Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jakie klekoty,jakie swisty :?: ... zrywa pasek i sraczka w gaciach ..... :twisted: P.S po kupnie autka powinno odrazu sie wymienic rozrzad .... bo jazda bez wymiany to jak stapanie po cienkim lodzie .....
  2. to moze synchronizator powoli zdycha .......... :?:
  3. oj .. to bedzie kosztowac .... czekamy na relacje z napraw .....
  4. ładne TDI ... :twisted:
  5. BBS-y .... :twisted:
  6. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    to zalezy w jakim zakresie mozna nia poruszac .... ale z tego co poamietam to chyba nie powinna .... wieczorem sprawdze to dam znac ... ;-)
  7. sprawdzilem w ETOSIE i wyglada ze to jest to taka sama sruba jak element nr 10 .... element nr 10 według ETOSA to śruba 6 X 12 ..... P.S w ETOSIE nie ma wyróżnionego elementu nr 7 .... dlatego to sa tylko moje przypuszczenia ... ;-)
  8. jdyna rada to podpiac inna przeplywke i zobaczyc jak autko wtedy bedzie ganiac.....
  9. na poczatek proponuje sprawdzic stan i jakosc oleju w skrzyni ... a potem podejmowac dalsze kroki ..........
  10. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    przeciez napisalem .... chyba ze sie nie zrozumielismy ... ;-)
  11. Może to chodzi o kuchnię gazową AMIKA :razz: dobre skojarzenie ......... :twisted:
  12. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    :shock: to sporo Ci sie udało .. ja do swojej ex-B4 TDI wlalem max 69 litrów...
  13. spanky odpowiedział(a) na oizdog temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna ...
  14. znowu pewnie bedzie mi wstyd, ale o co chodzi?? LPG .... :twisted:
  15. zakladam podobnie jak besket ... N75 lub jakas dziura w dolocie .....
  16. najlepiej to jak sie sam przejedziesz TDI ... jazda takim autkiem jest zupelnie inna niz benzyna ..... nie jest to autko wyscigowe ale dake ogromna przyjemnosc z jazdy .... :twisted:
  17. ładne sie teraz prezentuje ........ :twisted: a gdzie klubowe (AKP) podkladki pod tablice :?:
  18. no to sie mylisz .... sa takie same ... ;-) jak ma to pomoc to przestane ...... choc odpowiedzi na powtarzajace sie tematy/posty to sprawa dyskusyjna ... P.S widze ze pierwsza wstawiona buzka i jestem na widelcu .... widze ze wprowadzany zostaje ostry rygor ..... ;-) EOT.
  19. tutaj jest mala sciaga ;-) :arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=2770&start=0
  20. :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=848&highlight=maska VTC :!:
  21. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    :twisted:
  22. no wlasnie ... to jest argument przemawiajacy na NIE ... ale zobaczymy ....
  23. ubiegles mnie z felami ... ja jeszcze nie znalazlem takich jak chce .... poza ym cly czas sie zastanawiam czy 16 czy 17 :?: :roll:
  24. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    no to albo kiepska diagnoza albo dobra przeplywka ... :twisted: czekamy na efekty zmiany przeplywki ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.