Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto we Wrocławiu posiada unikatowe Audi A4 Avant B5, kolor żółty (S4 bodajże)? Widziałem dzisiaj lub wczoraj na Lotniczej :)

No i drugi unikatowy kolor to Avant B5 (zielone jabuszko) :D Stało dzisiaj na Młodych Techników ok 18, ramki klubowe miało. Pozdrawiam użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam kierowce A4 B5 AVANT 'Silver' pomykającego przez Dąbrowe Tarnowską (droga nr 73)

Mam nadzieje ze odczytał móje znaki świetlne i go nie wysuszyli.. :)

Posiadał chyba ramki klubowe...

Blaszek nie zapamietałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około południa na drodze Kosovska Mitrovica - Pristina mijałem się z ciemnym (chyba czarnym) A4 B6, blachy bodajże WWX.... i na 99% jestem przekonany, że miał klubowe ramki. Ja jechałem białym Nissanem Pathfinderem na blachach UN i migałem światłami ale kierowca tamtego pojazdu nie skojarzył sytuacji i zanim nawróciłem zginął mi już z oczu.

Jeśli nadal kierowca albo lepiej - kierowczyni :naughty: tego wózka jest na terenie Kosova, to proszę o pw, może się spotkamy na jakiejś miejscowej rakiji :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 30.03 popołudniu, wyjazd z Niska na Lublin srebrne B5 RNIxxx z ramkami minęliśmy się, potem bliżej Rzeszowa srebrny avant b6 z ramkami najprawdopodobniej , plus wiele innych A4 po drodze ale bez ramek :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puławy sobota godzina 9-10 ciemny avant LPU... z ramkami i naklejkami krzyczałem na radiu ale widocznie bylismy za blisko siebie bo siedzialem Ci na zderzaku SCANIA bordowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ok 12ej przed centrum handlowym OLIMP w Lublinie zaparkowałem obok czerwonej B5tki Avant na lubelskich tablicach, miała rameczki klubowe. Ujawnić się, czyja jest! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierowcy z srebrnej B6 Avant,chyba nawet S4.

Zjeżdżał z Rybnickiej na Bojków/Knurów.Koło 8.25.Na powiatowych blachach.

Ja jechałem czerwoną służbową Pandą.Kto z klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierowcy z srebrnej B6 Avant,chyba nawet S4.

Zjeżdżał z Rybnickiej na Bojków/Knurów.Koło 8.25.Na powiatowych blachach.

Ja jechałem czerwoną służbową Pandą.Kto z klubu?

Może Miron78 :th: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_mironowoz_czii_mody_czii_nowe_fotki-t18013.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to on.Jechał z 50 metrów za mną.Z kulturą bez żadnych szaleństw więc od razu pomyślalem że ktoś z klubu.

I się nie myliłem bo jak podjechał bliżej na światłach to zobaczyłem klubowe tablice.

Prezesie jak masz z nim kontakt to pozdrów go też odemnie.[Od gościa z czerwonej pandy z ochrony,którą mijał na zjeżdzie z Rybnickiej na A4.].Auta z ochrony się rzucają w oczy więc pewnie też zapamiętał.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to on.Jechał z 50 metrów za mną.Z kulturą bez żadnych szaleństw więc od razu pomyślalem że ktoś z klubu.

I się nie myliłem bo jak podjechał bliżej na światłach to zobaczyłem klubowe tablice.

Prezesie jak masz z nim kontakt to pozdrów go też odemnie.[Od gościa z czerwonej pandy z ochrony,którą mijał na zjeżdzie z Rybnickiej na A4.].Auta z ochrony się rzucają w oczy więc pewnie też zapamiętał.

Pozdrowionka.

Ty tez mozesz miec z nim kontakt : http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/miron78-u421.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puławy sobota godzina 9-10 ciemny avant LPU... z ramkami i naklejkami krzyczałem na radiu ale widocznie bylismy za blisko siebie bo siedzialem Ci na zderzaku SCANIA bordowa

To ja !!! Pozdrawiam - też się wydzierałem przez CB , ale jakoś się nie zgadaliśmy. Tak myślałem że to z tej Scani za mną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Dziś w Lubline na Akademickiej ok 11 Granatowy Avant B5 Na WZ..... przedni zderzak od eski (jeśli to była eska to przepraszam przez chwile widziałem i tylko przód )obramówki kratek pomalowane na srebrno.Felgi srebrno-czarne. Ktoś z klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego B6 (sedan) dzisiaj na trasie Wrocław-> Poznań za Trzebnicą.

Dzięki za szybką wspólną podróż. Jechałem srebrnym BMW 320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

kto tam dzisiaj ok godz 14 przejeżdzał przez Zwoleń (trasą Puławy Radom) i na mnie zatrąbił i pomachał chyba bordowe A4 B5 blachy WRA...., ?? przyznać się

A poźniej w Pionkach ok godz 18.30 granatowa A4 B5 kombi nie widziałem czy miał ramki ale blachy WR.... kto ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00, tak tak, w Zwoleniu to był tomaszust, blachy sie zgadzają, a kolor ciemny GRAFIT. Oczywiście dostrzegłem naklejki klubowe i musiałem obtrąbić. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 3m sie Pozdrawiam

PS.wydawało mi się chyba ze bordo ciemne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...