Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Standardem jest hamowanko przed i po u kazdego tunera a CS to podobno elita w Polsce. Nie ma co sie denerwowac. Poprostu dziwnie to wyglada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale wazelina
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
Najlepsze porownanie 1.8 i 1.8T ma moskal bo mial oba silniki. jak mowi ze dziala to znaczy ze dziala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to Wy idźcie do pracy a ja idę spać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema z rana moskal ogarnales kompa wreszcie?
-
[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
dziurawa?? chyba masz lewe powietrze gdzies
-
Strefa Śmiechu
zapomnialem screena zrobic. plecak zrobiony z kibla za 99zl
-
Dobrzy chiptunerzy
45 stron masz o tym
-
Dobrzy chiptunerzy
Sam CHIP to w zaleznosci u kogo ok 1k-1.5k
-
[ALL B5] Parówa
Nia ma zakladania zadnego testpipa ja go jeszcze zabieram
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/show_item.php?item=829929946
-
Dobrzy chiptunerzy
widocznie maja tylu klientow ze im nie zalezy
-
[B6 ALT] Problem z odpaleniem po wyskoczeniu kontrolk "sonda lambda"
dokladnie ten zielony zamiennik tez moze byc ale z pewnego zrodla. ja zaplacilem chyba 50zl i nic sie nie dzieje
-
[B5 AEB] Szarpanie silnikiem podczas jazdy
be Vaga nic nie zdzialasz. zobacz tez ile przeplywka wskazuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja napiszesz ladne zaproszenie i mnie zachecisz :kox: :naughty:
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
o f*ck niezly cichociemny Tdi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Strefa Śmiechu
YouTube - Broadcast Yourself. YouTube - Broadcast Yourself. http://www.maxior.pl/film/135659/Pracownik_miesiaca http://www.joemonster.org/filmy/12816/Co_marihuana_zostawia_w_twoich_plucach_ :polew: :polew: nuta do fury- [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
moze sie pomylili w pakowaniu zamowienia. tak dla upewnienia zrob zdjecie tego co masz. napewno zamowiles 007? moze zwyklego BOV'a.- [B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
wystarczy ze wsiadzie 4-5 osob i mozna ksiezyc oswietlac jak sa na 0 :gwizdanie:- [B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
jedni mowia ze ma byc luz, inni ze nie powinno byc. Trzeba by sprawdzic czy w nowych dmuchawkach jest czy nie ma. ja nowej nie mialem w rekach wiec moze ktos wreszcie rozwieje te watpliwosci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzialem tego potwora na zywo. jak odpalil to wszystko co bylo w garazu z tylu to fruwalo. dobrze zreszta ze fruwalo bo marchewy z wydechu by rozpalily ognisko. piekny dzwiek albo raczej ryk.- [B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice
O czym mowa, bo mam jakiś skojarzenie ? Za 500 to lepiej na dzi...i skoczyć o goodhope- [B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice
I dobrze ci zrobia- [B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice
Co wy gadacie. Najlepszy, najpopularniejszy tuner w Polsce to Alledrogo. Mozna wejsc w zakladne tuning, zakupic kilka mega kox turbo speed box dajacy hiper przyrost mocy. Bez problemu wystarczy 500zl a mozliwe ze i wiecej mocy przybedzie. Jak dorzucisz kilka zlotych to bez problemu naklejkami i spojlerem uzyskasz niesamowity grip na zarketach. - Strefa Śmiechu