Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Olo to juz pytanie do flyera co mu sie ubzdzilo :) Generalnie podobno nie da sie ich wlozyc do b6 o jakas tam inna komunikacje czy inne czary mary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem te AVUSy. Wyglad jak na zdjeciach, jedna delikatnie peknieta od wewnatrz.

Dekielki wszystkie, 2 dystanse do tego, jakies duperele... Fele na zime jak znalazl.

Pomaluje je na jakis srednio ciemny grafit z duza iloscia perły, a na lato beda sreberne :decayed:

Browar sie nalezy :rolleyes::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary już prawie ogarnięte..sterownik silnika widzi wszystko zegary też..teraz trzeba zakodować nowy transporter w kluczyku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamoooo slyszalem,że dzwonisz do grzanka czesciej niz Michal ? :) Cholera ja nie wiem co sie dzieje :) Bylem u Tomka wczoraj i ma mi dac znac jak auto bede mogl zabrac :) Tymczasem skonczylem dzisiaj swoja robote przy swapie 1,8T do coupe quattro b3 ( odwrotnie niz u Michala tam nie dotykalem mechaniki a robilem wszelkie kabelki :decayed: ) wiec czekam na auto spowrotem w sumie :) Mam nadzieje ze nie bede musial wymieniac baku bo na sama mysl mnie skreca :wallbash::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał dzwoni do mnie a ja do grzanka :polew:

cały czas czekają moje zegary i trza się dowiadywać czy ogarnie czy nie[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________

adamoooo slyszalem,że dzwonisz do grzanka czesciej niz Michal ? :) Cholera ja nie wiem co sie dzieje :) Bylem u Tomka wczoraj i ma mi dac znac jak auto bede mogl zabrac :) Tymczasem skonczylem dzisiaj swoja robote przy swapie 1,8T do coupe quattro b3 ( odwrotnie niz u Michala tam nie dotykalem mechaniki a robilem wszelkie kabelki :decayed: ) wiec czekam na auto spowrotem w sumie :) Mam nadzieje ze nie bede musial wymieniac baku bo na sama mysl mnie skreca :wallbash::)

a co za problem z odpięciem baku ?

15 minut lejesz paliwo i jazda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to mniej wiecej tak :

M : Adam zadzwon no do Tomka bo dzwonilem godzine temu i glupio mi znow :D

A : nie bo powie:ogarnalem zegary i sie wnerwie , że Ci sprzedalem je :D

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no..ostatnio załatwiałem też dla siebie..i qźwa miałem dylemat czy s4 czy rs4..i zostałem jednak przy swoim projekcie rs4 :confused4::kox:

ale te, które załatwiłem Flyerowi były kox ..ten wyświetlacz, podświetlenie wskazówek ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMMO ma dzialac :tongue4:

Grzanek innej opcji nie widzi, bo auto moze wariowac pozniej.

ej a co chodzi z tymi zegarami S4? kumam ze maja inne cyferbalty itp ale nie mozna przelozyc samych bebechow tak zeby bylo mniej zachodu?

czy one maja cos wiecej, tak jak te z RSa?

ale w jaki sposob chcesz przelozyc same bebechy?

nie rozumiem tego :wink4:

przeciez mam zegary od diesla, to troche inna bajka niz te od S4 B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

ciekawe ile telefonow juz otrzymal

pewnie to fake ale i flayerowi cisnienie skoczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktos sie wkurzyl ze wskazowka predkosciomierza w jego s4 za wolno sie unosi i przywalil z piesci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek pewnie już dawno je zrobił, najebał się ze szczęścia, że więcej nie będzie musiał ich oglądać ale upuścił na ziemię i rozpierdolił w drobny mak, głupio mu się przyznać to teraz szuka nowych.

stron przybywa a wóz jak nie śmigał tak nie śmiga. forum pewnie czeka na koniec SWAPA bardziej niż sam zainteresowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez swap zakonczony

zegarow nie mozna ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...