Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. :polew: dobry wyziew
  2. Gleba i odpowiednie kółko - takie plany na wiosnę powinieneś mieć :good:
  3. co najwyżej to możesz witać świeżaków w newbie ....aaaa i nie nagrywaj mi się więcej na pocztę , bo już mam dość tych Twoich llizusowskich pochwał
  4. wow...car looks amazing dude :good:
  5. miałeś tam problem ze zmianem koloru , co tam było nie potrafili dobrać barwy ?? jaki koszt lakierowania??
  6. i fallin in love :jerk: :giveheart: , każda inna audi nawet w 10% nie jest tak doskonała jak ta B5 , aaaa WITAM w Battalionie
  7. doszły mnie słuchy , że na budowie , srebro za publiczną latrynę robi
  8. Wczoraj w Andrychowie , S4 nogaro wylatywał na ul.Krakowską , patrzyłeś w moją stronę jechałem na Kraków pozdro kolego
  9. chyba najładniej oklejone auto jakie widziałem - miazga , jaka cena takiego zabiegu w BB??
  10. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    yebanny jeszcze nie widziałem tak czystego auta :good: :notworthy: - wstyd mi ;(
  11. haha jakby to było masturbajaszi to by pisiory im tak chodziły :jerk: , ale , że to B5 to nie podoba się ----BANIALUKI
  12. zajebiaszcza fela - gamonie sie nie znają
  13. odnośnie sprzedaży są do tego odpowiednie działy. zamykam
  14. pięknie masz w środku
  15. nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:19_________________________________________________aaa i jeszcze w kosmos muszę wypiertolić egr'a
  16. napewno dojdą grube fajki , a co więcej to ostatnio miałem moda na ponad 1k zł to się wkurfiłem heh . naprawiam starego gwinta , będę miał na zaś . muszę porobić logi bo na wolnych obr. lekko smuży dymkiem i nie wiem o co chodzi ??
  17. Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!??
  18. no własnie zmieniłem wkład w swojej i jakaś taka bordowa farbka gdzie niegdzie była
  19. ...stary Krycha od stycznia mnie męczył z tym...
  20. ciekawe gdzie masz wlepy battalionu?? , chyba zrobię małą selekcję , zamawiacie te naklejki i gdzie one lądują , ...na lodówce?? :gwizdanie:
  21. J-Kidd najbardziej zasłużył na pierścień , chwała mu :notworthy: , zwycięstwo jest zwycięstwem , buraki z Dallas są No1
  22. stawiałem na 4-1 dla Miami , a tu zonk hehe , Nowitzki jakim drewnem by nie był , MVP zdobył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.