Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

cena bardzo dobra :)

 

gdyby ktoś chciał ciut przepłacić to 6 czerwca wpadają mi 3 zestawy które mogę z przesyłką za 1440zł(po wpłacie) wysłać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po jakis rabatach 1457 w IC wiec spokojnie przy kilku sztukach do 1400 pewnie mozna by zejsc, zakładał ktoś może zestaw werttrile albo NK?

lemi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moog banany stukają po około 6 tys. km. Guma w tulei popękana. Reszta wahaczy jak nowa. Chyba wymienię te banany już na Lema ...

Edytowane przez trelemorele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trelemorele a jakie dawałeś banany u siebie ?? Słynne skv czy mastery albo jakieś inne cudaki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do mojej B6 mam takie do wyboru

Ruvil

delphi

febi

i lem

 

wiadomo Lem jest najdroższe  a jak Waszym zdaniemk ruvill i delphi oba w granicach 950 zł ma ktoś jakieś porównanie w żywotnośći?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rouville to pakowacz. Nigdy nie wiesz, co jest w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blackers napisał:

Panowie do mojej B6 mam takie do wyboru

Ruvil

delphi

febi

i lem

 

wiadomo Lem jest najdroższe  a jak Waszym zdaniemk ruvill i delphi oba w granicach 950 zł ma ktoś jakieś porównanie w żywotnośći?

Jak bym miał drugi raz kompleksowo brać się za zawiechę w aucie to kupił bym Lema w takim sklepie, który ma dodatkowo warsztat i od razu im zlecił usługę wymiany wtedy w razie problemów oni zajmowali by się reklamacją. Dodatkowo patrzył bym na ręce mechanikom... Chciałem zaoszczędzić i kupiłem zestaw Moog wysyłkowo i zleciłem wymiane w warsztacie ale bez faktury. Teraz po 6 tys km. dolne banany są uszkodzone a z gwarancji d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja na wymiane hamulcow wolalem jechac 200km do Dev'a niz robic u siebie w miescie i dlatego z wahaczami jesli nie bede robil ich sam tez pojade na przyklad do niego - bo jak nie dasz auta komus kto ogarnia temat albo nie zrobisz sam to tak to sie potem konczy. Wiekszosc "warsztatow" to nic innego jak mordownia dla aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blackers napisał:

Panowie do mojej B6 mam takie do wyboru

Ruvil

delphi

febi

i lem

 

wiadomo Lem jest najdroższe  a jak Waszym zdaniemk ruvill i delphi oba w granicach 950 zł ma ktoś jakieś porównanie w żywotnośći?

Za 1100zł masz kpl RTS i wytrzyma więcej niz cała ta zgraja oczywiście pomijając lemfordera;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje febi montowane w 2011 

Zrobione 80 tys. i narazie ich nie słychać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fazii napisał:

Moje febi montowane w 2011 

Zrobione 80 tys. i narazie ich nie słychać 

Febi ponoć dobre, przynajmniej dzik z forum tak mówi :D

Ja mam u góry lewy i prawy febi i po 10 kkm trzyma się dobrze, dziś kupiłem dolny prosty z firmy swag - ponoć to to samo co febi :D wziąłbym lemfordera ale 250 zł to za duży wydatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, k232 napisał:

Febi ponoć dobre, przynajmniej dzik z forum tak mówi :D

Niedobre. W Passku b5 temat przerabiałem sporo temu. I nie tylko ja i nie tylko w przypadku jakiegokolwiek VAGa. Do dzisiaj mam "na pamiątkę" trzy wahacze z Febi, których nie zdecydowałem się zakładać. Na bardzo ostateczną chwilę leżą. Jak np. awaria na samym początku pięciodniówki nieczynnych sklepów.

Febi stał się pakowaczem, jedynie co to jeszcze gumy w miarę mają. Np. tulejki stabilizatorów czy odboje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne przykłady daj, jaki przelot itd. bo tak to wypowiedź nic nie wnosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne przykłady daj, jaki przelot itd. bo tak to wypowiedź nic nie wnosi...


Febi lipa. Zalozylem do B6 komplet i po 20tys 3 do wymiany. Zalozylem na miejsce tych 3 lemy, szybko potem wysypal sie kolejny dolny prosty febi, Znowu lem na jego miejsce, a potem juz sprzedalem auto. Wiec tak, auto na ori wahaczach przejechalo 200tys, dopiero wtedy wrzucilem febi i 3 z nich padly po 20tysiach. Gumy od swozni rozerwane w dolnych a gorne luzne jak dzwon. Badziewie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, macieek napisał:

 


Febi lipa. Zalozylem do B6 komplet i po 20tys 3 do wymiany. Zalozylem na miejsce tych 3 lemy, szybko potem wysypal sie kolejny dolny prosty febi, Znowu lem na jego miejsce, a potem juz sprzedalem auto. Wiec tak, auto na ori wahaczach przejechalo 200tys, dopiero wtedy wrzucilem febi i 3 z nich padly po 20tysiach. Gumy od swozni rozerwane w dolnych a gorne luzne jak dzwon. Badziewie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Może to nie febi lipa tylko lipa z waszymi umiejętnościami przy montowaniu zawieszenia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...