Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 1.9TDI 1Z]96r Dziwne problemy z turbiną (?)
jezeli autko gwizdze i puszcza baki to masz dziure w dolocie :!: musisz pomacac rury :twisted: co do drugiegi problemu to najprawdopodobniej N75 sie wysrał ,badz tez autko traci "mocz" przez wyzej wymieniona dziure ... ;-) P.S tego speca omijaj z daleko ... w twoim turbo nie ma co przeczyszczac ... ;-) P.S 1 zajmij sie tematem (dziura) bo zarzniesz suszarke .... :twisted: P.S 2 podepnij Vag'a i zrób pełna diagnoze (co i jak dowiesz sie szukajac na forum )
-
Prośba o VT - lampy tył Avant
nie baw sie w ten badziew tylko zakladaj ori lampy od modelu po II-im lifcie .... :twisted:
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
tutaj jest troszke na ten temat :arrow: http://www.ntp-servers.com/pl/strona6_.html
-
[B5 1Z] Wycieki oleju w komorze silnika
uszczelka pod pokrywa zaworów oraz pod "grzybkiem" do wymiany ... koszt to jakies 100 zł .......
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
brakuje mi : -pełny FIS (ale bedzie :twisted: ) -relingi -podgrzewanej doopy -skóra -elektryka z tyłu
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
od dwoch dni mam ten sam problem .... zajme sie tym jak bedzie cieplej .... :twisted:
-
[B5/B6] model 2001 a 2002
co by było dokladniej to nastapiło to w 08.2000.r .... :twisted: Ejjj II facelifting modleu B5 miał miejsce w styczniu lub lutym 1999r. masz racje .. pomylilem daty z włozeniem silnika AVG do A4 (II lift) ....
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
osobiscie tylko slyszalem ze robi sie do 180 KM dokladnie .. bezpieczna granica to 180 kucy .. ale jak widzimy kolega ma mocna serie .... :twisted: ... zobaczymy co wyjdzie ... ;-)
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
2.5 TDI nie jest wdziecznm silnikiem do "cipowania" wiec wodotrysków bym sie nie spodziewal .... :twisted: seria ładna .... wykres tez ... tylko ten poczatek :roll:
-
Drobne pytanie na temat diody przy prętkościomierzu ....!!
pierwszy raz słysze o jakiejs diodzie .... :roll: P.S zdjecie mile widziane ... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto bedzie we wtorek ... :?: nie chce zapeszac ale znowu sie chyba pojawie .... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
AHU ... ;-)
-
[B5] Oświetlenie wewn. nie działa po otwarciu drzwi
jest w zamku ........
-
[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
całkiem niezle tam pogrzebal ... :twisted:
-
[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
220/300 bar logi :arrow: wtryski :arrow: rolki :arrow: program :arrow: rolki adres hamowni znasz .. ;-) a wtrski + program robil kolega Rogal z AKP ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock: ceny rzeczywiscie promocyjne .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedys musi byc ten pierwszy raz .... :twisted: oby byl nie do zapomnienia ;-) P.S kiedy odstawisz swoje padło w rece które lecza ... :?: :twisted:
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
całkiem ładne ..... ale bez rewelacji .... :twisted:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tylko ori ... :twisted:
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
sama sie właczy jak sygnał bedzie wystarczajaco silny ....
-
Na co zwrócić uwagę przy zakupie uzywanych fotochromów ?
wydaje mi sie ze nie ....
-
[B5 1.9 TDI, manual 5b] Problem z 5 biegiem, pad skrzyni
ciezko co doradzic ... ja bym podjechal do mechanika na dignoze skrzyni ....
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
a kiedy beda dzienne fotki :?:
-
[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
-> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43640&highlight=
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
ładne TDI Avant .... :twisted: