Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, przemko950 napisał:

Czy kupując zestaw wahaczy od regum dostaje się komplet śrub montażowych?

Nie,nie dostaje się. Zapytałem Pana czy sprzedają śruby to powiedział mi by tylko od górnych wahaczy wymienić a resztę zostawić ori. Dorzucił mi w gratisie 2 nowe śruby do górnych wahaczy. Kupiłem kpl nowych śrub ale chyba tylko 2 sztuki z tego kpl zostały użyte bo różniły się od oryginałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, kuba.goller napisał:

Wszystkie śruby są jednorazowego użytku 

Te oryginały po kilkunastu latach nadal są lepsze od nowych chińskiej produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakłądam tylko Meyle HD, tak samo mocne jak LEM i 4 lata gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

Te oryginały po kilkunastu latach nadal są lepsze od nowych chińskiej produkcji. 

No stal niby kiedyś dużo lepsza była, ale nawet po tylu montażach dokładnie sprawdził bym ile się rozciągnęły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 17:25, Pawelekgit napisał:

 1. Chcę uniknąć najtańszych i nie myśleć o lemforderze.

 2.  Co powiecie o monroe np? Jakieś sugestie?

 3.  Kupię coś za 800zl?

1. Najtańsze to jakieś 500/600 zł, LEMa namierzyłem za 1300 zł.

2. Monroe koszt 1100/1250 zł /za 1000 zł kupiłem Meyle HD/, gdzie produkowane ? jakość ? ostatnimi czasy- dwa lata temu zniechęciłem się do ich produktów.

A montował ktoś ostatnio ich produkty ? amory -wahacze i jakie ma odczucia lub eksploatacyjne doświadczenie ?

3. Tak coś ze średniej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KINIAM napisał:

1. Najtańsze to jakieś 500/600 zł, LEMa namierzyłem za 1300 zł.

2. Monroe koszt 1100/1250 zł /za 1000 zł kupiłem Meyle HD/, gdzie produkowane ? jakość ? ostatnimi czasy- dwa lata temu zniechęciłem się do ich produktów.

A montował ktoś ostatnio ich produkty ? amory -wahacze i jakie ma odczucia lub eksploatacyjne doświadczenie ?

3. Tak coś ze średniej półki.

Gdzie namierzyłeś lemy za 1300pln? Jak kupię wahacze z lema za 1300 pln, to raczej na pewno nie będę się bawił w regenerowane za 900pln + koszt śrub. Dasz radę wysłać link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemko950 napisał:

Gdzie namierzyłeś lemy za 1300pln?

Do  b5 są tysiaka tańsze niż do b6/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pila24 napisał:

Do  b5 są tysiaka tańsze niż do b6/7

A pokaż mi kpl Lema do B6? Tylko nie do BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wandej napisał:

A pokaż mi kpl Lema do B6? Tylko nie do BV

KOMPLET-WACHACZY-LEMFORDER-AUDI-A4-B6-MA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2138 zł - KOMPLET WACHACZY LEMFORDER AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYG. (7669091153). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pila24 napisał:
KOMPLET-WACHACZY-LEMFORDER-AUDI-A4-B6-MA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2138 zł - KOMPLET WACHACZY LEMFORDER AUDI A4 B6...

 

To BV. Na jesieni do b6 ale każdy osobno bo kpl nie ma sprzedawałem 1799zl wiec nie myl ludziom? Tak czy inaczej warto lemfordera i wybrałbym go w porównaniu z Meyle hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Lem daje radę, co prawda ja na razie od wymiany mam ledwo 3-4 kkm ale trzyma się wszystko sztywno.

 

Katalog Lema wyraźnie mówi że komplet do B6 jest tylko do zawiechy 1BV. do 1BA i 1 BE trzeba kompletować z kawałków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wandej napisał:

To BV. Na jesieni do b6 ale każdy osobno bo kpl nie ma sprzedawałem 1799zl wiec nie myl ludziom? Tak czy inaczej warto lemfordera i wybrałbym go w porównaniu z Meyle hd

Sprzedający nie raczył opisać czy bv czy ba,inni mieli takie zestawy drożej i opisywali ze bv. Wiem ze Lem jest dobry,od Ciebie do swojego zawieszenia tez brałem kilka elementów z Lema,uzupełniłem resztę z regum i jest ok.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pila24 napisał:

Sprzedający nie raczył opisać czy bv czy ba,inni mieli takie zestawy drożej i opisywali ze bv. Wiem ze Lem jest dobry,od Ciebie do swojego zawieszenia tez brałem kilka elementów z Lema,uzupełniłem resztę z regum i jest ok.

Bo sprzedający którzy się siedzą mocno w Audi tak jak my tutaj mają opisane że do zawieszenia utwardzonego. Zresztą ten zestaw będzie pasował do każdego b6/7 tylko jest znacznie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w tym zestawie bv to twardsze gumy w górnych wahaczach oraz końcówki kierownicze bez gumowych tłumików,zastanawiam się czy to aż tak bardzo jest uzasadnione by mocno na cenę wpływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fag robi fenomenalne łożyska, ale o zawieszeniu nic nigdy nie słyszałem, co nie znaczy, że muszą być złe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska zawsze zakładałem tej firmy i nie było problemu.Wiem ze jest to świeża propozycja od tej firmy i chciałem zapytac czy ktoś już to testuję.Gwarancja na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem zawiechy, dużo czytałem a o Fagu nigdy nic nie słyszałem. Jaka cena kompletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...