Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie kazali się dymać, "złe użytkowanie opon" ? bo przecież je trzeba w próżni trzymać zdała od promieniowania UV a i tak będzie źle ?

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta letnia wyżej przejechała około 5 -6 tys.

Mam 15stki z 2011 r. zimówki jak nowe, letnie też z tego roku jakieś te z rantem ochronnym i jakaś tam drobna siateczka pęknięć jest na boku opony, pomiędzy bieżnikiem raczej brak. Mam też zimówki 16stki, ale nie wiem który roku wiosną sprawdzę dot od środka, to wyglądają strasznie...

Brat ma drugi sezon zimówki dr4 16cali 205 55, to prawie jak nowe. Mówi najlepsza zimówka jaką miał. Miał jakieś Dunlopy przed nim, to w trzy lata prawie łysa.

Wszystkie Rosyjskie, na trakcję i ogólnie na Nokiany nie narzekałem, ale ostatnio coś niedobrego mnie spotkało, może, to podróbki. Ciekawe czy idzie to jakoś rozpoznać?

Opublikowano
4 godziny temu, Wind911 napisał:

Mam je na felgach, rozpatrzyli komu pozytywnie taką sprawę?

Teraz je zdjąć kurier, to chyba przeszło 100PLN wyjdzie.

Znajomy dunlopy reklamował i uznali 300zł za szt dostał, opony 3letnie popękały między bieżnikiem

Opublikowano
W dniu 23.11.2021 o 11:11, Wind911 napisał:

 może, to podróbki. Ciekawe czy idzie to jakoś rozpoznać?

Na oponie producent ma obowiązek nadrukować kod, kiedy i gdzie została opona wyprodukowana. Jak nie ma kodu producenta to wiadomo że lipa.

 

W dniu 23.11.2021 o 11:43, greg2505 napisał:

Znajomy dunlopy reklamował i uznali 300zł za szt dostał, opony 3letnie popękały między bieżnikiem

Gdzie kupił?

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Kupił auto z tymi oponami

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam okazję kupić po dobrej cenie opony 245/45/18 a obecnie mam 245/40/18 czy różnica 40 na 45 będzie okej i nie będzie nic ocierać?zawieszenie mam standardowe  jakie szło w audi a4 b8 

Opublikowano
22 minuty temu, gracjann napisał:

Panowie mam okazję kupić po dobrej cenie opony 245/45/18 a obecnie mam 245/40/18 czy różnica 40 na 45 będzie okej i nie będzie nic ocierać?zawieszenie mam standardowe  jakie szło w audi a4 b8 

Profil będzie wyższy o około 12 mm. Czy nie będzie ocierać to musisz pomierzyć albo może ktoś się wypowie jeszcze.

Opublikowano
10 godzin temu, gracjann napisał:

Panowie mam okazję kupić po dobrej cenie opony 245/45/18 a obecnie mam 245/40/18 czy różnica 40 na 45 będzie okej i nie będzie nic ocierać?zawieszenie mam standardowe  jakie szło w audi a4 b8 

To jest rozmiar z Audi A4 Allroad, które ma wyższe zawieszenie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miał ktoś opony Michelin Pilot Super Sport, potrzebuje opinii czy warte zachodu czy szukać czegoś innego 

Opublikowano
W dniu 8.01.2022 o 19:43, Kuroszini napisał:

Miał ktoś opony Michelin Pilot Super Sport, potrzebuje opinii czy warte zachodu czy szukać czegoś innego 

Miałem nówki, twarde i bardzo się ślizgały. Latem podczas ostrego startu nawet jednego pisku nie wydały z siebie.

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano

ja jeżdze tylko na Conti, nigdy nie zawiodły

Opublikowano

Ja śmigam tylko na Michelin.

Są wyśmienite.

Polecam. :cygaro:

Powoli przymierzam się do Michelin Primacy 4 (letnie)

Teraz śmigam na Michelin Primacy 3

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Mam okazje kupić 2 sztuki w dobrej cenie i się zastanawiam nad nimi lub Falkeny jakieś 

Opublikowano
W dniu 8.01.2022 o 19:43, Kuroszini napisał:

Miał ktoś opony Michelin Pilot Super Sport, potrzebuje opinii czy warte zachodu czy szukać czegoś innego 

Posiadam od sezonu 2021, Michelin Pilot Sport 4 245/40R18 93 Y AO, ZR, Made in Germany, bardzo dobre gumy, miękkie i dobrze trzymają.

Moim zdaniem warte zachodu.

Na Continental, Bridgestone nie jeździłem w tym rozmiarze więc nie mogę się wypowiedzieć, innych nie używam.

Obecnie zima na Pirelli trzeci sezon, średnio, na przyszłą jednak Alpiny lub Conti TS870

Edytowane przez Anon

Opublikowano
39 minut temu, Anon napisał:

Posiadam od sezonu 2021, Michelin Pilot Sport 4 245/40R18 93 Y AO, ZR, Made in Germany, bardzo dobre gumy, miękkie i dobrze trzymają.

Moim zdaniem warte zachodu.

Na Continental, Bridgestone nie jeździłem w tym rozmiarze więc nie mogę się wypowiedzieć, innych nie używam.

Obecnie zima na Pirelli trzeci sezon, średnio, na przyszłą jednak Alpiny lub Conti TS870

Cywilne, bo 205/55R16 na lato mam Conti PremContact 6, zima Alpin 6. Na zimę pierwotnie chciałem TS860, ale po fakcie znajomy przerobił kilka kompletów Michelin letnich i po roku robiły się spękane.

Opublikowano

Używałem kilka lat temu Michelin Primacy 3 w Octavi3 przez 3 sezony i nie zauważyłem aby miały jakiekolwiek pęknięcia, guma była miękka i bez skazy poza startym bieżnikiem. Nie pamietam gdzie były produkowane. Conti TS850 też miały dobrej jakości mieszankę gumy, po 8 latach bez pęknięć, guma nie parciała.

Zobaczymy jak te Michały za 2 sezony, wtedy będę mógł wyrazić jakąś obiektywną opinie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miał ktoś może goodyeary Eagle f1 asymmetric 5? Kupiłem takie opony nowe w czerwcu 2020 i po dwóch sezonach i Ok 15000km bieznik jest bardzo dobry ale wszystkie naciecia bieżnika są zjechane. Byłem u gościa co mi załatwiał te opony ale mówi że raczej lipa z reklamacji ale możemy spróbować. Ktoś miał te opony i podobny przypadek?

Edytowane przez michu93

Opublikowano
W dniu 24.02.2021 o 01:10, Langista napisał:

Miałem te Dunlop'y i nie polecam. Goodyear będzie pewnie droższy ale pewniejszy. Hankook ma bardzo dobre opony za dobrą cenę. Ventus prime 3 miałem i złego słowa nie powiem.

A możesz coś powiedzieć na temat modelu Hankook Ventus S1 Evo3 K127 ?

Ewentualnie może ktoś miał takie? 
Potrzebuje kupić w rozmiarze 255/35R19 one jeszcze cenowo wychodzą przyzwoicie a z tego co czytałem to ludzie twierdzą ze Hankook robi całkiem dobre opony…

 

Opublikowano

Jeśli opony to tylko Michelin.

Ja powoli przymierzam się do kupna letnich:

Michelin Primacy 4

Opublikowano
2 godziny temu, Użytkownik007 napisał:

A możesz coś powiedzieć na temat modelu Hankook Ventus S1 Evo3 K127 ?

Ewentualnie może ktoś miał takie? 
Potrzebuje kupić w rozmiarze 255/35R19 one jeszcze cenowo wychodzą przyzwoicie a z tego co czytałem to ludzie twierdzą ze Hankook robi całkiem dobre opony…

 

Ja bym brał, te premium marki to teraz dno totalne jest. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.