Treść opublikowana przez spanky
-
Turbo brd po regeneracji czy robić korekte softu
to czy korekta bedzie wymagana okaze sie po wlozeniu innej BRD (kazda regenerowana turbosprezarka , tym bardziej BRD inaczej sie zachowuje) zrobienu logów i odczuciach podczas jazdy
-
prośba o diagnozę vw 1,9 BKC
a co tu mówić ... z tego co piszesz trzeba sprawdzic organoleptycznie turbo
-
powiedzcie czy moge na tym jeżdzić
standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ... szkoda auta na takie wynalazki ... Dzięki kolego, całę szczęście że mam drugi sterownik z fabryką. odezwij sie na PW to coś uradzimy
-
powiedzcie czy moge na tym jeżdzić
standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ... szkoda auta na takie wynalazki ...
-
Prośba o analize logów 1.9 tdi ahu
Nie ma , tym bardziej nie ma sensu robic 11 bs Podmien n75 od innego 1Z/AHU
-
2.0 TDI wykres po programie Bartpol - opinie
jest ok , czego tu wymagać od Siemensa ... rozsadnie,bezpiecznie,bezdymnie ... lac i jezdzic, ..... a nie ,myśłałem o 205 ... to jest tuning, a nie koncert życzen ... :-) p.s trzeba było poprosic o wiecej ... :-)
-
1.9 BKE chip
jest ok ... jak za mało to trzeba bylo poprosic o wiecej , tjuner by powiedzial czy da sie ,czy warto,czy mozna itp ...
-
BMM - słabo jedzie
BQ Albo wiazka albo tandem pozostaje do sprawdzenia
-
BMM - słabo jedzie
Zrob zdjecie i wstaw ;-)
-
BMM - słabo jedzie
pompki kup takie jakie powinny byc czyli BQ ... starcza do GTB17 tylko musisz sie upewnic ze co innego masz wsadzone ...
-
BMM - słabo jedzie
dla pewnosci i z ciekawosci zerknalem w ETKE , w BMM byly tylko BQ ...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ten z gamy audi A4 i A6 chyba podejda wszystkie ?
-
BMM - słabo jedzie
Czyzby pompki bylo nie te ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie , pytanie. Czy każda alufelga 16 cali wchodzi na zacisk 320 ? Napewno wchodzi "biedronka", a inna, nie koniecznie z pakety Audi/VW ?
-
BMM - słabo jedzie
Od kiedy zauwazyles spadki w mocy i podwyzszone spalanie ? takie BIPy moga swiadczyc albo o uwalonej wiazce od pompek (doginanie konektorow i pryskanie nic nie da) albo o zgonie samych pompek ... pompki FR ? a moze F ? ale to od 1.9 TDI i 1.4TDI jak dobrze pamietam ...
-
BMM - słabo jedzie
bipy wysokie , zrob 023 dynamiczne , ale jak wywala 128 i nie ma bledu to bardzo dziwne ... nie wywalales tam DPF-a ??? , moze ktos usunal tablice bledow ??? odepnij jakis czujnik podczas pracy silnika i zobacz czy pokaze sie blad w sterowniku ? P.s od kiedy zauwazyles spadki w mocy i podwyzszone spalanie ?
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
Nie ma tekiej mozliwosci zeby byl wgrany soft od wersji 130 ps ( dwa zupelnie inne sterowniki ;-) ) Wykres - troszke za mocny Niuton z dolu .
-
BMM - słabo jedzie
Jest podlane mocno i auto powinno rwac do przodu , choc patrzac na czas osiagniecia 4000 rpm to jakos d*py to nie urywa Ustaw synchro jak zostalo wspomniane Moze pompki zdychaja ?
-
Analiza logów
Innymi slowy turbosprezarka do czyszczenia
-
Czy warto zrobić chip w 1.9 TDI 115 KM
odpisalem na PW
-
Doładownie turbo
wartosc doladowania nie jest stala, jest zmienna i zalezna od wielu czynników (obortow,obciazenia itd) w seryjnym programie AWX/AVF maksymalne rządane doładowanie to 1.35 bar sama zmiana jego wartosci nie da żdanych przyrostów p.s jak sobie wyobrażasz to podkręcenie turbosprezarki (pytam z ciekawosci)
-
AJM, jakie pompowtryski zamiast serii?
seryjny wydech tez starcza spokojnie do 200 PS , wiec po co zmiana ???
-
Turbo 1.9 AWX 130-tka do AFN 1.9?
program akurat konieczny nie jest , poprostu nie wykorzystasz potencjalu wiekszej sprezarki , i moze delikatnie byc slabszy dół , ale nie musi (kwestia jaki egzemplarz turbo trafisz)
-
AJM, jakie pompowtryski zamiast serii?
Pompki w AJM jak zdrowe starcza na okolice 170-180 PS , takze biorac pod uwage co dodatkowego masz w aucie (turbo, smiic , itp) to wymiana na wydajniejsze pompki mija sie z celem bo i tak nie wykorzystasz ich potencjalu .
-
Czy warto zrobić chip w 1.9 TDI 115 KM
jak cos to mam ori turbo AVF/AWX moge ogarnąć montaż i strojenie w pakiecie