Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Brynia, nie mow HOP ;) 2.5 nie robi wrazenia 1.9 trzeba bylo testowac

zgadzam sie.Ja testowalem i do dzis nie moge calej nocy przespac z wrazenia :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż ale Brynia skutecznie mnie wyleczyłaś z przesiadki na 1.8T w B6 ;)

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 15-03-2007, 16:02 ]

nie chce tu OT robic, ale dlaczego chciales sie przesiasc na slabsze auto?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do końca nie przyzwyczaiłem się do sportowego sprzęgła - dlatego od czasu do czasu jeszcze zaryczę :D ale dziś jak wracałem autem od sprzedawcy to na trasie 70km wziąl mi 3,5l czyli jak na poczatek nie najgorzej. A to była taka trasa, gdzie piątke wrzuciłem max 3-4 razy.. Świecko - Poznań dzis to była masakra ;( Na dobrą sprawę prawdziwy test spalania to jeszcze przede mną. Jutro jadę z ojcem do Gorzowa dalej bawić sie papierkami u Tłumacza i w Urzędzie Celnym, w obie strony 100km będzie zatem dokładnie sprawdzę. Załuję że nie mam komputera, to wydatnie by mi pomogło w ocenie spalania. Mimo wszystko po przesiadce z Fiesty 1.4i... z resztą co ja będe mówił :):a4fan: rulez ;)

{EDIT}

No i po tescie "Gorzowskim" wyszło mi mniej więcej 7-7,5l / 100km. Licząc, ze to jeszcze zimno jest, silnik troszkę niedogrzany na początku, Pogoda taka ze o d*pę potłuc :) i w ogóle stresik po 4 miechach nieobecności w duzym mieście (i to w nowym aucie przecież) - to moim zdaniem całkiem nieźle. Będę jednak i tak musiał filtry sprawdzić, bo coś mi się zdaje, ze o te 0,5-1l bierze za dużo. Aha. Laczki mam 205/60 Pirelli i tak szerokie też wpływają na wyższe spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Ostatnio wyszło 6,88 - to sporo jak na mojego klekota, powód:

-dynamiczna jazda

-kilka prób Vmax (około 206-208)

-krótki odcinki po błocie i polnych drogach na wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na całym baku wyszło 7,9L (przejechane niecałe 800km, odcinki około 25km : do roboty i do domu)

ale :

100% miasto (w Gdańsku są teraz cholerne korki przez remonty)

dość mocno cisnąłem, nawet jak było to trochę bez sensu (a co, frajdę też trzeba mieć)

opony jeszcze zimówki (195)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.5 Pb 98 miasto, dziś sprawdzane, na baczku całe 320km :lol::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

LPG:

30l na 340 km (40% trasa, 60% miasto) = 8,8L - nie specjalnie starałem się jechać ekonomicznie, a tu proszę. Wynik mnie zaszokował :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie spalanie mi wyszlo 5.3 byla to droga do pracy odcinki po 25km z prędkoscią do 120km/h wiec mysle ze calkiem niezle!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatnio po zatankowaniu na NESTE i jeżdzie 40% miasto (odcinki 5km) a reszta trasa:

6,2L. Wcześniej palil mi 8 ale jak się okazało tyny prawy hamulec nie odbijał. Więc poelcam to sprawdzić ;-)

Teraz zatankowałem ORLEN VERVE i juz po liczniku widze że bedzie chyba jeszcze mniejsze spalanie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj rekord spalania w trasie to 26 litrow :confused: a tak spokojnie to 11-12 :cool:

hihih czyli jednak nie jestem najlepszy :P

[ Dodano: 05-04-2007, 23:40 ]

Dzisiaj tanknalem do fula czyli odbicia korka i jeszcze troche iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na fisie jest ledwo 380 km :( LOL

Chyba jednak mam cos skopcone z silnikiem czyz nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pobiłem rekrord spalania ADP :lol: 15,6l/100km na trasie :eek: Średnia prędkość 192km/h (wg licznika km), Vmax licznikowe 220, na klimatroniku 205, a wg moich oszacowań 210. Doszedłem do odcięcia zapłonu na 5 biegu. Po prostu aż sam w to nie wierzyłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...