Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pali CI sie Alladyn:) Kolezka nad Toba ma emulator zeby pozbyc sie komunikatu. Mam od niego taki u siebie i wkoncu mnie zolty ciec nie wk***ia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super :shock3: tylko ile to pracy kosztuje B)

Szczerze to wcale nie tak duzo jak się wydaje ale efekt wynagradza wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie: czy w przedlifcie kabelek oznaczony w schemacie jako CAT (niebieska kostka) jest ważny? Bo u mnie jest on ucięty......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie: czy w przedlifcie kabelek oznaczony w schemacie jako CAT (niebieska kostka) jest ważny? Bo u mnie jest on ucięty......

Czy ważny czy nie to niewiem ale w nowej kostce go nie podłączasz ja robiłem przejściówkę wiec tylko te piny co sa potrzebne robiłem (Cat stara niebieska kostka pin chyba 10 a w nowej brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie: czy w przedlifcie kabelek oznaczony w schemacie jako CAT (niebieska kostka) jest ważny? Bo u mnie jest on ucięty......

Czy ważny czy nie to niewiem ale w nowej kostce go nie podłączasz ja robiłem przejściówkę wiec tylko te piny co sa potrzebne robiłem (Cat stara niebieska kostka pin chyba 10 a w nowej brak

no tak, to wiem ale jak wracałem do przedliftowego licznika to zauważyłem że ten kabelek mam ucięty i nie wiem czy się tym przejmować czy nie. Może jakąś rolę w przedliftowym liczniku jednak pełni? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Cat to było kontrolka uszkodzenia katalizatora ale tylko w niektórych wersjach silnikowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Cat to było kontrolka uszkodzenia katalizatora ale tylko w niektórych wersjach silnikowych

Aha, dzięki za info :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki emulator pytasz ??

Jak sensora oleju to kolega prezesik sprzedaje za około 50zl

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w woj. mazowieckim zamontowałby u mnie FIS oczywiście nie za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na pw info skąd jesteś. Jaki masz licznik jakie auto i z którego roku

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś magik w Warszawie, który ogarnie montaż i zaadaptowanie FIS odpłatnie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czerwona wtyczka od sterownika wysokosci xenonow to to samo co w liczniku 919?

Wyglada identycznie.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam taki problem zalozylem fis wedlug poradnika no i jak wiadomo jest to licznik angielski 8D0920980A d05 moje pytanie czy ma ktos wsad do tego licznika benzyna 260km/h? Ewentualnie jest w stanie przerobic moj wsad na kmh? Przejzalem dziesiatki stron na forach wlacznie z 1000str cardamp.ru. No i druga kwestia wyswietlania spalania pokazuje 15.9 po czym stopniowo rosnie do 51.9 i tak sie utrzymuje czym to jest spowodowane? Tym ze licznik wspolpracuje z can? Ja w aucie nie posiadam can czy idzie to jakos za adaptowac? Kanal 60 juz probowalem nic nie daje. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłeś tarcze, że chcesz zmieniac wsad? Zmieniłeś kodowanie na V6? Bo tak to może zakłamywać spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w adaptacji 60 masz 0? Sprawdź czy masz podciągnięty sygnał spalania z Ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...