Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

No to pojechałeś na maxa :good: wygląda :kox:, a jak słychać ? dawaj tu szybko filmik :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak to brzmi niestety musze jeszcze wytrzymac około tygodnia. Musimy fizycznie z softu usunąć DPF a sprzęt którym to robimy poszedł na gwarancje bo się spalił. Tak czy siak specjalnie zastosowałem 3 tłumiki bo chciałbym aby było to jak najciszej, dość mam już w każdym moim aucie ryczących, buczących wydechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była chwila dziś to zrobiłem zdjęcia za dnia. Jeśli zrobimy formę do wzoru to na stałe do oferty wprowadzimy wydech do tego modelu. Do zderzka od S4 jest dużo ciężej zmieścić 2 koncówki bo musi byc inny kształt puszki. Do zwykłego zderzaka S-line jest łatwiej:)Najpierw trzeba przetestować o ile temp EGT spadła i ile Nm przyrosło.

dsc04457c.jpg

dsc04463f.jpg

dsc04459y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak to brzmi niestety musze jeszcze wytrzymac około tygodnia. Musimy fizycznie z softu usunąć DPF a sprzęt którym to robimy poszedł na gwarancje bo się spalił. Tak czy siak specjalnie zastosowałem 3 tłumiki bo chciałbym aby było to jak najciszej, dość mam już w każdym moim aucie ryczących, buczących wydechów.

masz zdjęcie gdzie włożyłeś 3 tłumik ? :) i jaką masz średnice końcówek ? nie haczysz wydechem na spowalniaczach i innych?

kiedy wyniki z rolek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę super robota z tym wydechem brawo :notworthy: Wygląda :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednica koncówek 70mmx2. Haczyć nie haczy ale na razie póki co zrobiłem 20Km

dsc04447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprosimy jeszcze przekaz audio/video :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox sorki nie chciałem Cie wydać :embarrassed:, ale jak widać prace dobiegły końca wiec trzeba sie chwalić ;). Gratulacje wygląda naprawdę profi, mam nadzieje że da jakiś przyrost :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox sorki nie chciałem Cie wydać :embarrassed:, ale jak widać prace dobiegły końca wiec trzeba sie chwalić ;). Gratulacje wygląda naprawdę profi, mam nadzieje że da jakiś przyrost :naughty:

Nie moge się wypowiadać póki nie z hamuję ale na wypiętym wydechu za DPF byłą znaczna poprawa reakcji na gaz i w moim przekoonaniu Nm przybyło bo z dołu lepiej szedł. Zobaczymy niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobimy formę do wzoru to na stałe do oferty wprowadzimy wydech do tego modelu

Jeśli wyniki będą zadowalające to ja się pisze na taki wydech. Mam ASB w avancie na tipie. Jeszcze tylko chciałbym założyc sobie tą dokładke pod wydech do zderzaka od s4 ale nigdzie nie moge ustalic jaki jest nr tej części i nie mam jak tego zamówić. Moze ty byś mi pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wynik finalny piatkowego strojenia. W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika.

a4dynosoft.png

Najważniejsze ze zmian to obniżona temp EGt oraz moc ciągnie do 4500 tyś obr a nie jak większośc 3800.

Wszystkie prace mechaniczne wykonane we wrocławskim oddziale firmy Dynosoft, strojenie Ali Dynosoft Tychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox masakra :)

Przez szybke widzialem wykresik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresik, mówi sam za siebie - wizualnie też furka niczego sobie :good:

PS. Dzięki za przedstawienie możliwości silnikowych na drodze :wink4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________

pokaz jak to sie odpycha na drodze :rolleyes:

daje rade :)

Ps. Lampki przód KOX :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze na zlot scigałem się z najnowszym Porsche turbo 500ps i wcale za daleko nie uciekł, może o 3-4 długości auta. Mina panów w Porsche bezcenna jak sadzomiot siedział im przy 270 na tyłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...