Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

dziś ok. 8.15 na Żwirkach w wawie ciemne B5 w sedanie z ramkami klubowymi WRA 4...?

jechałem za Tobą, później obok ale bez reakcji.

pozdro dla kierownika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś ok.16:20 ul.Polna (przy Pl.Politechniki) widziana czarna B6 w sedanie z klubowymi ramkami na WL*****.Pozdrawiam:hi:Kolega wyjeżdzał z miejsca parkingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiej A4 B6 RSA**** w sedanie z anteną cb na klapie po lewej stronie i z wklepką klubową nad napisem 1.9TDI widzianego dziś na drodze w kierunku Miejsca Piastowego przed godz. 10.00 (jechalem Leonem, pozdrowiłem awaryjnymi) :wink:

Pozdro też dla czarnej B7 w avancie na rej. chyba RKR z podkładkami klubowymi, która widziałem już kilka razy w okolicach Krosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 12.10.2012r, ok godziny 15:40-16:00 widziana czarna b5 z silnikiem 1.6 o rej KR167.. na ulicy Opolskiej w Krakowie. Jechałeś lewym pasem a ja obok Ciebie środkowym. Kto to taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa ok 11.00 niemiecka 2ka 309km w kierunku Dortmundu leciało wiśniowe B5 avant S....oczywiście ramki klubowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czerwonej a4 b5 rejestracja LZ bądź LZA z wlepą klubową widzianego w sobotę ok 15 w Zamościu.Wyprzedziłem Cie i awaryjnymi mrugałem.:hi:

To pewnie była moja A4 :wink: ale gość nie jest na forum.

Dziś widziany w Zamościu koło godz. 14 ciemnozielony sedan B5 na blachach LRA z ramkami pomykał obwodnicą w kierunku Biłgoraja. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziany w Zamościu koło godz. 14 ciemnozielony sedan B5 na blachach LRA z ramkami pomykał obwodnicą w kierunku Biłgoraja. :hi:

sedan? :shock3: hmmm... nie znaju w LRA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak swoje autko sprzedałem, to powiedziałem właścicielom, żeby zerwali naklejkę i ewentualnie zmienili ramki, bo mogą im migać lub machać obcy ludzie:-P

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...