Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to ktoś z forum granatowym b5 avant na blachach (chyba) LPU cisnął ciągle za mną dzisiaj od Żyrzyna do Kurowa po 16?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 18:11_________________________________________________

granatowy avant b5 pod Tesco oblepiony jak choinka naklejkami

Jeśli występował wśród tych naklejek różowy kolor to LU_Angel ;)

wiem wiem właśnie

w robocie pewnie siedział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś w okolicach Rybnika a dokładnie w Jejkowicach na ul. Przemysłowej przy firmie "Constantia color CAP" mijałem bordową b5 avant z klubową naklejką na tylnej klapie. pozdro kolego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ktoś z forum granatowym b5 avant na blachach (chyba) LPU cisnął ciągle za mną dzisiaj od Żyrzyna do Kurowa po 16?

Miał zderzak od esy?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 18:23_________________________________________________Jak tak to sero5g

Nie wiem, ciemno było, a w lusterku widziałem tylko soczewki :wink4: W każdym razie pozdrowienia dla niego, w miarę nadąrzał za mną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.6 raczej nie ma z tym problemów :wink4:

Innego pacjenta na LPU w granatowym avancie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla granatowego avanta w płocku przejeżdżającego około 14:30 koło biedronki w alejach :) strasznie brudne rami z przodu, nie mogłem się dojrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 22 M1 Marki ;) widziane B5 Avant srebrne z oblepiną stickerbombami tylką klape ;) WWL ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF dzisiaj przed 21 koło Tomasza patrolował zamojskie tereny :hi:

:hi:

trzeba pilnować swoich rewirów

BTW:

Widziałem "Nysę", ale Ciebie nie widziałem - dlatego nic nie trąbiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj/dzisiaj W-wa (22/23.12.2011) ul. Kopińska/Grzymały-Sokołowskiego w stronę Jerozolimskich nawrót w stronę Wawelskiej, ok. godziny 01:20-01:30 ciemne B5 avant tabl. rej. chyba WU xxxxx, rameczki klubowe i chyba jakaś większa felga :mysli: Miałem trąbić ale trochę późno było - nie chciałem ludzi budzić :decayed: Pozdr! :hi: Leciałem za Tobą w stronę Jerozolimskich, ramki wyczaiłem jak robiłeś nawrotkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbiaka padaczka widziana pod agentura w piastowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy czarne B6 w sedanie na WJ***** z klubowymi ramkami,ul Wspólna/E.Plater (tam gdzie nocne ssaki stoją :naughty: ) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 20:30 na światłach koło NOMI na śląskich blachach SB 218** ramki klubowe ciemny Avant B5 potem skręcił w stronę kina kto to taki zawitał na zamojskie ziemie lub może nowy nabytek któregoś z ziomków :mysli:.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod zapiekankami kolo garnizonu w siedlcach jasny avant b5 przedlift ale... z maska zderzakiem i grillem od nowszej A3 chyba... sry ale takiego ulepa dawno nie widzialem... mialem nadzieje ze to nie z klubu ale... jednak ramki z tylu byly :/ z drugiej strony o gustach sie nie dyskutuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman :) obtrąbiony i obmachany :) w sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman :) obtrąbiony i obmachany :) w sylwestra

Przynajmniej jeden jak przyjedzie w gości do Zamościa to mnie zauważa :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 27.12.2011, powroty ze Świąt... Warszawa, wlot od strony wschodniej, światła przy Kajki. Kolega w Alfie Romeo (chyba 147). Bardzo roześmiany, pokazujący mi klubową naklejkę przez szybę.... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 27.12.2011, powroty ze Świąt... Warszawa, wlot od strony wschodniej, światła przy Kajki. Kolega w Alfie Romeo (chyba 147). Bardzo roześmiany, pokazujący mi klubową naklejkę przez szybę.... Pozdrawiam!

:polew: zamiast naklejać to w aucie jak FBI wozi :mysli::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Jana Kazimierza spotkałem takie oto 2 zaparkowane furki:

029cbe32ef7f3de4gen.jpg309570350ae7cf7agen.jpg

:) czarne to moje!! Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...