Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny avant B5 ramki + wlepka klubowa WI 15xx namierzony wczoraj pod Fashion House - kierownik zaczytany w środku :wink4:

Pozdrawiam, :hi:

To ja, to ja, pozdro!! :) [br]Dopisany: 16-07-2010, 13:45:55_________________________________________________

Dzisiaj w Wawie na 17 stycznia B5 avant II lift WI****J z wlepami od rogala i ramkami klubowymi a potem na siekierkowskiej trasie pędziłem i wyprzedziłem Cię.Pozdro

Ramki miałeś? Pozdro! Cholera, na siekierkowskiej zawsze mi żonka krzyczy: wolniej, wolniej....[br]Dopisany: 16-07-2010, 13:49:03_________________________________________________

Wczoraj koło godziny 17 na al. Sikorskiego widziany ciemny avancior b5 na WI z klubowymi ramkami i naklejką mr - motors.

Któż to taki?

Pewno ja, nalepka Mr podłużna na drzwiach? Do tego wlepka klubowa pod 1.9 TDI i ramki?

Pozdro[br]Dopisany: 16-07-2010, 14:01:05_________________________________________________

Dzis kolo 9.30, Dolinka Sluzewiecka w kierunku Siekierkowskiego. Czarny avant B5, klekot, numery WIXXXXX, naklejka klubowa na klapie i naklejka MR cos tam cos tam na drzwiach pasazera i kierowcy. Luknalem na kierownika, gadalem przez tel. Pozdrawiam :)

POzdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ramki miałeś? Pozdro! Cholera, na siekierkowskiej zawsze mi żonka krzyczy: wolniej, wolniej....

Nie mam ale niedługo będę miał bo co wyjadę na miasto to zawsze kogoś zauważę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dziś widzialem w Celestynowie o kolo 9.30?... Srebrne B6 w avancie z anteną cb na klapie, blaszki WOT 9XXXX. Wymieniliśmy się spojrzeniami, ja stałem na przystanku w srebrnym mondeo mk3 :decayed:... A już myślałem że jestem jedyny co mieszka w tej okolicy :kox:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj 14 około 20 zaparkowanew Piasecznie ul. Jarząbka Kazimierza 20 niebieskie B5 przed liftowe na blachach WGMxxxxxx Pozdro!!

wczoraj rowniez widziane to auto w tym samym miejscu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla cantony ktory zrywal asfalt dzisiaj rano w pruszkowie pod MC'iem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki przedliftowego czerwonego sedana na LU, widzianego dziś w Firleju :hi:

Naklejka klubowa i znaczki przyklejone jak w poliftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki przedliftowego czerwonego sedana na LU, widzianego dziś w Firleju :hi:

Naklejka klubowa i znaczki przyklejone jak w poliftach.

Pewnie ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 17 widziane czarne b5 ze wszystkimi ciemnymi szybami, czarnymi lampami z tyłu i ramkami klubowymi na blachach WPR... skręcające do Podkowy Leśnej.

Pozdrawiam z granatowej b5 stojącej na światłach. Chciałem machnąć ręką ale za późno zobaczyłem ramki i nie zdążyłem szyby otworzyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 8 wspólny parking przed uczelnią na rejtana z michallo A4 pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0132.jpg

Pozdro dla ownera. Złapane dziś, około 9 na Melesztyńskiej w Warszawie. :hi:

(moja stoi po drugiej stronie, parę metrów dalej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 12:30 w gdansku granatowe b5 z ramkami rejestracja GTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika z LCH **** z dużą ilością nalepek na tyle(min. A4-klub.pl), dzis około 12.00 C.H. Plaza Lublin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pruszkowie na 3 maja widziane A4 B6 sedan z ramkami na numerach WPR J***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pruszkowie na 3 maja widziane A4 B6 sedan z ramkami na numerach WPR J***

prawdopodobnie kokos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy avancik A4B5 z klubowymi ramkami,naklejkami i wielką naklejką :audi: widziany dziś ul.Sienna na numerkach WI*****.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaparkowane na parkingu podziemnym w galerii mokotów A4 B6 sedan na WE.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Alternatywy czarny Avant B5 WZ z jablkiem na klapie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...