Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyje to auto ;)?

image.jpg

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma chętnych to może być moje :polew:

Opublikowano

dzisiaj, Zalew w Janowicach bodajże granatowy sedan LPU, wlepy po obydwu stronach auta i emblemat na grillu któż to?:naughty:

Opublikowano
nie ma chętnych to może być moje :polew:

Wczoraj w hotelu w Otwocku widziałem ;)

Opublikowano

W piątek na światełkach w Bielsku-B. stanęła obok mnie czarna b7 cała w macie z klubowymi ramkami :wink: Siemian? Jak by moja Pani ze mna nie jechała to pogonił bym za Tobą tym moim parchem i nie miał byś szans :decayed:

Opublikowano

Czyja B6 stała dziś w Łodzi przy dworcu Łódź Kaliska,naprzeciwko stadionu ŁKS ,EBR' Pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj okolice 7.00 zaparkowane B5 chyba S4 czarne w sedanie tabl. WR przy Młynarskiej w Wawie. Pozdrawiam :wink:

Opublikowano
W piątek na światełkach w Bielsku-B. stanęła obok mnie czarna b7 cała w macie z klubowymi ramkami :wink: Siemian? Jak by moja Pani ze mna nie jechała to pogonił bym za Tobą tym moim parchem i nie miał byś szans :decayed:

tak to auto Siemiana :D:decayed:

Opublikowano

Przemots spotkany wczoraj na przejeździe w Pruszkowie :wink:

Opublikowano
Przemots spotkany wczoraj na przejeździe w Pruszkowie :wink:

A czym jechałeś?? Jak rano to jechałem do pracy a jak po 16 to wracałem

Opublikowano

2 dni temu w puławach grafitowa a4 b6 w avancie bez dokładki przedniej i tylnej na LUB

Opublikowano

Nowy Tomyśl, plac Fryderyka Chopina (koło stadionu)

granatowy sedan B5 na klubowych ramkach około godziny 21

blachy PNT 04387 o ile dobrze pamiętam :P

Opublikowano

Dzisiaj Tarnowskie Góry a4 poliftowe w sedanie chyba STA 9S91, wyjeżdżałem za Tobą z Tesco :decayed:

Opublikowano

Wczoraj 18:40 czarna B7 avant na WWL z klubowymi ramkami i ciemnymi lampami widziana na zjeździe nad Trasą Toruńską przy McDonald.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Wczoraj 18:40 czarna B7 avant na WWL z klubowymi ramkami i ciemnymi lampami widziana na zjeździe nad Trasą Toruńską przy McDonald.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

:hi:

Również pozdrawiam, ja chyba kolegi nie zauważyłem...

Opublikowano
Wczoraj 18:40 czarna B7 avant na WWL z klubowymi ramkami i ciemnymi lampami widziana na zjeździe nad Trasą Toruńską przy McDonald.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

:hi:

Również pozdrawiam, ja chyba kolegi nie zauważyłem...

Szedłem piechotą w tym samym kierunku co Ty jechales.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Dzisiaj około 20 przed Helem mijałem się z ciemną B6 ale zamyślony byłem i dokładnie nie wiem czy sedan czy avant, pozdrowienia dla kierownika:hi:

Opublikowano

Niebieskie B6 sedan z rameczkami i dwoma kominami widziane dzisiaj przed 19 przy Dworcu centralnym w warszawie. Chyba rejestracja chyba NNM albo NMN

Opublikowano

Niebieski avant B6 trasa sierpc - drobin na wylecieć zsierpca ramki klubowe CRY widziany teraz

pozdr

Opublikowano

Granatowe b5 avant RLU z naklejką na klapie mrugałem wczoraj po 18 na betonówce pod Szczecinem w stronę Gdańska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.