Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, TomOskroba napisał:

Ale z tego co się orientuję to z regum.pl przejadą dużo dużo więcej..

Nie wiem jak teraz z jakością produktów od nich ale mam dwa komplety, jeden zrobił tylko 50 tys. km a drugi ponad 100 w okresie 6-7 lat, ostatnio była robiona zbieżność i obydwa komplety mają się dobrze.

Mam SWAGa w tym samym czasie ok. 80 tys. km i dolne elementy zaczynają się odzywać.

Myślę jednak, że każde nawet te najtańsze przy prawidłowym montażu powinny dać radę przez 4 lata/ 20 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 17:25, Pawelekgit napisał:

 Co powiecie o monroe np? Jakieś sugestie? Kupię coś za 800zl? I oprócz 12 części z kompletu wahaczy jest coś, co jeszcze należałoby wymienić?

A jaki jest koszt Monroe ? i są komplety bo dość dawno nie widziałem.

Mogę polecić Meyle HD ale nie znam aktualnej ceny, kupowałem jak były w promocji.

Komplet wahaczy wraz z nowymi śrubami.

Warto skontrolować amory i sprężyny, często elementy gumowe mocowanie, osłony są  spękane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KINIAM napisał:

Nie wiem jak teraz z jakością produktów od nich ale mam dwa komplety, jeden zrobił tylko 50 tys. km a drugi ponad 100 w okresie 6-7 lat, ostatnio była robiona zbieżność i obydwa komplety mają się dobrze.

Mam SWAGa w tym samym czasie ok. 80 tys. km i dolne elementy zaczynają się odzywać.

Myślę jednak, że każde nawet te najtańsze przy prawidłowym montażu powinny dać radę przez 4 lata/ 20 tys. km.

hmm. dziwne. no ale fakt faktem, że cena nie jest wygórowana bo za komplet na przód wychodzi coś w granicach 1100-1200zł czyli cena rzędu RTS, a jest na pewno lepiej ;)

ja będę teraz brał od nich połowę zawiasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 12:26, TomOskroba napisał:

hmm. dziwne. no ale fakt faktem, że cena nie jest wygórowana bo za komplet na przód wychodzi coś w granicach 1100-1200zł czyli cena rzędu RTS, a jest na pewno lepiej ;)

ja będę teraz brał od nich połowę zawiasu.

Hej, kolego będziesz brał teraz wahacze od regum.pl? Dobrze zrozumiałem, że cena regeneracji całego zawiasu z przodu wynosi 1100-1200pln?

Drugie pytanie, czy w tej cenie opłaca się bardziej regenerować swoje wahacze na przód, czy kupić komplet powiedzmy z febiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemko950 napisał:

Hej, kolego będziesz brał teraz wahacze od regum.pl? Dobrze zrozumiałem, że cena regeneracji całego zawiasu z przodu wynosi 1100-1200pln?

Dolne wahacze po 120zl a górne po 60 zł,czyli 720zl i do tego 160 zł kaucji która zwracają  jak odeślesz wahacze  (nie miga być chińskie tylko ori lub coś lepszego niż chinol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ceny rozbieżne, bo tutaj mu odpisali 720 zł za 8 szt + 200 zł za końcówki drążków i łączniki stabilizatora. Do tego kaucja 20 zł za wahacz, czyli już robi się 160 zł kaucji + 920 za kompletne zawieszenie. Niemniej za regenerowany zestaw (teoretycznie oryginalnej jakości) płacimy 1000 zł, gdzie Lem kosztuje od 1700 zł za zestaw. Nie wiem tylko jak to wygląda jak ktoś nie ma na wymianę wahaczy lub ma chińczyki, ile w tedy doliczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie doliczają,po prostu nie przyjmują chinoli za kaucje. Nie oddasz wahaczy to kaucji nie zwrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1080zł to dosyć sporo, ale ciekawe ile tak naprawdę to polata. Biorąc pod uwagę Lema nówkę sztukę za 350zl więcej trudna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od nich wahacze, zrobiłem dopiero z 5000 km. 
Moim zdaniem warto, bo tuleje są LM a sworznie jednak wole jak ktoś u nas zrobi niż dostanę jakąś chinszczyzne. Przyjmują do zwrotu tylko te z znaczkiem audi.

Edytowane przez kuba.goller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba.goller napisał:

Przyjmują do zwrotu tylko te z znaczkiem audi.

Nie tylko,TRW i podobne tez przyjmują. Byle nie chińczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pila24 napisał:

Nic nie doliczają,po prostu nie przyjmują chinoli za kaucje. Nie oddasz wahaczy to kaucji nie zwrócą.

No właśnie tego byłem ciekaw, czy czasem nie doliczają czegoś ekstra, bo kaucja jest niby w przypadku zabezpieczenia, aby odesłać im oryginały, ale jakby w ogóle nie wysłać to nie wiadomo czy nie doliczą czegoś ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał:

ale jakby w ogóle nie wysłać to nie wiadomo czy nie doliczą czegoś ekstra.

Za pobraniem wysyłają kpl przód 720 zł + 160 kaucja za wahacze,wiec płacisz 880zł i to jest cały koszt. Jak odeślesz wahacze to po 20 zł od sztuki Ci oddadzą,ale tylko za tyle sztuk ile od nich kupiłeś. Jak dorzucisz jakieś dodatkowe to zapłacą Ci 10 zł za te nadprogramowe sztuki. Ja dorzuciłem kilka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tuleje teź nowe wrzucają? Bo ostarni raz od nich 6 lat temu brałem i wtedy chyba same sworznie tylko naprawali

 

Ale fakt taki że od nich na wahaczach ponad 100 tys km zrobiłem zanim auto poszło dalej w świat

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Banan napisał:

A tuleje teź nowe wrzucają?

Tuleje nowe, u mnie były ori i lema wrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem tylko dolne bo górne LM i sa OK. Ceny maja na stronie wiem skąd te pytanie ile kto dał. Można zwrócić TRW jak ma znaczek audi - mi tak mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pila24 napisał:

Dolne wahacze po 120zl a górne po 60 zł,czyli 720zl i do tego 160 zł kaucji która zwracają  jak odeślesz wahacze  (nie miga być chińskie tylko ori lub coś lepszego niż chinol).

Dzięki za info, u mnie wszystko ori jeszcze, poza jednym górnym zamiennikiem (najważniejsze że nie chinol :) )

 

3 godziny temu, pila24 napisał:

Za pobraniem wysyłają kpl przód 720 zł + 160 kaucja za wahacze,wiec płacisz 880zł i to jest cały koszt. Jak odeślesz wahacze to po 20 zł od sztuki Ci oddadzą,ale tylko za tyle sztuk ile od nich kupiłeś. Jak dorzucisz jakieś dodatkowe to zapłacą Ci 10 zł za te nadprogramowe sztuki. Ja dorzuciłem kilka ?

Czy kupując zestaw wahaczy od regum dostaje się komplet śrub montażowych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dolnych nie dostałem śrub, nie było nawet do sworznia. Kupiłem komplet trw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...