Treść opublikowana przez Sebastianb6
-
Woda w boczkach bagażnika
Zobacz odpływy szyberdachu i czy całą uszczelka przylega po zamknięciu klapy. A sprawdzałeś z kimś na myjni ? Rozbierz wszystkie plastiki z tyłu samochodu .
-
A4 b6 cos dziwnego na wyswietlaczu kropeczki pixele ?
wymiana wyświetlacza wystarczy,taniej niż całe zegary. W poprzednim aucie miałem coś takiego,ratował mi to pewien człowiek ale później znow zaczął się rozklejać.
-
Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Zakładaj ferrodo. W tym i poprzednim aucie je miałem. Ate kupowałem poprzednio ale jakimś cudem się pokrzywiły. Udało się je oddać w serwisie.
-
Wycieraczki - problem
Kolego a sprawdziłeś moduł komfortu? Jeśli tam woda się dostała a używasz auta dalej,możesz go poważnie uszkodzić.
-
Przycisk od awaryjnych ciągle świeci i rozładowuje mi akumulator
Kolego zerknij na moduł,bo może tam jest problem. Jeśli będzie ok to weź multimetr,podłącz szeregowo pod plus akumulatora i wyciągaj bezpieczniki po kolei. Wartość prądu nie powinna być większa niż 50mA.
-
Pisk spod maski, znika po wciśnięciu sprzęgła
Łożysko w skrzyni ? To jest tak że jak wciskasz sprzęgło to skrzynia nie ma napędu,gdy puszczasz tak. Podjędź do mechanika bo nie wiadomo jak została przełożona skrzynia.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Panowie a jak wygląda sprawa tylnich? Ładnie są spasowane ?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja wymieniałem jeden błotnik na zamiennik,oryginalny miałem przerdzewiały. Spasowanie ok,trochę lampa cieżej wchodziła ale ogólnie spoko. Jedyne co mi się nie podoba,blacha jest cieńsza. Ostatnio coś robiłem przy aucie,opierałem się ręką i zrobiłem wgniotkę,może mała ale ja to widzę Porównywałem z prawą stroną,oryginał jeszcze,jest różnica którą można wyczuć. Ale jest też duża różnica w cenie,zamiennik ok 150 zł plus malowanie,oryginał ok 900 zł ,ew. allegro, ale trzeba zapłacić około 400 zł za ładny,niepordzewiały błotnik.
-
Co do transportu nart i snowboardu ?
Mogę polećić Ci belki thule. Mam taki zestaw z poprzedniego auta. Belki kupiłem oryginalne ale używane(made by audi) uchwyty na deskę kupiłem thule, z recji tego że moje poprzednie były za ok 150 zł ale bardzo świszczały. Przy uchwytach na narty zwróc uwagę na zamki i zawiasy. W tych tańszych,zawiasy i mocowania zamków są plastikowe,co przy niskich temperaturach może spowodować napręzenia. Gdy będziesz chciał odpiąć deski po podróży mogą popękać.
-
Dołożenie mat grzewczych do foteli
Da radę,tylko trzeba sprawdzic o jakiej wartości jest rezystor w macie .
-
Trzask przy zaduszeniu
A może luzy na dźwigni ? Znajomy miał tak w 2.0 alt . Raz na jakiś czas był zgrzyt po wbiciu jedynki. Jak się powtórzy to jedź do mechanika.
-
Mix s line/s4
Dokładnie jak kolega wyżej powiedział
-
Lampy tylne LED, choinka :/
Mniej i wiecej, Korzystam z niej dość często jak nie mam kartki
-
Malowanie srodka lampy
Nie będzie miało,wygląda mistrzowsko!! Ja pomalujesz wrzuć koniecznie zdjęcia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja ostatnio trafiłem na warsztat Dextra,okolice bemowa. Kasa spoko,jesli chodzi o spawanie wydechu to polecam,mi zamówili oryginał środkowego,wymienili,sprawdzili wszystkie gumy i wyszło mi tyle jak za zamiennik. A i dodam że po umówieniu się robotę zrobili w przecągu mojej kawy i ciastek auto.dextra.waw.pl/
-
Czyzby pompa paliwowa nawala?
Z tym filtronem to poczekaj bo to szmelc. Lepiej zainwestowac w coś innego bo mi się rozleciał po tygodniu od wymiany.
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wandej a mozesz cos wiecej napisac? Chodzi o przeskok?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak arkadia to jestem chetny:-) faktycznie ma byc zimni (20 st.)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się zmylem ale coś tam chyba latalo bokiem. Pojechalem na Zegrze, wydawało mi się że będzie mało ludzi.
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
Różnicy dużej nie będzie. Lepiej zbuduj sobie z kwasa wydech na zamówienie-efekt znacznie lepszy.
-
Klima zanika przy większych obrotach
A na ile ustawiasz nawiew w samochodzie ?
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
Możesz polutować albo rozpiąć te przewody i wymienic je od kostki to łącznika w drzwiach. Ja tak miałem w prawych drzwiach,nie wiem czemu ale działał mi głośniki jak otworzyłem drzwi
-
Zamiana skrzyni biegów z 5 na 6 BFB 1.8t 163km
Ja mam wyjętą skrzynię 5 od bfb,jeśi ktoś ma możliwość zmierzyc 6 od bexa to możemy jakoś temat ruszyc.
-
szarpanie podczas jazdy na tempomacie
Jak to manual to sprawdź na ostatnim biegu przy prędkośći gdy będziesz miał moment obrotowy. Dodawaj gazu gwaltownie i pszczaj. A jak gasisz to słychać jakiś metaliczny dzwięk ? Jakieś szarpnięcie ? Ja miałem tak w caddy.
-
Dwumas +sprzeglo
Dobra kasa,kiedy kupowałeś ?