Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy te kody powinny działać w moim autku a4 b5-97r 1,6 wyczytalem że powinny a u mnie niewchodzą ,klimatronik działa super ,mam cos pokopane?

Opublikowano

czy te kody powinny działać w moim autku a4 b5-97r 1,6 wyczytalem że powinny a u mnie niewchodzą ,klimatronik działa super ,mam cos pokopane?

Powinny działać

Opublikowano

dzięki pobawie się jeszcze jutro pozdrawiam

Opublikowano

To jaki wkoncu kanal pokazuje temp plynu chlodzacego ? 49 czy 51 ? Bo na 49 skacze mi nawet ponad 100 a na 51 raczej stale 90

Temperatura plynu chlodzacego to kanal 51 a kanal 49 tak jak piszesz pokazuje temperature oleju.

Po 2 lifcie

49. Kühlmitteltemperatur---------- Temperatura płynu chłodzącego

51. Motortemperatur °C ---------- Temperatura silnika

Po 1 lifcie

51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC

Opublikowano

Na kanale 1c pokazuje mi błąd

15.5 Klapa powietrza, ciągła blokada, zobacz *15.5 (zobacz poniżej)
*15.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę 

Czy ten kanał pokazuje tylko jeden błąd?

Opublikowano

jak masz jeden to pokazuje jeden, jak masz wiecej to pokazuje je na zmiane

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wiem ze sa wypisane wszystkie kody... predkosciomierz spoko dziala ale obroty pokazuje mi jakies smieszne mam 900tys. obr. a on mi pokazuje 123, 146 jakies dziwne liczby a tych czujnikow wtemperatury jest tyler ze nie wiem ktory wpisac kod

900tys obrotów to chyba nawet odrzutowce nie mają.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :hi:

A jest może jakiś kod na spalanie oleju napędowego w danym momencie??? Bo taki kod akurat to by była super sprawa!! :naughty:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Nie przypominam sobie żeby to gdzieś w rozpisce było :( Chyba nie da się tak zrobić :( Do tego raczej tylko komputer pokładowy byś musiał mieć.

Opublikowano
Do tego raczej tylko komputer pokładowy byś musiał mieć.

Tak, tylko FIS. W VAG mam w swoim AEB jeszcze spalanie l/h :>

Opublikowano

czy te kody dzialaja tez w A6 3.0tdi z roku 2006 czy tez sa jakies inne?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

oooo... to coś fajnego:) dziś i ja sobie popstrykam :przebiegly:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 15:56 _________________________________________________Cześć,

wczoraj bawiłem się troszku tymi kodami i....

dziwna sprawa, w poz.28 prędkość obrotowa silnika ( czy stoi, czy jedzie ) pokazuje 443. Co to oznacza?

Co do prędkości jazdy to na postoju pokazuje 1 a w ruchu tyle co się jedzie + - 1km.

Mam jeszcze pytanie o temp. chłodzenia silnika ECT. Jak pokazuje mi na zegarach że ma 75st. a na climatronicu 90st. tzn. że ma 90?? Bo tak szczerze mówiąć myślałem o wymianie termostatu ale sam nie wiem.....

Temp silnika skacze , czasem jest 75 st. a czasem 90, myślicie że jest ok??

Co do poz. 49. licznik błędów sygnału prędkościomierza, to pokazuje 73. Czy to oznacza że mam 73 błędy??

Czy VAG pomoże ??

Opublikowano

niezle, dopiero dzis poczytalem sobie o mozliwosciach klimatronica ---> teraz bede szpanowal przy znajomych jaki to szpec nie jestem :) pozatym bardzo praktyczny baher

Opublikowano

niezle, dopiero dzis poczytalem sobie o mozliwosciach klimatronica ---> teraz bede szpanowal przy znajomych jaki to szpec nie jestem :) pozatym bardzo praktyczny baher

problem w tym ze wersji klimatronica po II lifcie to juz sie nie tyczy chyba.

Opublikowano

problem w tym ze wersji klimatronica po II lifcie to juz sie nie tyczy chyba.

Podobno nie tyczy, ale u mnie działa :naughty:

Opublikowano

Mam następujące błędy: 9.3 50.3

Wie ktoś może co oznaczają bo nie ma ich w opisie powyżej.

Opublikowano

Po wbiciu 1c wyskakuje mi taki błąd: 50,3. W instrukcji zawartej na stronie nie ma wyjaśnienia do tego.

Ma ktoś pojęcie co to za błąd ?

U mnie "toże" 1c=50.3 Co to może być? :mysli:

Zaznaczam, że klima działa bez zastrzeżeń.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć ,czy jest możliwość zmiany jednostki spalania z galonów na litry w komp. Troche mnie denerwuje to przeliczanie. Z góry dzieki , pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.