Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bankier z Grecji, aby nie zbankrutować - otworzył burdel. Wchodzi pierwszy klient: - Ile?- W dupe 300, do buzi 200 euro.- A tradycyjnie?- Nie da rady. Na razie jestem sam...

5wqPjX.jpg

Co krzyczy pod oknem syn alkoholika?

.

.

.

.

.

.

Tato rzuć picie

Żona mówi do męża:

- Od dzisiaj płacisz za seks, 30 zł za seks na podłodze, a 100 zł za seks w łóżku nago.

Na drugi dzień mąż wraca do domu, rzuca 100 zł na blat. Żona ucieszona biegnie do pokoju i się rozbiera. Na co mąż mówi:

- Gdzie biegniesz, trzy razy na podłodze i oddawaj dychę reszty!

Gość poszedł z żoną na imprezę, na której główną atrakcją był seks grupowy.

Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu facet zapala światło i mówi:

- Stop, ku...a, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w tym przypadku gościu był trzeźwy, potwierdzone przez policję, przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli... dlatego pognali za nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

a więc w obronie kolegi:

* po czym wnosisz że koleś jest na podwójnym gazie?

* Tobie też tu chyba nie wypada jechać po kimś!

* Akurat taka policja mało ma wspólnego z prawdziwą policją, jeśli tutaj w dwójke nie mogą sobie poradzić z 1 kolesiem,to mało prawdopodobne żeby kogoś obronili :wink:

nosisz odznake, że Cie to tak mocno uraziło co Jarek napisał?

:wink:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

ktoś jak na złość, wrzucił do wątku z filmikami z Youtub'a :grin::grin::grin:

Tak reaguje policja w USA - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

a więc w obronie kolegi:

* po czym wnosisz że koleś jest na podwójnym gazie?

* Tobie też tu chyba nie wypada jechać po kimś!

* Akurat taka policja mało ma wspólnego z prawdziwą policją, jeśli tutaj w dwójke nie mogą sobie poradzić z 1 kolesiem,to mało prawdopodobne żeby kogoś obronili :wink:

nosisz odznake, że Cie to tak mocno uraziło co Jarek napisał?

:wink:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

ktoś jak na złość, wrzucił do wątku z filmikami z Youtub'a :grin::grin::grin:

Tak reaguje policja w USA - YouTube

wątek chyba nie jest o tym ale jak juz poruszyłeś sprawe policji w stanach to spójrz na oba te filmiku. Ja jednym dwóch osiłków (USA) a w polsce jakis sucharek i blondyna do tego wiec ja bym tych interwencji nie porównywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Chłopczyku jakim prawem obrażasz użytkownika forum, który wyraził swoją opinię na temat braku profesjonalizmu pracy niebieskich ?

Czemu wysyłasz go do lekarza ?

Analizując twoją nadmierną reakcję, uważam że ty czym prędzej powinieneś zacząć brać leki stabilizujące nastrój, które chętnie ci przepiszę.

W USA gliniarze pomagają u nas się czepiają, taka jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą przy śniadaniu siostry Williams i w pewnym momencie Serena mówi,

- Venus, wiesz, ojciec to nam chyba dosypuje sterydów do jedzenia!

- No co ty mówisz, czemu tak uważasz?

- A bo włosy mi rosną na tych częściach ciała, na których nie powinny.

- Na przykład gdzie?

- Na przykład na jajach!

-Co to jest: Ma 2 kilometry i sra po rowach?

-Pielgrzymka

Wygrał facet w totka milion. Wpada do domu i krzyczy:

- Jadźka wygrałem milion w totka, pakuj się!

- A co? Wyjeżdżamy gdzieś?

- Nie! Wypier********

Ojciec z synem ogląda film, nagle pojawia się scena erotyczna:

- Dobra synu, chyba czas żebyś poszedł do łóżka.

- Tato, ale ja mam 18 lat.

- Nie obchodzi mnie ile masz lat, przecież nie będziesz patrzył jak walę konia

Wjeżdża pod celę cherlawy białas.

Z pryczy podnosi się czarnuch-gigant i mówi:

-No,to teraz zabawimy się w rodzinę.Kim chcesz być?Mamusią czy tatusiem?

Chłop podumał i odpowiada-No,raczej tatusiem.

-Dobra.To teraz tatuś zrobi mamusi pałę.

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden żyd do drugiego w obozie koncentracyjnym:

- Ty, co twoja babcia robi na drutach?

Siedzi Jaś z Małgosią w kinie, nagle Jaś mówi:

- wsadź mi rękę w majtki, coś poczujesz

Małgosia bez wahania wkłada rękę, Jaś na to:

- Czujesz?

- Czuję

- Twardy?

- Twardy

- Gruby?

- Gruby

- Długi?

- Długi

- Ciepły?

- Ciepły

- Dawno się tak nie zesrałem…

Przychodzi garbaty do lekarza, lekarz do niego:

- Na c**j się Pan tak skradasz

Hrabia mówi do lokaja pocierając palcami:

- Janie czy to plastelina?

Ten bierze i wącha

- Nie, panie hrabio to gówno.

- Racja, skąd niby plastelina w d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca zapłakany Jasio ze szkoły i mówi:

Mamo, a dzieci się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem.

Mamo słyszysz, mamooo...

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalk now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca Jasio ze szkoły i juz od progu krzyczy:

- tato, tato, dzisiaj dostałem trzy szóstki !!!!!!

- i co sie cieszysz gówniarzu i tak masz raka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...