Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie najdalej byliście swoją A4??


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli watek juz byl prosze o usuniecie :) Wiec zaczne powrot z Belgii 1700km oczywiscie zero problemow :naughty: Anglie tez a4 zwiedzila ale to tylko 800km wyszlo lacznie wycieczka oczywiscie takze zero problemow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Holandii ( dokładnie 1360 km ) tam się pokręciłem 2 tygodnie troszkę i powrót do domu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do garazu.. :mysli: 50 m.. :decayed:

Takie poważne przebiegi robisz ..później jak będziesz sprzedawał nikt nie uwierzy , że przebieg 150 tysięcy :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Austria (narty) 2500 km w tydzień

potem Wenecja (majowy weekend) 3200 km

wakacje Chorwacja 3000 km

wakacje Darłowo 1000 km

To mój rekord w ciągu jednego roku.

100 % bezawaryjność :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowe tournee polska-niemcy-holandia-niemcy-polska ok 4000 km - spałem wtedy tylko 8 godzin i wypiłem z 10 redbulli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowe tournee polska-niemcy-holandia-niemcy-polska ok 4000 km - spałem wtedy tylko 8 godzin i wypiłem z 10 redbulli :wink4:

to Ci serducho musiało walić :shocked:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 23:26_________________________________________________a ja byłem nad morzem:) polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie robie ,na razie duzych tras-pierwsza powazniejsza to ode mnie do londynu-jakies ponad tysiac km w dwie strony,potem ode mnie do edynburga czy glasgow-w pierwszym przypadku ponad 300km w dwie strony,drugi jakies ponad 500,ale bylo kilka takich tras w roku...AHL 1,6-londyn i kilka razy glasgow i edynburg-zero problemu :wink4:

-1,8T jak na razie walnalem kilka tras po 300 i mniej km-pelne zadowolenie z jednostki 1,8T :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 23:45_________________________________________________zapomnialem dopisac,ze w przyszlym roku wybieram sie do niemiec-odwiedzic rodzinke,a potem do polski-napisze wiecej po trasie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona, San Sebastian...

Wtedy tylko zawsze zadziwnia mnie, że tankuję pod 59 litrów co kilka godzin... głupie uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 1150km po naszych cudownych drogach w jeden dzień. Od 9:30 do 6:00, czyli prawie 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy niemcy po ok 1200km i raz rumunia, węgry (km nie pamiętam) -po tej wycieczce są małe ślady na aucie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań - Słowenia - Poznań ( tydzień )

nie pamiętam ile km dokładnie, jakieś 1300km przez Słowienię, Austrię, Czechy i nasz piękny kraj,

na powrocie bez noclegu od 9 rano :) w domu o 1 w nocy ( na kawie i red bull'ach)

z autem zero problemów :) tylko muchy na szybie :polew: :polew: jak widać niżej :wink4: :wink4:

http://pl.youtube.com/watch?v=BVLI3YmnlG8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań - Słowenia - Poznań ( tydzień )

nie pamiętam ile km dokładnie, jakieś 1300km przez Słowienię, Austrię, Czechy i nasz piękny kraj,

na powrocie bez noclegu od 9 rano :) w domu o 1 w nocy ( na kawie i red bull'ach)

z autem zero problemów :) tylko muchy na szybie :polew: :polew: jak widać niżej :wink4: :wink4:

http://pl.youtube.com/watch?v=BVLI3YmnlG8

clio? :shocked: niezly kozak z niego :shocked: a tak z ciekawosci udalo sie wyprzedzic ?? :naughty:

Mój rekord to 1150km po naszych cudownych drogach w jeden dzień. Od 9:30 do 6:00, czyli prawie 24h.

ten wyczyn trzeba docenic bo po autostradzie kazdy potrafi jezdzic :wink4: sam robilem pare razy 800-500km za raz to doszlo jobla dostac ale przynajmniej spac sie nie chce jak na autostradzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio? :shocked: niezly kozak z niego :shocked: a tak z ciekawosci udalo sie wyprzedzic ?? :naughty:

jechaliśmy 220 przez kilkanaście minut i zjechał z autostrady, ja też byłem w szoku jak mi koleś starym clio mrugał żebym zjechał na prawy pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio? :shocked: niezly kozak z niego :shocked: a tak z ciekawosci udalo sie wyprzedzic ?? :naughty:

jechaliśmy 220 przez kilkanaście minut i zjechał z autostrady, ja też byłem w szoku jak mi koleś starym clio mrugał żebym zjechał na prawy pas

ja to tez duzo rzeczy widzialem i tez w szoku bylem ale takiego starego clio i 220.... to dopiero cos :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u brata w Irlandii ;) ( 4 dni nie spalem liczac to ze promem troche plynalem i tez nie spalem ... RED BULLE sie spisaly i A4 tez )

czyli jakies 2500km chyba ;p sam bez zmiennika i bez spania po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno. Warszawa - Budapeszt - Praga - Budapeszt - Kraków - Warszawa. Prawie 3000K /

Efekt:

1) odprysk na szybie

2) uszczelniła mi się chłodnica :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubieglym roku trasa:

Szczecin-przez Swinoujscie(prom)-Ystad-prawie cala Szwecje-alpy Skandynawskie-Norwegia za kolo arktyczne

Szczecin-Swinoujscie 1h-120km, prom (7h-170km-postoj), czas od Ystad do celu 26 godzin (w tym 3 godziny snu) 2100 km

po kilku miesiacach powrot ta sama trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...