Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
w między czasie na pokład wpadły lusterka no i był pomysł na koło 20" ale jakoś się kupiec na moje felgi nie znalazł, a nadarzyła się fajna okazja na nowe gumy 225/40 wiec na razie zostaje tak pierwsze odczucie po przerzutce z 255/35 jakby przybyło ze 20 kucy :grin:
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
u mnie CAGC z wymianą filtra wchodzi 5L i na MMI pokazuje max. wymiana co 10kkm
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
każdy ma głowę na karku i robi jak uważa. z rozrządem do samego końca raczej nie będę czekał z racji krótkich tras jakie robię ale nie mam parcia by już teraz to robić. z drugiej strony i tak mnie to czeka a po co mam następnemu właścicielowi świeżutko zrobione auto oddawać. nikt Ci tego nie zapłaci, wiec myślę że w okolicach 190 kkm go zrobię.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Sorki, że tak bezpośrednio ale... pogięło Cię? Po kiego grzyba myślisz o wymianie imbusa w roczniku 2010? Ja rozumiem że posiadacze Audi A4 B8 nie należą do najbiedniejszych ale bez przesady. To IMHO rozrzutność i nic wiecej. Przy wymianie nierządu wymieniasz to co trzeba + pompa wody. Ewentualnie w zależności od zużycia pasek wielorowkowy z rolką i napinaczem Warto też mając auto na podnośniku wymienić od razu filtr paliwa. I tyle w temacie. dzięki za troskę i uwierz nie mam tyle kasy że rzucam na prawo i lewo na chwilę obecną to nic nie robię bo wymiana rozrządu jest przewidziana na 210 kkm a mam 175 nalatane. byłem ciekaw ile w ASO sobie liczą za to więc poprosiłem o wycenę wszystkiego bo jak czytam to rozbieżność cen które tu są podawane za wymianę rozrządu w ASO sięga nawet 1000zł. jak chyba jasno napisałem taką wycenę dostałem co nie świadczy że będę wszystko robił co jest na tym wyliczeniu. o zrzucaniu miski i wymianie imbusa zaznaczyłem bo było poruszenie skąd się wzięła cena 3800zł. jak doczytałem to od końcówki 2009r nie trzeba tego wymieniać więc u mnie to odpadnie ale jest tu trochę ludzi którzy piszą że mają zamiar wymienić ten zabierak
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
też mam 1BE , jeżdżę na 19" (letnie) i 18" (zimowe) i nie odczuwam różnicy. więc spokojnie dasz radę jeździć
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
pewnie chodzi o heble z S4 . moim zdaniem dobrze radzi lepiej dołożyć, a różnica hamowania jest wielka
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
nie źle zrozumiałeś, cena może zmaleć ale nie wzrośnie (chodziło mi o to że jeśli auto postawie w ASO to robię wszystko od razu. a nie tylko sam rozrząd, a za 3 miechy jadę robić np imbus bo się wysypał i znów rozbebeszają mi auto bo trzeba miskę olejową wykręcać) w wycenie wszystko jest wypisane i sami możecie wyliczyć kto co chce
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
panowie na tej wycenie nie jest wyliczona zmiana tylko rozrządu. powiedziałem mu żeby wycenił wszystko co warto wymienić w moim aucie powiedzmy przy przebiegu 200 kkm. są tu tez wyliczone wymiana płynów (hamulcowy i chłodzenia) i zrzucenie miski olejowej z wymianą imbusa. kazałem mu tak wyliczyć żeby wszystko za jednym razem było zrobione z silnikiem a w razie mam być miło zaskoczony ceną na rachunku w dól niż w górę (więc wycena jest poglądowa bo to nie jest rachunek)
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
ja mam jeszcze trochę czasu ale wczoraj przewałkowałem cały ten temat. i dziś przejeżdżając obok ASO w Porsche Rybnik wpadłem i poprosiłem o wycenę. jako że kumpel ma znajomego vw a nie audi poszedłem do niego. stawki roboczo godzin są wzięte jako do modelu A1. poprosiłem go o ceny wszystkiego co warto wymienić przy wymianie rozrządu i poniżej są stawki roboczo godzin i części chciałem jeszcze wycenę sprzęgła i dwumasy ale się zrobiła kolejka i ogarnę temat przy okazji
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
fajny białas bezawaryjności i powodzenia w dalszych modach
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
gratulacje, strasznie fajny białas. fajnie pomodzony no ale powodzenia w dalszej zabawie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andy to że w polsce nie będziesz sprzedawał to nie znaczy że Polak go nie kupi
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
gratulacje fajny białasek i powodzenia w modach
-
B8 TrOOOOp
mnie to wygląda na nowy concept TTR8 :polew: :polew: :polew: :polew:
-
A4 B8 Sedan 2011 -> pierwszy OOOO ;)
gratulacje auta i powodzenia w modach
-
B8 TrOOOOp
kręcąc kolami raczej hałasu nie usłyszysz, ale wyraźny opór będzie na kole z łożyskiem wysypanym. u mnie było PP koło i samo łożysko było wymieniane
-
Boserona B8-ka
dokładnie nikt ideału nie kupił (no chyba że to jest RS7 ) a tak poważnie powoli i zrobisz to co chcesz. gratulacje i powodzenia w modach
-
B8 na rudej skórce
pewnie z Grecji gratulacje auta i powodzenia w modach
-
B8 TrOOOOp
sprawdź koła. u mnie było coś podobnego i okazało się łożysko. parę osób tu na forum to przerabiało
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
trochę to wszystko przeraża. dziś jedziesz a jutro stoisz i nie wiesz dlaczego. a za chwilę znów jedziesz i dalej nie wiesz co było przyczyną przygody tylko się cieszyć że auto kumpla zabanglało
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i dobrze niech kombinuje Grzesiu dobrze że je sprzedałeś bo jak taki gołodupiec z szybowego, który kupił od Andrzeja Kasię mógłby jeździć na felgach z S5tki :grin: :grin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wojtek takie bębny wsadzi to Grześ nie da rady z 20" ????
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
będzie dobrze wyglądać i będzie skręcać. już chłopaki to wszystko mają wymierzone