Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kupuję najtańsze z allegro i odbiór osobisty. Pierwsze MS do A4 kupowałem w Skierniewicach u kolegi, który chyba jest na forum, drugie od A6 kupowałem w Łodzi w sklepie ogłaszającym się przez allegro. Wymieniam zgodnie z instruktażem kolegów czyli dokręcam na opuszczonych kołach i zakładam komplet oprócz końcówek drążków kierowniczych no i jadę do mechanika żeby sprawdził i mi podbił gwarancję, gdyby nie wytrzymały 2 lat lub 80 tys. Jak któryś padnie to oddam na gwarancję i założę stary z dwóch kompletów które mam zdemontowane coś się dobierze.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________PS Wydaje mi się że bez znaczenia nie jest tutaj amortyzator, jeżeli nie jest sztywny tylko się huśta autko na dołkach to myślę że uderzenia bardziej wpływają na uszkodzenie wahaczy, ale mogę się mylić to są tylko moje podejrzenia.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może koledzy z długowiecznymi ms'ami podzielą się z nami nickiem sprzedawcy z allegro bądź sklepu, bo podejrzewam że ms'y ms'a nie równe :)

ad-automar http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5203650

Opublikowano

Dzisiaj dotarł do mnie kplecik ms'ów, muszę przyznać że wyglądają ładnie :), w sobotę wymieniam i będę opowiadał jak się sprawują.

Opublikowano

Panowie, stuknęło u mnie 65 tys. na MS'ach. Zero luzów :). Drogi powiatu lubaczowskiego do najlepszych nie należą, tak więc moim zdaniem te zawiasy są godne polecenia, patrząc zwłaszcza na ich cenę (dałem za nie 550zł z przesyłką na alledrogo).

Opublikowano

Wow oby tak dalej kolego, powodzenia :)

Opublikowano

U mnie jak na razie cisza, jedna strona tak jak kiedys pisalem na msach (bez lacznika i koncowki drazka) druga na febi - po stronie febi i tym samym przebiegu cos sie tlucze, jutro sprawdzam i dam znac :confused4:

Opublikowano

189900km licznikowe, ms'y już na aucie jak by coś się działo nie dobrego to napiszę :)

Opublikowano

szkoda tylko roboty którą trzeba poświęcić aby włożyć te wahacze. Miałem to i przecież to masło.

Przetestowałem i nie dziękuję.

zaiwestujcie w coś naprawdę dobrego .

Opublikowano

szkoda tylko roboty którą trzeba poświęcić aby włożyć te wahacze. Miałem to i przecież to masło.

Przetestowałem i nie dziękuję.

zaiwestujcie w coś naprawdę dobrego .

To chyba Ci się jakieś trefne trafiły, bo dość sporo ludzi nienarzeka a chwali wytrzymałość i cenę.

Opublikowano

szkoda tylko roboty którą trzeba poświęcić aby włożyć te wahacze. Miałem to i przecież to masło.

Przetestowałem i nie dziękuję.

zaiwestujcie w coś naprawdę dobrego .

To chyba Ci się jakieś trefne trafiły, bo dość sporo ludzi nienarzeka a chwali wytrzymałość i cenę.

Możliwe. Miałem je w poprzedniej A4 . Teraz w obecnej A4 mam dolne wahacze jeszcze ORI , nalatane 189 tys i 2 lata przejeździłem na 18 -stkach. I tylko górne wymieniałem. wsadzałem Lemforder.

Opublikowano

ja na MS mam juz przejechane 25 tys i na 17" narazie cisza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

MASTER SPORTy to totalne dno!!

Pierwszy komplet wymieniałem ponad rok temu, zrobiłem okolo 40tyś, wynik SUPER!!! Kupiłem na forum, ale nie pamiętam od kogo.

Tym razem jakoś 2 tygodnie temu kupiłem komplet wachaczy, po dwóch dniach wszystko skrzypi jak stary fotel! Sworznie wybite a zrobiłem dopiero 600km, totalne dno!! Kupiłem w sosnowcu od sprzedawcy Wikra-Sosnowiec, nie polecam nikomu http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1427972275.html

Aaaaa i dla jasności to nie dokręcałem śrub na podnośniku tylko w pozycji pracy...

Opublikowano

MASTER SPORTy to totalne dno!!

Pierwszy komplet wymieniałem ponad rok temu, zrobiłem okolo 40tyś, wynik SUPER!!! Kupiłem na forum, ale nie pamiętam od kogo.

Tym razem jakoś 2 tygodnie temu kupiłem komplet wahaczy, po dwóch dniach wszystko skrzypi jak stary fotel! Sworznie wybite a zrobiłem dopiero 600km, totalne dno!! Kupiłem w sosnowcu od sprzedawcy Wikra-Sosnowiec, nie polecam nikomu http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1427972275.html

Aaaaa i dla jasności to nie dokręcałem śrub na podnośniku tylko w pozycji pracy...

Dobrze wiedziec bo tez mialem kupic te wahacze. Moze jakas dostawa dupiata? Gdzie najlepiej kupic MS?

Opublikowano

ja kupowałem u "ad-automar" oraz "stanmonika" wahacze śmigają nie ma z nimi żadnych problemów.

Kolego Rafał, reklamuj wtedy te wahacze skoro tak szybko padły, jeżeli wymieniałeś wahacze sam to podjedź do jakiegoś mechaniora, daj mu na flachę, niech walnie pieczątkę że montował je i wysyłaj na reklamacje.

Opublikowano

u mnie na razie ponad 10 tyś i cisza tylko końcówki drążka zostawiłem oryginalne bo te podobno lipne są jak coś to bedę pisał

Opublikowano

ja juz jestem po montazu jakosc wahaczy bez zastrzezen zobaczymy jak bedzie dalej :)

Opublikowano

No i dziś zakupiłem moje MS'y :> od wtorku będę na nich śmigał mam nadzieję, że będę tak samo mile zaskoczony jak i większość z was :good: pozdrawiam :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Szczerze mówiąc 25tkm i góra padła jeśli ori miały by wytrzymać 60tkm to wydaje mi się ze warto jednak zainwestować w ori nie zapominajmy że wymiana tez swoje kosztuje. Ja jednak bym wolał zrobić zawieszenie raz a porządnie i przez trzy latka nie wracać do tematu :cool1:

Opublikowano

MS przejechały u mnie 35tysięcy w niedługim czasie - w weekend rozpinałem zawieszke przy zmianie amortyzatorów - wszystkie gałki sztywne, na tulejach widac ślady zużycia ale ciągle błoga cisza. :good:

Opublikowano

No i w końcu też i ja zacząłem "testować" MS - wymiana całego zawieszenia - zobaczę co są warte "niemieckie zamienniki" :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.