Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cena bardzo dobra :)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil ta przejściówka ze zdjecia bedzie dobra, po jej założeniu zniknie Ci reszta błędów i radyjko wyszuka wiecej stacji radiowych, też to niedawno przerabiałem.

Pobaw się nią troche i wrzucaj leda ?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, MichałA4 napisał:

Kamil ta przejściówka ze zdjecia bedzie dobra, po jej założeniu zniknie Ci reszta błędów i radyjko wyszuka wiecej stacji radiowych, też to niedawno przerabiałem.

No to dobrze, bo już zamówiłem hehe :) Dzięki za info.

Opublikowano

Teraz wrzucaj glosniki od BOSE :) dużo lepiej to gra .

Opublikowano

Bose a seria to przepasc w srednich tonach.

Opublikowano
  • Autor

Drodzy Klubowicze :)

   :audi:

 :a4fan:

Wszystkiego co Najlepsze ! Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt !

Oraz mnóstwo Modów i Zakupów dla Waszych Audiczek  w Nowym Roku ! ! ! 

?

il_570xN.1732698367_fbbi.jpg

Pozdrawiam, Kamil.

Opublikowano

Wesołych Świąt! 

Opublikowano

Wesołych:)

Opublikowano

Wesołych i modowych ?

Opublikowano

Dzięks. Merry Xristmas everybody. ?

Opublikowano

Zdrowych swiat!

Opublikowano

Dobrze Kamil że nakleiłeś folię po polerowaniu ekranu RNS-E displexem, bo ściąga on matową powłokę z ekranu i dosłownie wszystko sie w nim odbija, nie wspominając o słońcu, robiłem ten sam zabieg w moim poprzednim a4 b7 i displex robi naprawdę świetną robotę, rysy usuwa wzorowo, ładnie działasz oby tak dalej, co kolejne w planach? ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, venom171 napisał:

co kolejne w planach? ?

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

Opublikowano
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

Jeździłem chwile na bi-halogenie na hella3.

jak dla mnie lepiej świecił chiński projektor z depo. 

Duzo rzeźby a robota raczej jest półśrodkiem 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, koziol992 napisał:

Duzo rzeźby a robota raczej jest półśrodkiem 

No ale to jak coś to żaden problem już do tego dorzucić przetwornice z żarnikami :P wszystko już będzie praktycznie pod to przygotowane, bo zamówiłem Mini H1 8.0 ;)

Opublikowano
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

No ale to jak coś to żaden problem już do tego dorzucić przetwornice z żarnikami :P wszystko już będzie praktycznie pod to przygotowane, bo zamówiłem Mini H1 8.0 ;)

A to tak, mam teraz mini h1 i swieci to bardzo, bardzo dobrze ? 

 

Opublikowano
  • Autor

A no i w planach małe zmiany po uzytkowaniu w działaniu DRL i doświetlaniu zakrętów (CL):

  • DRL, przeróbka tak by załączały się po wykryciu 13,5 V - po odpaleniu auta, a nie po kluczyku
  • CL, też są po kluczyku, zmienię sygnał do załączenia ze światła mijania, czyli żeby działały w nocy a nie jak teraz cały czas :P
Opublikowano
6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

A nie myślałeś o zrobieniu biled koito ?  

Opublikowano
10 minut temu, Miras95 napisał:

A nie myślałeś o zrobieniu biled koito ?  

Jak jeździ do DE to bi-led to nie najlepszy pomysł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.