Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam ogarnietego kumpla ktory robił mi przekładke ale może mógłbyś mi wytłumaczyć jakoś jak przerobić wsad żeby wskaźnik paliwa działał prawidłowo, byłbym wdzięczny [emoji4]

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Jeśli nie jest crypto to zmieniasz cześć wsadu odpowiednią za wychylanie wskazówki paliwa i wgrywasz zmieniony wsad.
Jeśli jest crypto (a z tego co piszesz wychodzi, że tak) to bez programatora nic nie zrobisz a jedynie możesz uwalić zegary. Dalszej procedury przy crypto nie mogę zdradzić...
  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli nie jest crypto to zmieniasz cześć wsadu odpowiednią za wychylanie wskazówki paliwa i wgrywasz zmieniony wsad.
Jeśli jest crypto (a z tego co piszesz wychodzi, że tak) to bez programatora nic nie zrobisz a jedynie możesz uwalić zegary. Dalszej procedury przy crypto nie mogę zdradzić...
A powiedz mi jeszcze jak rozpoznacz czy to crypto czy tez nie?

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A powiedz mi jeszcze jak rozpoznacz czy to crypto czy tez nie?

 

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

 

Podrzuć wsad z niego to Ci powiem czy crypto czy zwykly

 

Opublikowano
Podrzuć wsad z niego to Ci powiem czy crypto czy zwykly 
Jak będę miał możliwość to Ci podeślę [emoji4]

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 17.10.2017 o 23:31, Fazii napisał:

Polfisy również fabrycznie mają pociagniete spalanie.

Powinno działać od razu. Gdyby wcale nie było sygnału to z tego co kojarzę pokazywałoby spalanie na poziomie 52l/100km.

 

Witam , miałem półfis i wymieniłem na pełny fis i żadnego problemu pokazuje wszystko norm. 

Opublikowano

Buda przedlift a licznik polift? To był allroad? Są ringi? Podaj chociaż numer tego licznika

 

 

Opublikowano
Buda przedlift a licznik polift? To był allroad? Są ringi? Podaj chociaż numer tego licznika
 
 
Buda jeszcze była przedliftowa a licznik z białym podświetleniem tarcz więc polift nie ma ringow, nie byl to allroad a nr 4B0 920 900M

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To nie polift tylko półlift , tak jest w C5 - podeślij wsad poprawimy wskazania

Opublikowano

Czym sie rózni licznik z A6 C5 liftowego, od licznika A4 B5 liftowego? Pytam, ponieważ interesuje mnie colorMFA i w spisie aut jest dostępny dla A6 C5 lift, a dla B5 maja jakiś problem mimo czekających chetnych. Czy jesli założył bym licznik z A6 to obejde tą "róznice"?

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Teoretycznie tylko podświetlenie wskazówek po zapłonie , parę jeszcze drobnych rzeczy , główną przyczyną problemów jest kwestia auta - w C5 sygnał otwarcia drzwi idzie z modułu centralnego , w B5 z każdej krańcówki idzie oddzielnie i ten colormfa tego nie pokaże

Opublikowano

Czyli nie ma sensu, bo akurat otwarcie drzwi to dla mnie naistotniejsza funkcja

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie komputera w aucie. Chodzi mi o zmianę , kto zajmuje się albo wymieniał ? Nie chce tu śmiecic zapraszam na pw

Opublikowano
20 minut temu, Dawidepd napisał:

Witam mam pytanie odnośnie komputera w aucie. Chodzi mi o zmianę , kto zajmuje się albo wymieniał ? Nie chce tu śmiecic zapraszam na pw

:facepalm:

Dostałeś informacji troche juzwczęsniej, masz opis i znowu pytasz czy ktos tu wymieniał? prawie 14tys wpisów, zapewnie nikt, Ty pierwszy to bedziesz robił:facepalm:

 

 

Ktoś przekładał ringi z passata B5 na licznik A4? Jakiś niedosyt czuje:decayed:

Opublikowano
To nie polift tylko półlift , tak jest w C5 - podeślij wsad poprawimy wskazania
A czy mógłbyś powiedzieć mi którą linijkę wsadu trzeba zmienić żeby wskaźnik paliwa pokazywał poprawnie?

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, Kowi87 napisał:

:facepalm:

Dostałeś informacji troche juzwczęsniej, masz opis i znowu pytasz czy ktos tu wymieniał? prawie 14tys wpisów, zapewnie nikt, Ty pierwszy to bedziesz robił:facepalm:

 

 

Ktoś przekładał ringi z passata B5 na licznik A4? Jakiś niedosyt czuje:decayed:

Mi chodzi przełożyć komputer . Mam teraz 75 A chce 90

Opublikowano
1 minutę temu, Dawidepd napisał:

Mi chodzi przełożyć komputer . Mam teraz 75 A chce 90

Nie musisz przekładać komputera, pojedź na soft, to zaduszona 90ka jest i tyle 

Opublikowano
10 minut temu, Kowi87 napisał:

Nie musisz przekładać komputera, pojedź na soft, to zaduszona 90ka jest i tyle 

Orientujesz się jak cenowo? I powiedz jeszcze mi od 110 pasowało by jeździło by to dobrze?

Opublikowano
1 minutę temu, Dawidepd napisał:

Orientujesz się jak cenowo? I powiedz jeszcze mi od 110 pasowało by jeździło by to dobrze?

To nie temat o tuningu silnika, od 110ki nie pasuje, poczytaj watek o podnoszeniu mocy i tam najwyzej pisz

Opublikowano



:facepalm:

Ktoś przekładał ringi z passata B5 na licznik A4? Jakiś niedosyt czuje:decayed:


Idzie to zrobić. Tylko są za wysokie i trzeba na papierze zeszlifować aby dolegało do obudowy. No i skalę trochę zakrywa.
74c2dc62dba1bcb283d887650d15ffbb.jpg

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam . Czy po montażu full fis ( poprzednio miałem jeager 1/2 fis) da się jakoś uruchomić zegar radiowy ? Licznik mam hybrydę ( bebechy z anglika , ringi z a6 ,tarcze i wsad europa ) . Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.