Skocz do zawartości
IGNOROWANY

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to Kosiniak pisał, że okazja była i transakcja bezgotówkowa za X3 :wink4:

dokladnie :) poza tym mnie projekt kosztowal kilkadziesiat tysiecy mniej :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 18:32_________________________________________________W sumie zostalo tylko wgranie softa :)

3d22c044cd19d5c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tamtym M3 SC to jakies komplikacje byly z silnikiem chyba ale moge sie mylic :mysli:

czekamy na relacje jak zwija asfalt Twoja M3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybsze mody w dziejach tego forum chyba :naughty: Szybko i konkretnie :good: Kosiniak - dawaj szczegóły jak zapodasz soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu, jak to teraz jezdzi?

narazie to stoi :)

z tamtym M3 SC to jakies komplikacje byly z silnikiem chyba ale moge sie mylic :mysli:

czekamy na relacje jak zwija asfalt Twoja M3 :kox:

a byly byly :)

Najszybsze mody w dziejach tego forum chyba :naughty: Szybko i konkretnie :good: Kosiniak - dawaj szczegóły jak zapodasz soft.

moze w tym tyg. to akurat zalezne ode mnie nie jest :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 19:40_________________________________________________Troche ze srodka :) Musze przyznac ze ladnie wygladaja te Omori :)

73058141.jpg

Cos tam kapie delikatnie z uszczelniacza to czekamy na nowy :)

22864237.jpg

Adasia robotka (aw69) :)

44696321.jpg

Tu widać dobrze gdzie idzie lacznik wielkosci imadła :D

25267198.jpg

Te to sie bedzie czesto powtarzac :D

10387553.jpg

Jest tez jakis film ale ponoc mega duzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Krzychu ze dosterydujesz swoja podobnie :)

ziom ale poza tymi carbonami i innymi dodatkami to zespol napedowy u mnie i u niego jest doslownie taki sam, mamy ten sam zestaw :)

za***ista fura :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiadomo ze ktos kogo stać na takie auto, stać go zeby do niego lac, ale ile to pali ? :mysli:

Porównując z s4, rs4 to które najmniej pali ?

a to juz pisalem wczesniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no bylo bylo, pamietam,cena z kosmosu,teraz jest polowa tego i dalej stoi. auto dla pasjonata,bo tych 490 HP i tak wykorzysta co najwyzej na torze... choc za taka kase...

czekam z niecierpliwoscia na wykresik kosiniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to navi ma az taki wplyw na cene? rozumiem ze warta bylaby 250 ale gdyby byla navi na cd?

ja zartowalem takze sie nie spinaj :decayed: , nie dalbym za to auto 250tys :hi: . Watpie ze mu to ktos za 125 lyknie ... Grubo modzone samochody ciezko sie sprzedaje , jeszcze z jakimis flame'mami na zderzaku :naughty: . i napisami po bokach - wyglada jak typowe auto na tor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...