Spotkania na drodze

Traviz

nie słyszałem trąbienia

ten gość w mietku co stał przede mna jak lukał , myślał ze trąbie na niego :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wiem który, wcześniej próbował mi uciec odrazu jak skręciliśmy w lewo w żwirki :kox: , E220 CDI to było chyba bo coś nie mógł uciec od mojego szrotu :tongue4:

A mi ostatnio w czwartek udało ustrzelić w Olsztynie takie o to B5, autko oznakowane kierownik również w koszulce A4 klubu. Serdeczne pozdrowienia dla Niego :wink4:

zdjit.th.jpg

to tylko ja :)Pozdrawiam

granatowe B5 WRA ramki i wlekpka z tyłu na rodzie za górą kalwarią godz 18.40, stałem za Tobą, poleciałeś prosto na Kołbiel, ja w prawo na Puławy, pozdro

dziś, a raczej wczoraj ok.19:00 namierzona ciemna B5ka na blaszkach CB**** z naklepką DOPE przed motoareną w Toruniu :cool1:

dzisiaj około 9.30 na ul.Jana Kazimierza namierzone czarne b6 sedan z klubowymi ramkami, jechałem z przeciwka ale i mrugałem awaryjkami ale niewiem czy kierownik widział. Pozdro

dziś ok 9 na Domaniewskiej auto Flayera chyba :cool1:

i wczoraj B7 czerwone w sedanie wyglądało jak auto Bajka ale nie jestem pewien bo nie widziałem nigdy na żywo - na bank nie miał ramki klubowej z tyłu - koło 9 skręcał w Domaniewską ?

dziś ok 9 na Domaniewskiej auto Flayera chyba :cool1:

nie mam ramek i koło 9 skręcałem w domaniewską :wink4:

dziś ok 9 na Domaniewskiej auto Flayera chyba :cool1:

nie mam ramek i koło 9 skręcałem w domaniewską :wink4:

:decayed:

Dzisiaj o 15.20 na alejach niepodległości w stronę ursynowa widziane w korku B5 sedan 1.8T quattro z zegarami w słupku.Kolega minął mnie.pozdro

1. Lublin dziś ok 13 jechało za mną czerwone b5 z czarnymi xenonanmi z przodu, to ktoś od nas ? :hi:

2. Garbów, przed "Karczma Bida" minąłem się z b5 z klubowymi ramkami ok 14-15 :hi:

3. Jeszcze raz pozdrawiam kolegę ze srebrnej b5 z ledami i lepą MR z którym się zgadaliśmy na CB :hi:

:hi:

Pozdro dla kolegi spotkanego ok 13:30 na Wisłostradzie czarny sedan rej WD....444 Ładnie się prezentował :good:

jakie to B5? srebrny sedan?

Wczoraj około 14.00 na Al. Prymasa Tysiąclecia w stronę grota leciało granatowe b5 sedan, rej. WU, ramki klubowe, tylne lampy led. Pozdro!

Chyba srebrne ale nie pamiętam czy sedan czy avant, na pewno miało antenkę CB ale byłem zagadany z pasażerami i nie wołałem na radio.

jak diody z tyłu to norbertdriver