Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

led z a4 b7 8E0 to a4 2013 rok

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

A nie 2013?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv?

Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy.

 

Edytowane przez ADeK

Opublikowano
Godzinę temu, ADeK napisał:

Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv?

Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy.

 

Po numerze jest to zwykły rns-e, rok produkcji nie jest wyznacznikiem. 

Opublikowano
3 godziny temu, ADeK napisał:

Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv?

Mogę nabyć rnse o nr 8E0 035 192 T z 2013 r. a chyba od 2010 r. były już tylko ledy.

 

Musi być przycisk MEDIA zamiast CD/TV

Opublikowano

:thumbup1: bo już przez chwilę miałem wątpliwości.

Szukam cały czas 193 A pod kamerę i tragedia tego chyba nigdzie nie ma :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moją z literka A ogarnął Siemian.

Opublikowano
Dnia 15.02.2017 o 14:25, ADeK napisał:

Czy wersja ledowa zawsze ma przycik media? Czy może to być cdtv?

 

Właśnie po tym łatwo rozpoznać widząc fotkę nawigacji. Wersja Led ma zawsze przycisk media.

Opublikowano
Dnia 15.02.2017 o 17:36, ADeK napisał:

:thumbup1: bo już przez chwilę miałem wątpliwości.

Szukam cały czas 193 A pod kamerę i tragedia tego chyba nigdzie nie ma :facepalm:

Nie musi być A. Nawet wersje G bywaja pod kamerę. Ważniejsza jest wersja sprzętowa Hxx. Generalnie jeśli na nalepce jest w pinoucie V-signal i RFSL to będzie działać. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jeśli czyta filmy DVD to jest to wersja LED?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 19.03.2017 o 21:44, Quatro7 napisał:

jeśli czyta filmy DVD to jest to wersja LED?

RNs-E bez zewnętrznego dekodera nie czyta płyt dvd... no chyba, że się mylę? :)

Opublikowano
Godzinę temu, kaned84 napisał:

RNs-E bez zewnętrznego dekodera nie czyta płyt dvd... no chyba, że się mylę? :)

nie mylisz się żadna rns-e nie czyta filmów z wbudowanego napędu dvd musi być zewnętrzny odtwarzacz.

 

Dnia 26.02.2017 o 00:30, TheBiSHoP napisał:

Nie musi być A. Nawet wersje G bywaja pod kamerę. Ważniejsza jest wersja sprzętowa Hxx. Generalnie jeśli na nalepce jest w pinoucie V-signal i RFSL to będzie działać. 

miałem tych navi sporo i czy miała napis rfsl czy nie w żadnej oprócz wersji A nie działała kamera.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 11.04.2015 o 19:53, Pawel88ST napisał:

Co rozumiecie przez to że led ma gorszy dźwięk? A jak ktoś ma bose czyli zew wzmacniacz to też ma się martwić o pogorszenie jakości?

Jeden gość napisał, że LED ma gorszy dźwięk od LCD. No i wszyscy to podchwycili. Bzdura! Ja zmieniłem na LEDA i uważam, że ma lepszy dźwięk.  Tony wysokie są klarowniejsze, średnica bardziej naturalna no i bas jakby szybszy, bardziej zwarty.  Słuchanie muzyki z LED sprawia mi dużo więcej przyjemności. Navi z A3 kupiłem od Tom A4. Polecam.

Edytowane przez Artek71

Opublikowano
Dnia 13.06.2017 o 17:00, Artek71 napisał:

Jeden gość napisał, że LED ma gorszy dźwięk od LCD. No i wszyscy to podchwycili. Bzdura! Ja zmieniłem na LEDA i uważam, że ma lepszy dźwięk.  Tony wysokie są klarowniejsze, średnica bardziej naturalna no i bas jakby szybszy, bardziej zwarty.  Słuchanie muzyki z LED sprawia mi dużo więcej przyjemności. Navi z A3 kupiłem od Tom A4. Polecam.

Nie wiem jak wypada RNS-E Led w porównaniu ze "zwykłym" RNS-E ale Led na pewno ma gorszy dźwięk niż Symphony2+, przeszedłem z Symphony2+ na RNS-E Led i różnica w jakość dźwięku jest wyraźnie słyszalna na korzyść Syphony2+

Opublikowano

Czy jest jakiś rns-e który obsługuje DAB+ ?

Opublikowano

Witaj, 

O ile mi wiadomo ori RNS-y nie obsługują DAB+.

Jedynie te chińczyki a'la RNS mają opcję podpięcia modułu DAB.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam takie nietypowe pytanie.
Czy rnse 193a zapisuje w jakiś sposób przebieg auta? Czy ciągnie skądś to info przy ewentualnym błędzie?
Chodzi mi o przebieg auta podczas skanowania vagiem, nie zgadza mi się z przebiegiem auta.
Radio było dokładane więc jest możliwość, że ma zapisany przebieg z auta w ktorym było zamontowane fabrycznie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zobaczcie na ten filmik. Końcówka 193G a kamerka działa. Ktoś z forum a3 to ogarnął

oraz na forum TT

http://www.ttforum.co.uk/forum/viewtopic.php?t=981945

 

Zrobił to ktoś na naszym forum w a4?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 2.12.2014 o 19:59, instruktor83 napisał:

 Adapter Bluetooth do Audi music interface «» jest dostępny w sklepach umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowej z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3.
  

przeczytałem cały temat ale nie znalazłem żadnej informacji,ogólnie wyczytałem ,że na RNSE nie ma możliwości odtwarzania muzyki z BT jak to ma się do LED-a kolega instruktor napisał że jest taka funkcja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.