Treść opublikowana przez Buba
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
a jaką tam macie hamownie?
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
chiński grill lepszy od ori eSowego:facepalm: oczywiście:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Tak jak oni:
-
[ALL B5] Audi S4
Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło No to jak mam ją wozić zeby przy przyspieszaniu nie wpadała na kolana pasażera ? Nie spodoba się gliniarzowi to przypnę do kratki i tyle... Byłem dzisiaj na stacji żeby posprawdzał zawias bo wybieram się na zbieżność to dowód leci za wszystko: brak kanapy, klatka, rejestracja, wydech, gaśnica... Nie ma co robić z piz*y jeziora... tłumaczenie: jutro założę jest bez sensu bo gliniarz by musiał być głupi jak but żeby w to uwierzyć, tam gdzie jeżdżę to gliniarze na bank już znają albo chociaż kojarzą auto więc i tak się doj**ią nie teraz to za chwilę... W moim odczuciu ( wiem ze nic to nie zmienia ) to teraz czuję się bardziej w porządku niż jakbym blachę miał w bagażniku, nie próbuję niczego ukryć, czy uniknąć kary np. zdjęcie z fotoradaru ( co dla mnie jest bez sensu bo chyba po to jest ta wlepka na szybie ) tylko przeniosłem blachę w inne miejsce i tyle... Co ma być to będzie, jeżdżę na tyle mało tym autem że może nie będzie niepotrzebnych przypałów co byś nie zrobił to i tak jesteś w czarnej d*pie i przypał za każdym razem. mnie to dziwi tylko to że sam prowokujesz kontrolę jeżdżąc z rejestracją w ten sposób i wiedząc że kontrola zawsze skończy się zabraniem dowodu. idąc dalej jak ci zabiorą to później kombinowanie żebyś przeszedł kontrolę u diagnosty. dużo zachodu. czy jest sens? nie lepiej żeby z zewnątrz był cichociemny i bezkonfliktowy dla psów?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Załóżcie sobie temat kreatywna księgowość i tam dalej rozmawiajcie:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
do białego znaczka użyj lakieru do kaloryferów. jedyny który trzyma się u mnie już ponad rok i nie ma żadnych odprysków:wink:- Gdzie wymieniacie w Warszawie olej ?
pod blokiem- [ALL B5] Audi S4
W większosci przypadków tak ale to zależy na kogo się trafi. Jeden dowali mandat i nawet nie będzie patrzył czy zrywasz czy nie bo mu to koło .uja lata. Drugi jak nie wystawi za to, to wystawi za wydech albo znajdzie coś innego. Trzeci machnie ręką (tylko tych jest najmniej bo statystyki trzeba robić). Jazda bez blach autem w którym jest cokolwiek niezgodne z przepisami = zawsze mandat i trzeba mieć tego świadomość. U mnie na szczęście nigdy nie mieli żadnej możliwości żeby się przyczepić ale za brak tablic a szukali baaaaardzo dokładnie (nawet patrzyli czy tłumiki mam ori bo im za głośno było a jeden to nawet powiedział że lewe papiery mam bo taki silnik nie występował w A4:decayed:) Jak złapią na spocie to murowane 500 i 10pkt lub utrata dowodu- [ALL B5] Audi S4
nie mam golfa ani remizy ani blachy z boku więc czemu mam brać? ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji- [ALL B5] Audi S4
Mi jakoś nie leży wywalanie na bok. Jakoś wtedy przód traci swój urok ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------- Jakie postojówki do xenonów Audi?
ja te kupiłem miesiąc temu ŻARÓWKA 5 LED 5050 SMD POSTOJÓWKA T10 W5W BIAŁA FV (3780152926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
- [B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
właśnie chodziło mi czy turbiny seryjne czy RS6- [B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
zapomniałem zapytać które K04 tam siedzą?- Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Promil we krwi to się śpieszyło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filmik:grin: Rozpędzony mercedes wpada do przejścia. Jest nagranie z monitoringu- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czekam aż moja prywatna taxi w postaci Kowiego przyjedzie żeby zabrać fele do niego- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jedni są zadowoleni a inni wkurwieni na nich bo nie są słowni i czasami wychodzi inny kolor niż ten na który się umawiasz z nimi. omijam takich bo występuje za duże ryzyko że coś zj***ą- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja tam do nich nie jade. za bardzo lecą w kulki pojechałem raz żeby wycenili to powiedzieli 700 tydzień później jak już miałem zdjęte to nagle cena 1000 i nie są w stanie powiedzieć skąd ta zmiana nagle kumpel pojechał, zostawił a jak odbierał to mu powiedzieli 200zł więcej- Mata + skrobaczka do szyb
A ja płynu z biedronki za 2.99 + skażony alkohol 70% A do rozmrażania sam alkohol 70% Nawet w tym K2 większość to alko: 1. Etanol 64-17-5 200-578-6 603-002-00-5 F R11 <90 2. Propan 74-98-6 200-827-9 601-003-00-5 F+ R12 <30 3. Butan 106-97-8 203-448-7 601-004-00-0 F+ R12 <40 4. Glikol etylenowy 107-21-1 203-473-3 603-027-00-1 Xn R22 <5- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
syrena w wersji US low rider kupe:decayed:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nymphomaniac Red Band Trailer - Trailer Addict- Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
ja serwisuje tylko w ASO! żadnych Mietków w szopie! - [ALL B5] Audi S4