Treść opublikowana przez george
-
A4 B9 2.0 TDI Quattro 190PS -> 205PS
Wiedziałem jakich wyników mogę spodziewać się, ale powiedziałem, że ma być elastycznie, a moc to jak będzie, tak będzie. @DarekS4 , przypomniałeś mi sytuację jak kolega mówił, że jego kolega, który pracuje przy regeneracji turbin w pewnej Skodzie Octavii 2 razy przyznawali klientowi nowe turbo. Ten chłopak też stroi wozy i jak przyjrzał się to ktoś popłynął z softem i są takie efekty. @szuwi3 , przyrost 60 Nm na pewno jest odczuwalny.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kolega @_małyTM_ pracuje w ASO Audi i jak trzeba to zamawia z DE.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pod koniec lipca będzie zlot AKP w Toruniu.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Optycznie na przodzie będzie większa japa, ponieważ wierzchołek przedniego nadkola znajduje się wyżej niż tylnego.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Krótsze sprężyny, bo zawieszenie 1BV.
-
A4 B7 2.0 T QUATTRO SEDAN USA by J4CHU
Zamień się z kimś, na takie w innym kolorze.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Przy profilu 35 na 225 był naleśnik.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Myślę nad 17" na następny sezon 225/45R17 czy 235/45R17. Czy masz porównanie do mniejszych kół pod kątem spalania i osiągów?
-
pęknięta sprężyna 1BV
Jak wyżej komplet. Niemniej przygotuj się, że może być z tym trochę walki o ile śruby nie były ruszane. W ubiegłym roku wymieniałem, ponieważ pękła mi, również 1BV na Lesjöfors pod odpowiednią kategorię wagową. Inter Cars dla detalicznego klienta jest drogi. @dzik @Wandej @TOM77 @tomekhxc zajmują się sprzedażą części.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kupiłem podświetlenie tablicy rejestracyjnej na Allegro z ASO Wrocław. Popełniłem błąd.
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
+1. Efekt finalny robi wrażenie.
-
Bixenon na biled
Zmęczone palniki/odbłysniki i klosze wpływały na efekt.
-
Przejśćie z xenon na h7
Przebieg łatwiej ukryć.
-
Przejśćie z xenon na h7
Jeżeli po VIN wyszłoby, że siedział ksenon, a ktoś wstawił halogen to życzę powodzenia w sprzedaży. W B6 Xenon Plus robi robotę zwłaszcza na drogowych, ale dobrze zrobiony odbłyśnik, ogarnięte klosze i dobry palnik fajnie podaje. Dobrze zrobiona regeneracja przywraca drugie życie lampom.
-
Bixenon na biled
Jakie są obroty przy 100 km/h, 120 km/h i 140 km/h?
-
Bixenon na biled
LEDy sprzed kilku postów to dzieło Kojaka, mowa o lampach @MatteoAlessandro . PS. Esa jest już jezdna na nowej skrzyni?
-
Polecane opony letnie
Jaki rozmiar i styl jazdy? Jeżdżę na tych drugich od 2019, póki co brak problemów.
-
Bixenon na biled
@KoJ@K coś o Tobie mówi się.
-
B6 DIVISION
Czy jest jakiś sposób na parujące lampy w avancie? W prawej są widoczne krople.
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Masz jeszcze czas na powrót do modelu.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Wymieniłem co nie było tanią imprezą wszystkie tuleje w tym te w wózku. Zupełnie inny komfort jazdy, ale zmiany biegów przy zbyt szybkim puszczeniu sprzęgła są mniej odczuwalne. Skoro poszedłeś tak za ciosem, to szkoda składać pełnoletnich tulejach...
-
swap hamulców z 288x15 na 280x22 opłacalne?
Jeżeli obecnie masz 280x22 i masz za darmo dostępny cały zestaw 288x25 to nie zastanawiaj się.
-
swap hamulców z 288x15 na 280x22 opłacalne?
Zmieniaj od razu na 312 mm x 25 mm jeżeli masz możliwość. Zacisk ATE pod 288 jest taki sam jak w 312, różnica dotyczy jarzma, to od 312 ma numer 451. Tarcza wentylowana lepiej odprowadza ciepło, ale przechodząc z 280x22 na 288x25 czy 312x25 zyskujesz większą pojemność cieplną.
-
Zbyt duże spalanie, a może nie ?
Jak mówi klasyk "Pokaż logi". Bez tego można wróżyć z fusów. W pierwszej kolejności przyjrzałbym się prawidłowości działania termostatu i wskazań czujników temperatury (nieprawidłowa praca czujnika może prowadzić podlewania, ponieważ "widzi" ciągle niską temperaturę).
-
Wymiana modułu kierownicy
Z tego co pamiętam musisz wpisać kodowanie ABS, głównie rozchodzi się o rozmiar hamulców. W spoilerze masz co i jak zakodować