Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin przecież to TYLKO przed liftowy FIS, a więc WTF?

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po przeszczepie zegarów, dawca anglik. Potrzebny mi wsad europejski do licznika o numerze 8d0 919 930jx . Czy może mnie ktoś poratować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w A4 B5 2001 1.9 TDI występowały liczniki z 6 zegarami na pół fisie i czy jest w stanie je dorwać a może od A6 c5 pasować będą ?

Tak istnieją takie ale to graniczy z cudem zeby taki dostać do b5 oryginalnie

Od a6 c5 bedzie pasował bez problemu jedynie zeby pokazywał dobrze paliwo to trzeba pływak od a6 założyć zeby dobrze paliwo pokazywał

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wsad wyedytowac/podmienic na taki z B5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w A4 B5 2001 1.9 TDI występowały liczniki z 6 zegarami na pół fisie i czy jest w stanie je dorwać a może od A6 c5 pasować będą ?

Tak istnieją takie ale to graniczy z cudem zeby taki dostać do b5 oryginalnie

Od a6 c5 bedzie pasował bez problemu jedynie zeby pokazywał dobrze paliwo to trzeba pływak od a6 założyć zeby dobrze paliwo pokazywał

Czyli jeżeli dobrze rozumiem kupuję licznik od A6 C5 po lifcie z pół fisem i 6 zegarami i dodatkowo pływak do baku i ma działać ? A jak z adaptacją immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks Ty masz zdrowie Ty ile juz tu jestes ????

Masz jeszcze nerwy do tego ?

Pozdro ziomek


Wymienia ekipa miski czy emula montujecie ? Ja juz 2 rok smigam z emulem i dziala a prowizorka byla na szt .

Wymienial ktos diody bo wydaje mi sie ze slabiej swieca (BIALE) czy to czujnik pada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy off topic sie zrobił :P Wiec zapytam i dorzucę trochę OT :P Jest jakiś sposób aby wyświetlić komunikaty z niefabrycznego radia na fisie ?? Czy to raczej nie realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostro nie realne do wykonania bez ostrej ingerencji ostro wykwalifikowanego elektronika.


Aczkolwiek szkoda, że Blaupunkt nie pomyślał o modelach dla Audi, już dałbym te 100 czy 200 więcej za radio jakie mam, ale aby miało to Ena,Data,Clock.


Ale powiem ci, że jeśli tylko zmuszę mojego guru do zrobienia cokolwiek co ruszy górę w fisie to od razu zaczynam produkcję ;)


Oczywiście jest sposób aby coś tam wyświetlić, ale czy jest sens aby wyświetlać cokolwiek co się samemu wpisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam małe pytanko ponieważ niedawno montowałem licznik vdo pełen fis i mam radio chorus 2 podłączone przez 2 kabelki can i teraz dzieje mi się cos takiego że co jakiś czas radio tak jak by sie wyłaczało i właczało tak samo jest z rds na fisie z chwilą gdy radio gaśnie i się włącza to rds na fisie tak samo i teraz nie wiem czym jest to spowodowane bo wcześniej zanim wsadziłem licznik z fisem to radio gasło po godzinie a tu co kilka minut gaśnie i samo się włącza. podłączyłem vaga i radio wypluwa dwa błędy czy ktos dał by radę powiedzieć co moze być nie tak 01317 i 01305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kabelki ( powinny być skręcone ze sobą , wtedy sygnał jest chroniony przed zakłóceniami ) , jeśli nie to możliwe że licznik albo radio są uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...