Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś po północy Pl.Bankowy/Al.Solidarności w kierunku Woli,widziany czarny avant B6 na WF***** z klubową ramką z tyłu.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto leciał w błoniu do starej dwójki około godziny 17.30 ? Czarny sedan b6, gwint, dystanse, ściema wszystkich szyb z przodu s line z tyłu ramka klubowa. Ja stałem na wyjeździe z firmy która sprzedaje pokrycia dachowe. Ładna furka! :-D

Naciapane z Zetki

dokładnie ja leciałem, wątku nie mam bo po aktualizacji forum temat zaginął i nie tworzyłem oblukasz na żywca jak się ustawimy

Edytowane przez patryk10015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne szyby przednie to jego znak rozpoznawczy :). Połowa policji grodziskiej już go szuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niebieskie S4 B6 nr CR..... na Modlińskiej ok 13

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niebieskie S4 B6 nr CR..... na Modlińskiej ok 13

Pozdrawiam :)

Również pozdrawiam...zastanawiałem sie czy to S4 czy 3.0 bo zasugerowałem sie wydechami od S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 TDI :) tylko grill jeszcze jest Sline także mozna sie łatwo pomylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 17 ul.3 Maja zaparkowany sedan B6 na WE***** ze starą klubową ramką.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 16.40 na Światowida za Lidlem w kierunku Nowodwory pędzące czarne s4 avant nr WA. Pozdrawiam kierownika, świetne brzmienie . Bylem na spacerze i już z daleka słyszałem he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolo 16:45 warszawa prymasa tysiaclecia na wysokosci bp w kierunku zachodniego mijalem kolege w b5 avant (czarny, granatowy) na glebie, zimowym setupie z ramkami klubowymi i blachami LRY. Obtrąbiony. Pozdrawiam kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 14 droga z jeleniej na Wrocław czarne b6 sedan z ledami z tylu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolo 16:45 warszawa prymasa tysiaclecia na wysokosci bp w kierunku zachodniego mijalem kolege w b5 avant (czarny, granatowy) na glebie, zimowym setupie z ramkami klubowymi i blachami LRY. Obtrąbiony. Pozdrawiam kierownika.

JanJazda pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis okolo godz 15 A4 B8 czarne pod AONem numery WBR, pozniej kolo 17 nie pamietam juz w ktorym miejscu ciemny B5 sedan lecial na trasie lublin warszawa w strone warszawy numery chyba WG, jeszcze pozniej chyba okolice ryk wydaje mi sie ze Kowi lecial w strone ryk ale moge sie mylic bo zmeczony juz bylem i nie zapamietalem dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legionowo ul Piłsudskiego serbne a4 b5 sedan ok 21:30 ramki klubowe

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trasa Piotrów Tryb. - Bełchatów mijałem się z B6 sedan na numerach EWI kolor taki morski coś takiego acha i miał ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś rano przelatywal ciemną A6 w kombi przez stację BP przy ratuszu Białołęka? Ramka z tyłu mi się rzuciła w oczy, akurat lazlem płacić.

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wlasciciela srebrnego B6 avant zaparkowanego na Taśmowej koło 14:30 z ramką klubową z tyłu na ZS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którego to widziałem wczoraj w Kępicach. B6 sedan (odpicowane maxymalnie) na blachach GKS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...