Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle stron i nigdzie nie wyczytałem jak lampy zespolone są przykręcone?

stare były standard dwa uchwyty u góry i śróbka między lampą a kierunkowskazem, a nowe? wiadomo 2 łapy z góry a od "dołu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ja mam A4 1995 i mam juz powiedzmy nagrane ksenony. Czy schemat jest taki sam z podłączeniem tak jak na 1 stronie watku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie wymiany

znalazlem takie lampy

http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-black-i1767308706.html

jest tam napisane ze nie trzeba zmieniac kabli bo niby pasuja te stare i to samo odnosi sie do silniczkow od poziomowania swiatel ze niby te stare pasuja. Czy ktos mial juz z tymi lampami do czynienia bo nie wiem czy sa warte kupna i czy przy tych lampach bede musial ciac blache zeby weszly czy beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie wymiany

znalazlem takie lampy

http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-black-i1767308706.html

jest tam napisane ze nie trzeba zmieniac kabli bo niby pasuja te stare i to samo odnosi sie do silniczkow od poziomowania swiatel ze niby te stare pasuja. Czy ktos mial juz z tymi lampami do czynienia bo nie wiem czy sa warte kupna i czy przy tych lampach bede musial ciac blache zeby weszly czy beda pasowac?

Poszukaj z polifta...Depo kupisz sporo taniej, jeszcze na HID'a starczy. Cięcie blachy to operacja na otwartym sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz musiał nic ciąć, to nie są (chyba) zespolone lampy z kierunkami, dlatego w aukcji jest napisane za jest do aut 94-98, czyli sprzed 2go liftingu, instalacje zapewne też jest gotowa pod samochody sprzed 99 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie wymiany

znalazlem takie lampy

http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-black-i1767308706.html

jest tam napisane ze nie trzeba zmieniac kabli bo niby pasuja te stare i to samo odnosi sie do silniczkow od poziomowania swiatel ze niby te stare pasuja. Czy ktos mial juz z tymi lampami do czynienia bo nie wiem czy sa warte kupna i czy przy tych lampach bede musial ciac blache zeby weszly czy beda pasowac?

To dzielone lampy z soczewka i ringami. Nie maja nic wspolnego z poliftowymi. Montujesz je bez ciecia blotnikow, silniczki i inastalacja P&P. Ogolnie szkoda byloby mi wydac 550zl na taki shit :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu od razu shit?

na pewno bedzie wygladac inaczej niz zwyczajny klosz

wpisalem depo a4 96 i nic po za ringami na allegro nie wyskoczylo

jesli mozna cos doradzic to chetnie poszukam czegos lepszego i powiem szczerze ze szukalem zwyczajnych depo a nie ringow ale nie moge znalesc[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 22:37_________________________________________________ja zamiast sie bawic w ciecie wstawilbym takie bo ciemne jakos mi sie nie widza http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-chrom-i1801186612.html tylko pytanie jak wyglada swiatlo z tych lamp jest gorsze od zespolonych depo czy swieca porownywalnie ?

i czy po zwyklej przekladce czy swiatlo mijania bedzie swiecic razem z drogowym czy bedzie trzeba kabelki jakos przestawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampa-reflektor-audi-a4-s4-94-99-xenon-p-l-hit-i1801178864.html

prosz :) Ale na prawde zastanow sie nad poliftami, odmlodza ci autko o 5 wiosen :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj popołudniu zacząłem się bawić w rezanko lampiszonów :kox:

podciąłem błotniki, polutowałem kostki, podmalowałem ale przed malowaniem chciałem je przymierzyć no i jakoś ciężko było mi je tam wpasować

odpuściłem bo szkoda było mi czasu a i tak musiałbym je zaraz wyciągać do dalszej pracy

czy one tak tam ciężko się wpasowują czy po prostu trzeba je wkładać pod odpowiednim kontem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wcelujesz szybko ten uchwyt przy chlodnicy to jest ok :) oczywiscie jak masz dobrze blotniki podciete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuje rady od was, a mianowicie .

Mam lapmy poliftowe Ksenony Valeo, u siebie stare lampy valeo z 1995.

Na moj chlopski rozum Jezeli dostalem od goscia Lapmy Kopletne plus Wtyczki do nich to wystarczy ze utne stare swoje i dolutuje to tamtych obcietych wtyczek ?

Dobrze rozumuje ?

Jezeli nie to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuje rady od was, a mianowicie .

Mam lapmy poliftowe Ksenony Valeo, u siebie stare lampy valeo z 1995.

Na moj chlopski rozum Jezeli dostalem od goscia Lapmy Kopletne plus Wtyczki do nich to wystarczy ze utne stare swoje i dolutuje to tamtych obcietych wtyczek ?

Dobrze rozumuje ?

Jezeli nie to mnie poprawcie

tak, schemat na 1 stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wcelujesz szybko ten uchwyt przy chlodnicy to jest ok :) oczywiscie jak masz dobrze blotniki podciete

błotniki raczej dobrze podcięte, jutro dalej będę walczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rezałem swoje lampy na ksenon Valeo. Wszystko pięknie przyciąłem, polutowałem wg. schematu. Z wtyczką przy lampie nie mam problemu, ale pojawił mi się problem z tym, że nie świeciły mi światła mijania razem z drogowymi. Dobrałem się do kostki przy kolumnie kierowniczej, i teraz nie wiem, czy ja coś pomieszałem czy po prostu miałem inne rozłożenie kabli w tej kostce, bo przełożyłem dwa kabelki i nie działa mi nic. Drogowe świecą gdy włącze mijania itp. Jeszcze przestał świecić mi prawy tył... Czy ma ktoś jakiś opis gniazd tej kostki oraz zna poprawne ułożenie kabli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie dzis zmienilem sobie reflektory na ksenony i teraz moje pytanie jest takie.

Lewa lampa swieci takim bialym swiatlem a prawa takim troche zółtawym lecz nie do konca zółtym.

Na gołe oko widać ze są inne odcienie.

Jak uwazacie czy to zarniki do wymiany czy moze cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem swego czasu w tym poście,że dwa kabelki mimo schematu się u mnie różniły -więc to może to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...