Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. "Po stłuczce" Nie ma to jak auto od znajomego. O ile to co było najbardziej uszkodzone zostało wymienione a nie naciągane i klepane to powinno być o.k. Ja dla świętego spokoju pojechałbym do jakiegoś ogarnietego blacharza lub diagnosty i zlecił dokładne oględziny. Niestety po takiej naprawie auto nigdy nie będzie miało 100% wytrzymałości jak nie bite.
  2. Ja mam kamerkę podłączoną pod bezpieczniki obok schowka, po zapłonie. W kamerce mam ustawione, że po wyłączeniu zapłonu nagrywanie jest kontynuowane przez kilka minut z wbudowanej baterii.
  3. Jedż to ustaw na stacji diagnostycznej. Oni mają tam tabele nastawów.
  4. iwadrian odpowiedział(a) na oyamabdg temat w 1.8T
    Pewnie odpowietrzenie akumulatora. Zobacz czy stary akumulator ma z boku u góry otwór odpowietrzający.
  5. Jak jest właściwie z podgrzewaniem lusterek, załączają się automatycznie przy jakiejś temperaturze (pokrętło na środku symbol grzania) czy można je wymusić włączając grzanie tylnej szyby bez względu na temperaturę? w instrukcji jest napisane : The mirrors are heated depending on the outside temperature until the ignition is switched off, even if the knob is no longer in position A. (środek).czyli po co jest pozycja A jeżeli lusterka zaczną grzać automatycznie w zależności od temperatury nawet jeżeli pokrętło nie jest w pozycji A ?
  6. No i kormorany na aucie. Na śniegu nie miałem okazji ich przetestować. Na mokrym asfalcie zachowują się poprawnie i są jak na zimówki zaskakująco ciche. Znalazłem test ( czeski) i Kormorany na śniegu odstawiły dość renomowaną konkurencję. http://www.autoklub.cz/dokument/6992-velky-test-zimnich-pneumatik.html Po wynikach testu miałem obawy co do zachowania na mokrym asfalcie a tu miłe zaskoczenie. Pozostaje mi czekać na śnieg i zobaczyć jak sobie dadzą radę.
  7. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z nitro to bardzo ostrożnie trzeba. lepiej w takie coś zainwestować albo pożyczyć. https://youtu.be/MSQz-DusYtg?t=27s
  8. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmień koła, zresetuj tpms i zobacz co się będzie działo. Gdy masz układ oparty na czujnikach obrotów kół to będzie bez komunikatów.
  9. No nie wiesz? Jak jajka gotujesz to czas odlicza Tak na serio to kolega ma pewnie tarczę skrzywioną którąś. miałem też przypadek w bmw 7, że kierownica drżała przy hamowaniu przez wybitą końcówkę drążka ale wtedy pedał nie drżał.
  10. iwadrian odpowiedział(a) na Osta temat w 2.0TDI
    Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem? jakim raz za razem??przeciez zapłon tylko raz jest włączany No w sumie racja. To nie prościej po prostu na raz ze sprzęgłem? Zanim świeczki zagrzeją to i tak wszystko inne pogaśnie.
  11. iwadrian odpowiedział(a) na Osta temat w 2.0TDI
    Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem?
  12. Nie ma linki to teoretycznie nie powinno zamarzać.
  13. To jak już miał głowicę na wierzchu, mógł gniazdo świecy porządnie zrobić i sprawdzić czy jest szczelne przed zamontowaniem.
  14. Niech naprawiają do skutku i tyle. Uszczelka pod głowicą nowa? dlaczego?
  15. Właśnie takie zamówiłem tylko w rozmiarze 225/50/17.Też jestem ciekawy opini kierowców którzy na nich jeżdżą lub jeździli.
  16. Piękna. Fajne wyposażenie, Tak jak koledzy powyżej pisali, Drewno nie bardzo mi pasuje do sportowego charakteru wnętrza.
  17. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co może być przyczyną tego, że w polifcie MMI 3g low w menu car, dni i przebieg do wymiany oleju nie zmniejsza się i pokazuje cały czas 380 dni lub 15000 km ?
  18. Skoro to wentylator nawiewu to dlaczego występowanie odgłosu jest uzależnione od obrotów silnika?
  19. z tego co pamiętam to w mojej byłej b6( Anglik ) było miejsce na żarówkę w miejscu przeciwmgielnego z lewej strony. Czy środek miał gniazdo, tego nie pamiętam.
  20. Powinien świecić.
  21. Moja już po zmianie softu. Na razie nie zauważyłem jakichś drastycznych zmian.
  22. Jeżeli chodzi o podłogę bagażnika to można kupić matę gumową dedykowaną do danego modelu. Ogólnie nie lubię syfu w bagażniku i nic w nim nie wożę ale jak muszę przewieżć coś brudzącego to po prostu podkładam kartony.
  23. Ja tam słyszę cykanie zaworu pompy CR. To normalne. No chyba, że jest tam jakiś inny dźwięk, którego nie słyszę.
  24. Miałem to w B6 do tego stopnia, że musiałem czasem sprzęgło przypalić aby ustało. Co ciekawe, działo się tak tylko w wilgotne, deszczowe dni. Niestety w mojej B8 zaczyna się to samo, na razie bardzo leciutko ale pewnie problem zacznie sie pogłębiać.
  25. Na tym zderzaku to nawet do szpachlowania nic nie ma. Wyrównać szlifierką oscylacyjną, zapodkładować i polakierować albo cały albo pół do grilla. Tak jal zrobiłem to tutaj>>> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/83552-all-naprawa-porysowanej-powloki-lakierniczej Nie widzę sensu wymieniania zderzaka w tym przypadku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.