Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebastianb6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebastianb6

  1. Zobacz odpływy szyberdachu i czy całą uszczelka przylega po zamknięciu klapy. A sprawdzałeś z kimś na myjni ? Rozbierz wszystkie plastiki z tyłu samochodu .
  2. wymiana wyświetlacza wystarczy,taniej niż całe zegary. W poprzednim aucie miałem coś takiego,ratował mi to pewien człowiek ale później znow zaczął się rozklejać.
  3. Zakładaj ferrodo. W tym i poprzednim aucie je miałem. Ate kupowałem poprzednio ale jakimś cudem się pokrzywiły. Udało się je oddać w serwisie.
  4. Kolego a sprawdziłeś moduł komfortu? Jeśli tam woda się dostała a używasz auta dalej,możesz go poważnie uszkodzić.
  5. Kolego zerknij na moduł,bo może tam jest problem. Jeśli będzie ok to weź multimetr,podłącz szeregowo pod plus akumulatora i wyciągaj bezpieczniki po kolei. Wartość prądu nie powinna być większa niż 50mA.
  6. Łożysko w skrzyni ? To jest tak że jak wciskasz sprzęgło to skrzynia nie ma napędu,gdy puszczasz tak. Podjędź do mechanika bo nie wiadomo jak została przełożona skrzynia.
  7. Panowie a jak wygląda sprawa tylnich? Ładnie są spasowane ?
  8. Ja wymieniałem jeden błotnik na zamiennik,oryginalny miałem przerdzewiały. Spasowanie ok,trochę lampa cieżej wchodziła ale ogólnie spoko. Jedyne co mi się nie podoba,blacha jest cieńsza. Ostatnio coś robiłem przy aucie,opierałem się ręką i zrobiłem wgniotkę,może mała ale ja to widzę Porównywałem z prawą stroną,oryginał jeszcze,jest różnica którą można wyczuć. Ale jest też duża różnica w cenie,zamiennik ok 150 zł plus malowanie,oryginał ok 900 zł ,ew. allegro, ale trzeba zapłacić około 400 zł za ładny,niepordzewiały błotnik.
  9. Mogę polećić Ci belki thule. Mam taki zestaw z poprzedniego auta. Belki kupiłem oryginalne ale używane(made by audi) uchwyty na deskę kupiłem thule, z recji tego że moje poprzednie były za ok 150 zł ale bardzo świszczały. Przy uchwytach na narty zwróc uwagę na zamki i zawiasy. W tych tańszych,zawiasy i mocowania zamków są plastikowe,co przy niskich temperaturach może spowodować napręzenia. Gdy będziesz chciał odpiąć deski po podróży mogą popękać.
  10. Da radę,tylko trzeba sprawdzic o jakiej wartości jest rezystor w macie .
  11. A może luzy na dźwigni ? Znajomy miał tak w 2.0 alt . Raz na jakiś czas był zgrzyt po wbiciu jedynki. Jak się powtórzy to jedź do mechanika.
  12. Sebastianb6 odpowiedział(a) na slimok temat w Audi A4 B6
    Dokładnie jak kolega wyżej powiedział
  13. Mniej i wiecej, Korzystam z niej dość często jak nie mam kartki
  14. Nie będzie miało,wygląda mistrzowsko!! Ja pomalujesz wrzuć koniecznie zdjęcia.
  15. Ja ostatnio trafiłem na warsztat Dextra,okolice bemowa. Kasa spoko,jesli chodzi o spawanie wydechu to polecam,mi zamówili oryginał środkowego,wymienili,sprawdzili wszystkie gumy i wyszło mi tyle jak za zamiennik. A i dodam że po umówieniu się robotę zrobili w przecągu mojej kawy i ciastek auto.dextra.waw.pl/
  16. Z tym filtronem to poczekaj bo to szmelc. Lepiej zainwestowac w coś innego bo mi się rozleciał po tygodniu od wymiany.
  17. Wandej a mozesz cos wiecej napisac? Chodzi o przeskok?
  18. Jak arkadia to jestem chetny:-) faktycznie ma byc zimni (20 st.)
  19. Ja się zmylem ale coś tam chyba latalo bokiem. Pojechalem na Zegrze, wydawało mi się że będzie mało ludzi.
  20. Różnicy dużej nie będzie. Lepiej zbuduj sobie z kwasa wydech na zamówienie-efekt znacznie lepszy.
  21. A na ile ustawiasz nawiew w samochodzie ?
  22. Możesz polutować albo rozpiąć te przewody i wymienic je od kostki to łącznika w drzwiach. Ja tak miałem w prawych drzwiach,nie wiem czemu ale działał mi głośniki jak otworzyłem drzwi
  23. Ja mam wyjętą skrzynię 5 od bfb,jeśi ktoś ma możliwość zmierzyc 6 od bexa to możemy jakoś temat ruszyc.
  24. Jak to manual to sprawdź na ostatnim biegu przy prędkośći gdy będziesz miał moment obrotowy. Dodawaj gazu gwaltownie i pszczaj. A jak gasisz to słychać jakiś metaliczny dzwięk ? Jakieś szarpnięcie ? Ja miałem tak w caddy.
  25. Sebastianb6 odpowiedział(a) na Rybens temat w Audi A4 B6/B7
    Dobra kasa,kiedy kupowałeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.