Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam w swoim założone TRW, minęło 130 tyś km i wczoraj musiałem wymienić jednego banana prawego rozleciała się tuleja ,po oględzinach reszty stwierdzam że zbliża się czas wymiany wszystkich , no i pytanie czy zakładać tańszy zamiennik czy znów TRW ....

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Załóż skv i daj znać ile wytrzymają.

Opublikowano
8 godzin temu, ŁukaszPłock napisał:

Ja mam w swoim założone TRW, minęło 130 tyś km i wczoraj musiałem wymienić jednego banana prawego rozleciała się tuleja ,po oględzinach reszty stwierdzam że zbliża się czas wymiany wszystkich , no i pytanie czy zakładać tańszy zamiennik czy znów TRW ....

TRW to już wyższa liga jak rozeznałem u siebie...

założyłem RTS i mam lewego banana po 500 km chyba do wymiany stuka jak fiks przy hamowaniu i ruszaniu z lewej strony :(

Opublikowano

Na rts jest niby 3 lata gwarancji. Po około 2tys. skrzypi górny z tyłu z rts'a. Jak widać w każdym zestawie trafiają się buble.

Opublikowano
15 godzin temu, Karasik2 napisał:

TRW to już wyższa liga jak rozeznałem u siebie...

założyłem RTS i mam lewego banana po 500 km chyba do wymiany stuka jak fiks przy hamowaniu i ruszaniu z lewej strony :(

w cenie TRW kupisz Lemfordera także zakup TRW nie opłacalny

 

Opublikowano

Mi w lipcu wypada przegląd, dam znać jak moje górne Febi się sprawują po 20k km : D

Opublikowano
Teraz, k232 napisał:

Mi w lipcu wypada przegląd, dam znać jak moje górne Febi się sprawują po 20k km : D

mi febi w a4 b5 wysypało się bardzo szybko oczywiście założony cały komplet

banan poleciał pierwszy po 12tyś/km luz na sworzniu

 

Opublikowano
Teraz, wyzyk83 napisał:

mi febi w a4 b5 wysypało się bardzo szybko oczywiście założony cały komplet

banan poleciał pierwszy po 12tyś/km luz na sworzniu

 

Jest loteria w c**j z tym dziadostwem..

Widzisz, przem8 wyżej napisał, że RTS mu po 2k km pada więc teraz pasuje kupić najtańsze i cieszyć się, że będzie jeździło 30k km : D

Opublikowano
Teraz, k232 napisał:

Jest loteria w c**j z tym dziadostwem..

Widzisz, przem8 wyżej napisał, że RTS mu po 2k km pada więc teraz pasuje kupić najtańsze i cieszyć się, że będzie jeździło 30k km : D

potem wrzuciłem cały komplet lemfordera jeździłem 3 lata b5 po wymianie i sprzedałem ale przez te 3 lata nie wiedziałem co to zawieszenie

Opublikowano

Po przeczytaniu kilku ostatnich postów wychodzi na to że albo kupić wahacze za 500,lub 1500zł. 

Opublikowano
5 godzin temu, wyzyk83 napisał:

mi febi w a4 b5 wysypało się bardzo szybko oczywiście założony cały komplet

banan poleciał pierwszy po 12tyś/km luz na sworzniu

 

Mi za moment pęknie 100 tys. na febi

Opublikowano
1 minutę temu, Fazii napisał:

Mi za moment pęknie 100 tys. na febi

nie wiem miałem i lipa u teścia dłużej MS wytrzymał

potem kolejno się wysypały 2 górne i dolny prosty

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
5 godzin temu, strazak93 napisał:

Po przeczytaniu kilku ostatnich postów wychodzi na to że albo kupić wahacze za 500,lub 1500zł. 

Dokładnie , lepiej chyba te za 500 bo jak się zepsują to nie szkoda a jak dasz 1500 i po roku coś zacznie się dziać to będzie bolało. ?

Opublikowano

Jak dobrze zamontowane za 500 to polataja zresztą dają Ci gwarancję tylko trzeba się dowiedzieć o warunki tej gwarancji i w razie draki możesz puścić na reklamację 

Opublikowano

chciałbym wymienić komplet wahaczy w a4 b6 i teraz nie wiem... z tańszych lepiej master sport czy skv? obie cieszą się dobrą opinią, ale skv częściej

Opublikowano

Ja polecam SKV z czystym sumieniem

Opublikowano

Właśnie chyba je wybiorę, bo jest najwięcej pozytywnych opinii. Natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy zmieniać końcówki drążków na jakieś lepsze np Lemforder? Podobno te w zestawie nie są jakieś super.

Opublikowano

Nie trzeba, to w MS jest z tym problem, w zestawie SKV końcówki nie mają sobie nic do zarzucenia. Ja po przejechaniu ok 25kkm nie mam na nich żadnych luzów, jedynie dolne banany mają luzy powoli, ale to upewnię się jak zjadę na urlop, czy to czasem półosie już nie padają

Opublikowano

dziękuję kolego, w takim razie zamawiam cały zestaw skv :)

Opublikowano

Jak to jest, że takie SKV ma lepsze opinie od wahaczy dużo droższych?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.