Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zachęcam ponownie do uzupełniania naszej własnej bazy danych, której stworzenie coś opornie idzie, ze względu na niskie uszestnictwo.

 

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik

Opublikowano
W dniu 19.03.2024 o 12:46, wuPiotrek napisał(a):

czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik

Zależy jaki telefon. Iphona 14 pro max w kondonie nie idzie naładować bo za duży. Bez kondona nie próbowalem. Z 11Pro max nie było kłopotów z kondonem. 

Opublikowano

Pytanko do posiadaczy oryginalnego haka i fabrycznego alarmu.

Czy po zamknięciu samochodu z podłączoną przyczepą, a następnie po odłączeniu wtyczki przyczepy (bez otwieranie samochodu) załącza się alarm? 

Kumpel ma takie zabezpieczenie w arteonie. Ja hak montowałem i kodowałem sam i może czegoś nie ustawiłem?

Opublikowano
W dniu 19.03.2024 o 12:46, wuPiotrek napisał(a):

czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik

Mam tą ładowarkę i nie używam. Wg mnie miejsce na telefon jest bezsensu. Jak ciągle wsiadasz i wysiadasz jest to bardzo kłopotliwe. Napewno nie założył bym jej jako dosposazenie 

Opublikowano

2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ?

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał(a):

2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ?

no trochę jest... tam nie ma "tradycyjnej uszczelki" tylko masa uszczelniająca... 

zakres prac analogiczny do wymiany wałków rozrządu... rozrząd, pompa vacum,

paliwa, cewki, itd... masz może zdjęcie tego "zapocenia" bo duża grupa tych silników

(poprzednich także) boryka się z lekkim "zapoceniem" jak to nazwałeś... w tym właśnie miejscu...

a dokładniej nad turbiną...

Opublikowano
W dniu 25.03.2024 o 18:50, A4B9 napisał(a):

Mam tą ładowarkę i nie używam. Wg mnie miejsce na telefon jest bezsensu. Jak ciągle wsiadasz i wysiadasz jest to bardzo kłopotliwe. Napewno nie założył bym jej jako dosposazenie 

potwierdzam...

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, duzy616 napisał(a):

2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ?

 

Miałem to samo, naprawione w ASO na gwarancji. Z tego co kojarzę to procedura przewidywała na to 6 roboczogodzin. 

 

Opublikowano
Godzinę temu, janusz75 napisał(a):

no trochę jest... tam nie ma "tradycyjnej uszczelki" tylko masa uszczelniająca... 

zakres prac analogiczny do wymiany wałków rozrządu... rozrząd, pompa vacum,

paliwa, cewki, itd... masz może zdjęcie tego "zapocenia" bo duża grupa tych silników

(poprzednich także) boryka się z lekkim "zapoceniem" jak to nazwałeś... w tym właśnie miejscu...

a dokładniej nad turbiną...

Zdjęcia nie mam, chce to auto dopiero kupić. Sprzedający ma to w czwartek naprawiać w Boschu. Zastanawiam się czy nie lepiej zrobić to samemu, wrazie potrzeby zrobić wymianę rozrządu. Przebieg ok. 165 tys. km

Opublikowano
5 minut temu, duzy616 napisał(a):

Zdjęcia nie mam, chce to auto dopiero kupić. Sprzedający ma to w czwartek naprawiać w Boschu. Zastanawiam się czy nie lepiej zrobić to samemu, wrazie potrzeby zrobić wymianę rozrządu. Przebieg ok. 165 tys. km

no jeśli jesteś poważnie zainteresowany zakupem... to najlepiej "urwać" co się należy na naprawę

i zrobić to samemu, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba... a przy przebiegu 165tyś. warto też zobaczyć

jak ma się rozrząd... 

Opublikowano
22 minuty temu, janusz75 napisał(a):

no jeśli jesteś poważnie zainteresowany zakupem... to najlepiej "urwać" co się należy na naprawę

i zrobić to samemu, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba... a przy przebiegu 165tyś. warto też zobaczyć

jak ma się rozrząd... 

Myślę, że to będzie najlepsza opcja.

Opublikowano

A to zapocenie to nie jest niby efekt tego, że ktoś kiedyś wlewał olej i mu wylało, a potem pociekło gdzie nie trzeba?:)

 

Opublikowano
13 minut temu, wampir napisał(a):

A to zapocenie to nie jest niby efekt tego, że ktoś kiedyś wlewał olej i mu wylało, a potem pociekło gdzie nie trzeba?:)

 

Na moją prośbę Sprzedający był na weryfikacji u mechanika. Stwierdzono wyciek. 

Opublikowano

Może Ktoś udostępnić w PDF instrukcje obsługi A4B9 

Opublikowano
1 godzinę temu, duzy616 napisał(a):

Może Ktoś udostępnić w PDF instrukcje obsługi A4B9 

 

instrukcja-obsugi-a4-b9-2015-2019.pdf

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witajcie,

Chciałbym zapytać o ładowarkę indukcyjna b9.5

Kilka dni temu zakupiłem s23 (wcześniej tel bez ładowania indukcyjnego) i niestety nie działa,  u znajomego w b9 załapało od razu.  Czy coś można zrobić czy tylko pozostaje aso? Zawsze mam myśli że przy okazji coś porysują itp.

Kolejne pytanie które aso w Warszawie polecacie?z tego co wiem ma postac aso w Płocku ale czas pokaże...

 

Opublikowano

Jesteś pewny, że masz ładowarkę indukcyjną?

Wstaw zdjęcie wnęki pod podłokietnikiem.

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Jesteś pewny, że masz ładowarkę indukcyjną?

Wstaw zdjęcie wnęki pod podłokietnikiem.

W konfiguracji jest audi phone box a wnęka ma symbole jak na foto,  nie będę dziś niestety w aucie,  ale wnęka identyczna jak znajomego.

WhatsApp-Image-2023-05-08-at-16.15.54.jpeg

Edytowane przez Banialuka

Opublikowano

No to jest na pokładzie ładowarka indukcyjna. Sprawdź bezpiecznik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.