Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. ET 43 Szerokosc 8.5" śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu Naciagu, co masz na mysli? boczne ścianki opony sa równoległe do czoła felgi i zakrywają jej rant. u mnie na feldze najpierw była opona 225/35 a teraz mam delikatny naciąg na oponie 225/40
  2. to jest materiał z życia wzięty do napisania poradnika. Mirek pomyśl o tym bo to modne ostatnie czasy. tytuł np. "Jak kupić nowy samochód. Poradnik Mirona"
  3. Chodzi mi po głowie zmiana na coś innego, wiem że kulawy ale zawsze można dołożyć, jak się chce B8 w Q to niestety ale trzeba mieć 55-65 tyś zł w zależności od silnika, tak tylko badam rynek Jak Dorota widzi że siedzę na mobile.de i się pyta co szukam a ja jej odpowiadam "tak tylko badam rynek" to wie że do kilku dni będzie mi robić kanapki na drogę do DE powinieneś się cieszyć, że Ci te kanapki jeszcze robi
  4. Czytaj ze zrozumieniem. Felgi mają inne et ale też inną szerokość więc jeśli ma być ten sam efekt wizualny to dystans 19mm co widać elegancko na obrazku. sam z tego kalkulatora korzystam
  5. ET 43 Szerokosc 8.5" śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu
  6. dobry takie RS4 B5 fajna zabawka na weekendowe wypady
  7. osobiście bym puścił bez wałka i nawet nie myślał ile stracę. bezpieczeństwo ważniejsze
  8. jeśli szukasz zamienników to patrz za włoskimi. dużo ludzi je chwali. http://allegro.pl/nowe-felgi-r652-amalfi-audi-a4-a5-a6-s5-18-cali-i5106518102.html
  9. cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET
  10. podejdzie spokojnie, a nawet się jeszcze schowa sie zagalopowałem i dopiero na datę spojrzałem
  11. daleko nie trzeba szukać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/
  12. Jest, znalazłem. Musiałem trochę poodginać wykładzinę żeby znaleźć, bo była początkowo niewidoczna. I stąd te pytania. A moc się potwierdziła, mam CAGC sam mam ten silnik i nie narzekam. tak jak koledzy piszą sam program i masz 170-180KM bez przeginania
  13. piyknie Ci to Panie siadło :thumbup1:
  14. to i ja pochwale kolor bo tak jak piszesz bardzo mało spotykany a ładnie się prezentuje. powodzenia w modach i bezawaryjności
  15. coś Ty chłopie wykombinował ??? czarnula będzie latać czy co??? :grin:
  16. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany dobrze kombinuje ??? do montażu głośnika Banga w deskę (podszybie) potrzebna jest 1 wtyka 1H0 972 702 A i 2 kable (4piny) 000 979 019 A
  17. dobry Mirek zerknij na lokalizacje i już wszystko wiadomo skąd taki wypas i kto ja rezał :grin: :grin:
  18. ja obstawiam że znów coś w carbonie moze tylny dyfuzor ??
  19. super wątek. wszystko fajnie przedstawione jednak mnie zaciekawił skład Twojej mikstury do czyszczenia nagaru jesli oczywiście możesz zdradzić i nie jest to taką tajemnicą
  20. Gibona w Norauto koszt 140zł przód i tył. nikt nic nie płakał o zrywających śrubach
  21. Manieq pakujemy d*py i jedziemy do Wojtka do Częstochowy :wink: tam wszystko obgadasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.