche drozsze - o jakosci nic nie wiem)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj zestaw to: concert I, zmieniarka mp3 (pare postow wyzej pisze jaka) parrot 3100, (bez sterownika i z dodatkowym glosnikiem) kiera z multifunkcja z a6/usa i pelen fis wszystko pieknie dziala, jedyny minus to nie brak nazw utworow na radiu/fisie a brak mozliwosci przewijania utworow... ale idzie sie przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zakupić ta zmieniarkę

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380177269865

Wiem że kilku kolegów ja posiada i nawet od tego sprzedającego , Czy dobrze działa ten sprzęcik? czy po zakupie na tej aukcji trzeba dokupić jakieś kabel jeszcze do concerta w B6?

standard poczta czas około miesiąca jak dobrze pójdzie, koszt całkowity około 230zł, o demnie masz raptem 30zł więcej i przesyłkja na drugi dzień, poza tym chodzi świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...