Opublikowano 25 Grudnia 20169 l led z a4 b7 8E0 to a4 2013 rok Edytowane 26 Grudnia 20169 l przez Tom A4
Opublikowano 15 Lutego 20179 l Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv? Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy. Edytowane 15 Lutego 20179 l przez ADeK
Opublikowano 15 Lutego 20179 l Godzinę temu, ADeK napisał: Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv? Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy. Po numerze jest to zwykły rns-e, rok produkcji nie jest wyznacznikiem.
Opublikowano 15 Lutego 20179 l 3 godziny temu, ADeK napisał: Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv? Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy. Musi być przycisk MEDIA zamiast CD/TV
Opublikowano 15 Lutego 20179 l bo już przez chwilę miałem wątpliwości. Szukam cały czas 193 A pod kamerę i tragedia tego chyba nigdzie nie ma
Opublikowano 24 Lutego 20179 l Dnia 15.02.2017 o 14:25, ADeK napisał: Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv? Właśnie po tym łatwo rozpoznać widząc fotkę nawigacji. Wersja Led ma zawsze przycisk media.
Opublikowano 25 Lutego 20179 l Dnia 15.02.2017 o 17:36, ADeK napisał: bo już przez chwilę miałem wątpliwości. Szukam cały czas 193 A pod kamerę i tragedia tego chyba nigdzie nie ma Nie musi być A. Nawet wersje G bywaja pod kamerę. Ważniejsza jest wersja sprzętowa Hxx. Generalnie jeśli na nalepce jest w pinoucie V-signal i RFSL to będzie działać.
Opublikowano 23 Kwietnia 20179 l Dnia 19.03.2017 o 21:44, Quatro7 napisał: jeśli czyta filmy DVD to jest to wersja LED? RNs-E bez zewnętrznego dekodera nie czyta płyt dvd... no chyba, że się mylę?
Opublikowano 23 Kwietnia 20179 l Godzinę temu, kaned84 napisał: RNs-E bez zewnętrznego dekodera nie czyta płyt dvd... no chyba, że się mylę? nie mylisz się żadna rns-e nie czyta filmów z wbudowanego napędu dvd musi być zewnętrzny odtwarzacz. Dnia 26.02.2017 o 00:30, TheBiSHoP napisał: Nie musi być A. Nawet wersje G bywaja pod kamerę. Ważniejsza jest wersja sprzętowa Hxx. Generalnie jeśli na nalepce jest w pinoucie V-signal i RFSL to będzie działać. miałem tych navi sporo i czy miała napis rfsl czy nie w żadnej oprócz wersji A nie działała kamera.
Opublikowano 13 Czerwca 20179 l Dnia 11.04.2015 o 19:53, Pawel88ST napisał: Co rozumiecie przez to że led ma gorszy dźwięk? A jak ktoś ma bose czyli zew wzmacniacz to też ma się martwić o pogorszenie jakości? Jeden gość napisał, że LED ma gorszy dźwięk od LCD. No i wszyscy to podchwycili. Bzdura! Ja zmieniłem na LEDA i uważam, że ma lepszy dźwięk. Tony wysokie są klarowniejsze, średnica bardziej naturalna no i bas jakby szybszy, bardziej zwarty. Słuchanie muzyki z LED sprawia mi dużo więcej przyjemności. Navi z A3 kupiłem od Tom A4. Polecam. Edytowane 13 Czerwca 20179 l przez Artek71
Opublikowano 15 Czerwca 20179 l Dnia 13.06.2017 o 17:00, Artek71 napisał: Jeden gość napisał, że LED ma gorszy dźwięk od LCD. No i wszyscy to podchwycili. Bzdura! Ja zmieniłem na LEDA i uważam, że ma lepszy dźwięk. Tony wysokie są klarowniejsze, średnica bardziej naturalna no i bas jakby szybszy, bardziej zwarty. Słuchanie muzyki z LED sprawia mi dużo więcej przyjemności. Navi z A3 kupiłem od Tom A4. Polecam. Nie wiem jak wypada RNS-E Led w porównaniu ze "zwykłym" RNS-E ale Led na pewno ma gorszy dźwięk niż Symphony2+, przeszedłem z Symphony2+ na RNS-E Led i różnica w jakość dźwięku jest wyraźnie słyszalna na korzyść Syphony2+
Opublikowano 17 Czerwca 20179 l Witaj, O ile mi wiadomo ori RNS-y nie obsługują DAB+. Jedynie te chińczyki a'la RNS mają opcję podpięcia modułu DAB. Pozdrawiam
Opublikowano 7 Lipca 20178 l Mam takie nietypowe pytanie. Czy rnse 193a zapisuje w jakiś sposób przebieg auta? Czy ciągnie skądś to info przy ewentualnym błędzie?Chodzi mi o przebieg auta podczas skanowania vagiem, nie zgadza mi się z przebiegiem auta.Radio było dokładane więc jest możliwość, że ma zapisany przebieg z auta w ktorym było zamontowane fabrycznie?
Opublikowano 23 Lipca 20178 l Zobaczcie na ten filmik. Końcówka 193G a kamerka działa. Ktoś z forum a3 to ogarnął oraz na forum TT http://www.ttforum.co.uk/forum/viewtopic.php?t=981945 Zrobił to ktoś na naszym forum w a4?
Opublikowano 23 Listopada 20178 l W dniu 2.12.2014 o 19:59, instruktor83 napisał: Adapter Bluetooth do Audi music interface «» jest dostępny w sklepach umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowej z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3. przeczytałem cały temat ale nie znalazłem żadnej informacji,ogólnie wyczytałem ,że na RNSE nie ma możliwości odtwarzania muzyki z BT jak to ma się do LED-a kolega instruktor napisał że jest taka funkcja.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto