Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa razy może nie ale faktycznie zaczęła chodzić trochę ciężej. Na chwilę obecną to chyba już się przyzwyczaiłem albo nie ma już różnicy. Wymiana była dawno temu:wink:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 873,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy podepnę się pod temat. Mam do was pytanie padłą mi końcówka lewa chcę wymienić obie strony bo i tak geometrię muszę zrobić. Z prawej natomiast mam luz na górnym wahaczu przednim. Nie mam kasy na na wszystko, teraz kupiłem końcówki bo uważam że to jest ważniejsze. Chciałem je wymienić i ustawić geometrię a wahacze może za miesiąc, no może nawet w styczniu. Cz przy wymianie wahaczy nie poleci mi znowu geometria wiadomo trzeba Mpersona odkręcać . Mile widziane podpowiedzi co zrobić.

Opublikowano
Koledzy podepnę się pod temat. Mam do was pytanie padłą mi końcówka lewa chcę wymienić obie strony bo i tak geometrię muszę zrobić. Z prawej natomiast mam luz na górnym wahaczu przednim. Nie mam kasy na na wszystko, teraz kupiłem końcówki bo uważam że to jest ważniejsze. Chciałem je wymienić i ustawić geometrię a wahacze może za miesiąc, no może nawet w styczniu. Cz przy wymianie wahaczy nie poleci mi znowu geometria wiadomo trzeba Mpersona odkręcać . Mile widziane podpowiedzi co zrobić.

po wymianie końcówek sprawdź zbieżność, potem resztę

Opublikowano

Nie poleci bardziej bo bez zlikwidowania luzu na górnych wahaczach nikt Ci zbierzności nie ustawi.

Opublikowano

mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

Opublikowano
mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Trzeba kupować ze sprawdzonego źródła. Na moich górnych ms wybiło właśnie 84 tyś i cisza:slina:. Polecam użytkownika stanmonika- nick allegro. Szybko i bezproblemowo towar w 2 dni max masz u siebie:wink:

dokładnie jestem tego samego zdania że MS trzeba kupić ze sprawdzonego źródła. Ja u siebie montowałem w passacie b5fl, przelatałem na nich dwa lata( przejechane jakieś 45tyś km)i do czasu sprzedaży samochodu była cisza. Rok temu siostrze założyłem taki sam zestaw do audi a4 b5( od tego samego sprzedawcy) i jak do tej pory u niej też wszystko gra. Także jak kupywać MS to tylko ze sprawdzonego źródła.

pozdrawiam

Opublikowano
mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no ok ,jasne .

ale jak jest to rozpatrywane ? wymienają bez gadania na nowy ,jeśli w przeciagu powiedzmy 13 miesiecy którys zacznie pukać ? odsyłają na swój koszt czy na mój ?

ps u mnie avant 96r seria kola 15-stki opony tez seria 195x65 .

Opublikowano

moje MS przelatały narazie 20tys w ciagu roku na 17 i jest sztywno

Opublikowano
mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no ok ,jasne .

ale jak jest to rozpatrywane ? wymienają bez gadania na nowy ,jeśli w przeciagu powiedzmy 13 miesiecy którys zacznie pukać ? odsyłają na swój koszt czy na mój ?

ps u mnie avant 96r seria kola 15-stki opony tez seria 195x65 .

Jak nie mają uszkodzeń mechanicznych to przeważnie tak. Czas to jakiś tydzień maks 2 i oddają kase albo drugi zestaw. Uznają 90% reklamacji. No ale to robi producent. A do sprzedawcy przewaznie sam musisz zwrócić:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

czyli jest mała szansa ze po 30 tys km po dziurskach mi sie wybiją bede chcial je oddac na gwarancje i bedzie lipa bo nie uznają ,czy jak faktycznie tyle nie wytrzymaja ile podają ( podają ze wytrzymaja 50 tys km ? ). uszkodzen mechanicznych raczej nie powinny miec ,nikt tego przy pomocy boscha nie bedzie wyciagać.

oczywiscie papier ze mi to firma zamontowala bede mial ,bo brat ma firme i mi to zamontuje :)

Opublikowano
czyli jest mała szansa ze po 30 tys km po dziurskach mi sie wybiją bede chcial je oddac na gwarancje i bedzie lipa bo nie uznają ,czy jak faktycznie tyle nie wytrzymaja ile podają ( podają ze wytrzymaja 50 tys km ? ). uszkodzen mechanicznych raczej nie powinny miec ,nikt tego przy pomocy boscha nie bedzie wyciagać.

oczywiscie papier ze mi to firma zamontowala bede mial ,bo brat ma firme i mi to zamontuje :)

Wątpię żeby padły po 30k km

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja też wątpie że padną po 30 tyś.na pewno więcej wytrzymają.

Opublikowano

Pierwsze za zawieszen MS na forum sprzedałem ponad rok temu. Do tej pory nikt nie alarmuje że coś nie tak jest:decayed: Czekamy następny rok:wink:

Opublikowano

Witam,

przetestowałem MS w ciągu ostatnich 2- 3 lat i uważam , że jakość do ceny jest niezła, jak za komplet ca. 500pln. U mnie przelatały poszczególne wahacze od ca. 30 do 50k km i jestem zadowolony z nich, a jeżdże raczej szybko (15 cali/195/65).

W porównaniu do regenerowanych za ca. 2 x wiecej (macher jest w Zielonce koło Wa-wy) - jakościowo porównywalne.

Właśnie kupiłem nowy komplet i już 3 szt siedzą nowe ;-)

Pozdrawiam

Opublikowano

W prawdzie sam nie testowałem MS ale moich trzech kolegów tak jeden w Pasku B5 dwóch w A6 C5 i w każdym z ich przypadków średnia żywotność zawiechy wynosiła 70-80 kkm tak więc myślę że cena do jakości rozsądna (testowane na dolnymśląsku wrocław i okolice i nie dotyczy drążków kierowniczych w każdym przypadku LEM)

Opublikowano

W takim razie warto je kupić .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a podrobki mozna znalezc np na aukcjach ? bo jest zestaw za 500zl komplet MS to podrobki ? ile kosztuje nowy zestaw MS po rabatach itd ?

Opublikowano
a podrobki mozna znalezc np na aukcjach ? bo jest zestaw za 500zl komplet MS to podrobki ? ile kosztuje nowy zestaw MS po rabatach itd ?

Pisz do kolegi Wandej i wszystko się dowiesz :)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Ja zapłaciłem u siebie w mieście za 530 komplet jakiś miesiąc temu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.