Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Medik po Lublinie będzie jeździła esa B5 na takich kołach:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest dobrze, jest masywnie, ładne koło. Ale...no właśnie ale...sporteci pasowały bardziej bo miały taki charakter sportowy pasujący do reszty auta, a ta fela pasowałaby do mojego klekota, a nie do S4 z rollbarem :wink: Szukałbym czegoś bardziej agresywnego, a ta fela na pewno się sprzeda, do sezonu jeszcze trochę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tymbardziej :decayed:

Tylko 8,5cala, ale 19 5X112 NOWE FELGI ALUMINIOWE TOMASON TN9 AUDI VW (3833136828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jakie maksymalnie et może mieć 9,5cala żeby weszła na przód? :wink:

P.S. Czy jest ktoś jeszcze oprócz mnie kto odnosi wrażenie, że z tym kołem auto mówi - uwielbiam bujać się i jeździć powoli zamiast mówić: jestem prawdziwym zapierdalaczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tymbardziej :decayed:

Tylko 8,5cala, ale 19 5X112 NOWE FELGI ALUMINIOWE TOMASON TN9 AUDI VW (3833136828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jakie maksymalnie et może mieć 9,5cala żeby weszła na przód? :wink:

P.S. Czy jest ktoś jeszcze oprócz mnie kto odnosi wrażenie, że z tym kołem auto mówi - uwielbiam bujać się i jeździć powoli zamiast mówić: jestem prawdziwym zapierdalaczem?

To co wkleiłeś to już wogóle kicz i hała:facepalm: Proponuje najpierw samemu liznąć "tuningu" i wtedy dopiero zacząć podpowiadać komuś :whistling: Koło jest jakie jest ale myślę że Gracek wyciągnie z niego co się da, i na sezon wszystkim opadnie szczena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były ściemnione szyby i nikt wcześniej nie widział środka to pewnie każdemu by koło pasowało :decayed:

Strzelisz dobrą sesję i usłyszysz "och i ach"

Sam się zastanawiałem nad tym kołem, ale już za dużo osób chce i teraz pierwsze miejsce mają sportec (takie jak miałeś).

Fura z jaką by nie była felgą jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomason :doh: Do daily spoko... :wink:

Felgi zostają i nie ma mowy o sprzedaży. Na tą chwilę dwie opony ściągnięte, zamówione dwie nówki Falkeny FK-452 215/35/19 - dzięki mrogal:hi:, dekielki Audi kupione... Zostało zająć się samymi felgami tzn usunięcie starych cieżarków, detailing i będą czekały na opony a później założenie na auto... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowki Falkeny? a pozostale dwie? :grin:

Dwie są jak nowe, dwie trzeba było zmienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam falkeny od nowosci, na mokrym są dosc śliskie, skoro ~170kunia potrafi stracic trakcje na tyle ze startu, ale dobrze sie naciagają:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomason :doh: Do daily spoko... :wink:

Felgi zostają i nie ma mowy o sprzedaży. Na tą chwilę dwie opony ściągnięte, zamówione dwie nówki Falkeny FK-452 215/35/19 - dzięki mrogal:hi:, dekielki Audi kupione... Zostało zająć się samymi felgami tzn usunięcie starych cieżarków, detailing i będą czekały na opony a później założenie na auto... :wink:

215/35 :kox: jakie to koło ma parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony założone, koła wyważone, wszystko poskręcane, zbieżność ustawiona...

NsZykdv.jpg

Kilka fotek "na gotowo"...

l6AIEmo.jpg

pEuX0bj.jpg

DJenMio.jpg

Tb0DJz3.jpg

4wKcQs1.jpg

taUUyNK.jpg

fShGtT8.jpg

i8dwc6k.jpg

imckA23.jpg

8NNqRGD.jpg

xYxBVcL.jpg

Hsb4xHB.jpg

gqIfMlO.jpg

AF0KR1y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet to wygląda :thumbup1: tylko moim zdaniem przy 215/35 jakoś tej szerokości z tyłu brakuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolem dla mnie kolo lepsze od poprzedniego tyle, ze teraz ta klatka i brak srodka wsumie ma sie nijak do tego. Mimo wszystko wyglada za***iście na tym kole i bez tablicy z przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej.. fura kocur max! ale duże prawe lustro jednak by się przydało:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...