Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież niska trwałość hybryd to nie jest żadna nowa informacja... raczej wiedza ogólna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niska trwalosc ale nie 17 tys km, bez przesady

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu współczuję,

Tyle nerwów straconych przy aucie i teraz jeszcze to...

Echhhh..

Odezwał się w końcu macher?

Powiem Wam Panowie, różne awarie turbin widziałem ale żeby tak strzeliła na kołnierzu ???

Tak jak pisze Daglas krótsza żywotność rozumiem ale nie 17 tys.km!!!

Poczekajmy zobaczymy jak się G. zachowa,

Grzechu spokojnie ?

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach chciałem dogadywać zamówienie hybrydy u G. Poczekam na informacje jak podejdzie do Twojej reklamacji. Jestem ciekawy czemu tak się stało z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek masz takie szczęście jak i ja chyba :) Co nie kupie to sie rozpadnie  i trzeba walczyć o swoje. Powodzenia

edit: Kto to jest ten G? Może być na pw jak to poufne :)

Edytowane przez misiek95
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, misiek95 napisał:

Grzesiek masz takie szczęście jak i ja chyba :) Co nie kupie to sie rozpadnie  i trzeba walczyć o swoje. Powodzenia

edit: Kto to jest ten G? Może być na pw jak to poufne :)

Geremi, cofnąłbyś się kilka stron to byś znalazł, gdzie robiłem hybrydę. :D

Nie pisałem o kogo chodzi, bo póki nie dostanę info zwrotnego, czy bierze to na klate, czy się na mnie wypnie, nie chcę robić złego PR'u. 

Uważam, że dbałem o turbo jak o jajko, zawsze dogrzany olej, po jeździe chłodzona turbina przed garażem kilka minut (był to mój wolny czas na przegląd aktualności na forum w telefonie..:good:), program był zrobiony na 1.3 bara, wiec z głową, chciało dmuchać więcej ale cofało mi zapłony ( rozmawiałem długo wczoraj z Vagtune przez telefon, Miras siedział i czytał mój soft bo ma kopie, mówi że nie ma szans zeby cokolwiek się stało przez program turbinie..) ALE - po naprawie zaprosil mnie na kawę i kontrolnie hamowanie wraz ze sprawdzeniem, korektą softu, na jego koszt, cukier tylko swój musze przywieźć, bo on nie słodzi. :kawa: - SZANUJE.

Jeżeli Geremi potraktuje mnie nieelegancko, to dam temu wyraz, bo...( i tu mam asa w rękawie).

Jeżeli zadzwoni i będzie się chciał dogadać ( PRZYPOMINAM, ŻE TURBO JEST WCIĄŻ NA GWARANCJI !!!!! ) to zdania nie zmienie, że robi dobre turbiny i dba o klienta. Chociaż, z tym różnie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję awarii. Tyle czasu i pieniędzy zainwestowanych w auto i wciąż problemy...

Grzesiek, ale nie G., tylko napiszcie kogo ta hybryda, żeby się 3x zastanowić nad zamówieniem u tego machera. A poza tym nie chce mi się wertować drugi raz całego tematu, a macher pewnie się na którejś stronie przewinął:tongue4:

Edit. Dobra, tak myślałem że to chodziło o Geremiego hehe

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pan G.  się wypnie to wspólnie możemy mu taką renomę zrobić że będzie mógł tylko suszarki do włosów robić, bo turbiny żadnej nie sprzeda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ecobuda napisał:

jak pan G.  się wypnie to wspólnie możemy mu taką renomę zrobić że będzie mógł tylko suszarki do włosów robić, bo turbiny żadnej nie sprzeda. 

 

:nabijasie: pewnie tak, ale bez ekstremizmu proszę Dawid :wink:

mam nadzieję, że porozmawia ze mną jak biały z białym i dojdziemy do porozumienia. 

Nie mam zamiaru się mścić, ale jesli będzie miał odmiennie zdanie w tej kwestii ode mnie, to swoje zdanie wszem i wobec - wyrażę. Tym bardziej, że to nie jedyne turbo jakie mu wysłałem do roboty w zeszłym roku. Ale o tym to się rozwinę, jeśli  się z nim nie dogadam. 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz Grzechu,

Myślę , że G. doskonale zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z flagowym projektem znanego klubowicza A4 Klub. Zapewne większość jego prac ze sprężarkami OOOO to auta klubowiczy lub z ich polecenia. Także powinien potraktować Cię poważnie i priorytetowo!!!

Jak da ciała wówczas odpalaj asa z rękawa,

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo krótko mogłeś się nacieszyć fajną "śmocą"

troszkę to słabo wygląda...żeby się sprawa wyjaśniła i było piko bello ?

 

dodam jeszcze tylko że kilku znajomych ma hybrydę k04 latają dość ostro i jak narazie nie było kosztownego BUM

piiis

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jaka szerokość opony siedzi na tym rotorze? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaciekPL napisał:

Panie jaka szerokość opony siedzi na tym rotorze? ? 

235/35 kolego :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Unf napisał:

Przecież niska trwałość hybryd to nie jest żadna nowa informacja... raczej wiedza ogólna :)

 

W dniu 8.03.2019 o 17:05, Korton555 napisał:

 kilka razy widziałem na necie padniete hybrydy.

 

W dniu 8.03.2019 o 15:47, Hołowczyc20 napisał:

 z tymi hybrydami to jest jak widać na załączonych fotkach,działa ale krótko i game over.

 

50 minut temu, _małyTM_ napisał:

 

dodam jeszcze tylko że kilku znajomych ma hybrydę k04 latają dość ostro i jak narazie nie było kosztownego BUM

piiis

 

 

Hybrydy są mniej trwałe od serii, ale bez przesady, 100 tys km robią bez problemu. 

U mnie jakaś dziwna sprawa, rozmawiałem dzisiaj z Geremim i jestem zadowolony z rozmowy, mysle ze wszystko pójdzie pomyślnie. :thumbup1:

Problemem może być dorwanie szybko nowego żeliwa, a nie chciałbym używki. Ostatecznie coś tam ma, ładnego używanego, ale szuka nowki. 

Po weekendzie dowiem się jakie są prognozy czasowe, bede tez tutaj informował na bieżąco. 

W związku z tym ze raczej będzie to bezkosztowa operacja dla mnie, szykuje się kolejny mod, ktory stanął pod znakiem zapytania w związku z groźbą potrzeby kupna całkiem nowej suszarki.:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hybryde od MacGivera. Na te chwilę 45000 km przelotu bez awarii. 

Brałem od niego już.kilka, wszystkie smigają na 100%.

To nie jest wina wykonawcy tylko samego materiału więc nie ma co tutaj trwać szat. Dobrze że tylko tak się skonczylo.  Po montażu nowej turbiny koniecznie sprawdź ciśnienie oliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

Po montażu nowej turbiny koniecznie sprawdź ciśnienie oliwy.

Rozwiń myśl ? Jest widzę coś czego nie wiem, chętnie się dowiem, chce mieć wszystko tip top jak wróci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam Ci jeszcze rozwinąć?

Czerwony dywan ?

Przecież Ci napisałem co masz zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dev napisał:

Co mam Ci jeszcze rozwinąć?

Czerwony dywan ?

Przecież Ci napisałem co masz zrobic

:shock3:

nie było pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarowanie to podstawa - ? kto smaruje ten jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dev napisał:

Co mam Ci jeszcze rozwinąć?

Czerwony dywan ?

Przecież Ci napisałem co masz zrobic

@Dev co tak nie miło w sobotni wieczór??? :wtf: Szwagier grzecznie zapytał, bo zależy mu na każdej podpowiedzi, żeby zrobić wszystko TIP TOP. Nie każdy jest inżynierem mechaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...