Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tylko nie mogę skojarzyć, gdzie to przykleić żeby było dobrze. U mnie cholera jedna się sama zwija.

Spójrz na fotkę i domyśl się, gdzie może być taśma dwustronna i do czego się przykleja...

Opublikowano

Lepiej już nie pomagaj. Dzięki

Opublikowano

No chłopie, trochę pomyślunku. Zestaw naprawczy składa się z dwóch plastików z taśmą dwustronną i dwóch śrubek. Żadna filozofia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie też to skrzypi jak mnie to wkur... ze jeżdżę ze zwiniętą roleta ;D


uchwyty owinięte parcianką i jest malina nic nie skrzypi :banan:

Opublikowano

A ja kupiłem te plasticzki które wkręca się w fabryczne miejsca i roleta ani nie piszczy ani nie spada.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dokładnie zestaw naprawczy rolety - 8E9 898 661 cena 44,00 zl lub jak kto woli tasma parciana elektryczna i takze git a o wiele taniej.

Opublikowano

śmigam już na tym zestawie prawie 4 miechy i jest bajka. No i estetycznie, bo wceśniej owinałem taśmą i wyglądało to tragicznie.

Opublikowano

House popieram dokladnie zestaw naprawczy jest super mimo ze jak za 2 plastiki cena kosmos :)

Opublikowano

No to racja, i to jeszcze poprawiają coś co zj**-li. Powinni rozdawać to za darmo z montażem.

Opublikowano

dokaldnie jak ktos to weznie do reki i zobaczy za co zaplacil 40 zl to nie uwiezy. :)

Opublikowano

Hej, co prawda mam B5 w avancie, ale zaczepy jak i mocowania rolety bardzo podobne. Na końcówki nasunąłem czarną koszulkę termokurczliwą, podgrzałem, żeby się ładnie ściągnęło i od pół roku cisza. Polecam tym, którzy owinęli izolacyjną taśmą, w moim przypadku śladu naprawy nie ma.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja posmarowałem zwykłym smarem lekko i już pół roku cisza.

Opublikowano

tyle pomysłów i rozwiązań że nie wiem który wybrać :kox:

koszulki termo wydają sie byc dobrym i estetycznym rozwiązaniem :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zależy czy tylko skrzypi, czy jest też luźna i spada.
Jak się buja i spada sama, to trzeba grubo nawinąć taśmą zazwyczaj.

Opublikowano

Ze skrzypieniem roletki sobie poradziłem, ale niestety po paru latach coś w niej lata luzem, i co zakręt to słysze.

Chyba czeka mnie wymiana na inną.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja owinąłem zwykła taśmą izolacyjną mocowania rolety i cisza :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładnie zestaw naprawczy rolety - 8E9 898 661

:hi: :hi: :hi:

Kumpel dziękuje :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanie mam. męczę się z wyciągnięciem starych rygli ( tak je nazwę ) rolety. jak to mądrze zrobić bez większych strat ?

już MAM :banan:

Edytowane przez miikii

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie wydaje dźwięki chyba sama roleta a nie końcówki zaczepiane w boczkach. Jest to taki nietypowy dźwięk bo tak jakby dzwoniło coś czy skrzypiało jednocześnie. Mam oklejone i odbój przy kanapie jak i zakonczenia rolety i nadal nic. Spróbuję wyjąć roletę i pojeździć po dziurach bez niej. Niestety najpierw muszę zegary wygłuszyć bo mi zaczęły skrzypieć po paru miesiącach odkąd auto zaczęło jeździć po dziurawej Polsce.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

u mnie zaczepy rolety nie skrzypią tylko sama roleta, a dokładnie plastikowe jej boczki. Jak złożę siedzenia i ją w tym miejscu przycisnę to wydaje taki dźwięk jak podczas jazdy mnie wnerwia. 

Z lewej strony (od kierowcy) w boczku bagażnika była taka gumka której się roleta opierała. Wymontowałem ją i mam wrażenie że jest trochę lepiej ale teraz z drugiej strony skrzypi. 

Nie radzę tej gumki wyjmować bo roleta nie ma żadnego oparcia i przy większej dziurze potrafi mocno pierdyknąć.

Macie jakiejś sugestie co z nią zrobić? Myślałem nawet żeby przykleić w tym miejscu kilka warstw filcowych pasków to może by trochę to wytłumiło.

Clipboard02.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.